Niski ljudi...

Tema je bas o tome, mali ljudi moraju da se isticu, makar bezobrazno...i ide im to.:)

Normalno da mi ide, mada nisam patuljčica :)
Na forumu se ne ističem fizičkim izgledom, jer nemam kompleks da mi nešto fali, niti mi treba potvrda nepoznatih ljudi da sam full, oni koji su mi dragi, znaju me i lično :)
samo dijalozima i intelektom, forum je pisana forma.
 
Normalno da mi ide, mada nisam patuljčica :)
Na forumu se ne ističem fizičkim izgledom, jer nemam kompleks da mi nešto fali, niti mi treba potvrda nepoznatih ljudi da sam full, oni koji su mi dragi, znaju me i lično :)
samo dijalozima i intelektom, forum je pisana forma.

Dobro da se intelektom izabere forma, ali nacin je sumnjivog kvaliteta...
 
Za žemsku mi ne smeta ni da je "natpićak",a ni "krampača"...Prilično sam visok,a i znam koji niski ljudi *****
na nas...To su oni mršavi mali kolerici kojima svaka dlaka smeta!:mrgreen: Oni kojima jedemo sendvaju s glave
i kom kažeš:"Ajde briši da te gumicom ne obrišem!":hahaha: Malo trtaju od nas velikih,pogotovu kad nas naljute!:lol:
Ybg,sirova snaga nije nešto,ali bar niko ne sme da *****!:rotf:
 
Xaxa imam ja druga jednog, uvek je ''negovao'' razdeljak posred glave, nije čak kapu nosio zimi niti kada pada kiša da mu ne pokvari video ga prošle godine, pose dugo vremena skoro skroz oćelavio...Nije se još ugojio, doduše:neutral:...Ma msm, ne sudim toliko o ljudima po izgledu svakome dam šansu ali neki stvarno potvrđuju taj stereotip...Stvarno što više upoznajem ljude vidim da se svetlost uistinu može sakriti u mračnim mestima a tama u onima punim svetlosti, sve što smo nekada mislili da znamo o psihologiji, vezi tela i duha, pada u vodu. Svako može biti anđeo ili đavo.
 
Bruce-Willis-Height-Body-Shape.jpg

:mrgreen:
 
Brus Vilis je oko 180,ali su Al Paćino i Dastin Hofman izrazito niski.Zato i nisu igrali s Brusom...:mrgreen:
Ali su ipak glumčine!
I Tomu Kruzu,a i Banderasu moraju da paze da ne uvale previsoku partnerku...:whistling:
 

Back
Top