Kojom brzinom surfate?

Poruka
11.679
Ne znam da li ima ovakva tema, ako ima, sorry. Zamisao je usporediti/provjeriti ugovorenu brzinu od operatera i onu stvarnu.

Link: http://www.speedtest.net/

- - - - - - - - - -

Evo moja

5901133292.png
 
kako uporediti brzinu koju daje speed test sa provajderom kada on uek ima vise???

Kod mene se poklapa. Ugovor glasi na 50/10. Toliko i je... Ako je veliko odstupanje onda treba vidjeti što piše u ugovoru. Možda tvoj operater ne ispunjava uvijete iz ugovora i imaš pravo da ga promjeniš, ako si vezan ugovorom.

5911335651.png


- - - - - - - - - -

Sta mu znaci ono Skenderaj?

Samo ti to klilni. Ili ono gdje ti piše "Begin test" i onda ga pusti da odradi. Nakon toga klikni na "Share this result", pa na "image" i na "copy" i to zalijepi tu kao sliku...
 
Kod mene se poklapa. Ugovor glasi na 50/10. Toliko i je... Ako je veliko odstupanje onda treba vidjeti što piše u ugovoru. Možda tvoj operater ne ispunjava uvijete iz ugovora i imaš pravo da ga promjeniš, ako si vezan ugovorom.

5911335651.png


- - - - - - - - - -



Samo ti to klilni. Ili ono gdje ti piše "Begin test" i onda ga pusti da odradi. Nakon toga klikni na "Share this result", pa na "image" i na "copy" i to zalijepi tu kao sliku...

to znam pozovem ih i proverim kada mi padne konekccija...milila sam da postoji nesto drugo
 
Nemas pravo da postavljas te bolesne rezultate,ako ne zivis u srbiji. Jasno je ko dan da samo svakako tehnoloski jako zaostali.

A tehnoloska naprednost se izgleda meri Okla Speed testom. :roll:

Radim ne bas pozeljan posao i primoran sam da provedem vise dana po zemljama zapadne evrope nego u Srbiji i dobro sam upoznat sa njihovom razvijenom tehnologijom.
Te price od 100gb/s i pokrevenost sa Wifi-jem mogu da pricaju nekom drugom.Zapadna evropa je jako skrta za net.Na Nemackoj Aldi kartici dobijam 500mb za 4,99e u trajanju od 7 dana,da dobro ste procitali 500mb.Wifi moze da se nadje po gradu stim sto za surfanje morate da se logujete email-om i dobijete 1h wifija isti sistem funkcionise u MCdonaldsu,KFC-u,Velikim Shoping centrima,Benzinskim Pumpama.O toj futuristickoj brzini kad se konektujete mozete da sanjate jer se svi nakace (kako i ne bi kad je 3g-4g skup ko djavo cak i za Nemacke plate) pa tako i taj 1h sto dobijete uzivate gledajuci 5min kako se otvara Gmail.
Kod nas u Srbiji mozda jeste slabija brzina ali je net dostupan cak i Romima sto zive u kartonskim kutijama.A ja nisam kompleksas da gradim svoj ego brojkama ko ce brze ko ce vise...brzina koju imamo je sasvim korektna za sve radnje na netu osim za klinacko kur***e (Zipa moj Okla Test) :roll:
 

Back
Top