Kojom brzinom surfate?

Screenshot_2.png
 
Ostaje nam barem da se nadamo.Stvarno je sramotas u 21 veku daju net na kasicicu,po nekim mestima u Srbiji i manje od 5Mb.Hledao sam ove istocne zemlje,kao Indija,Nepal,Kina i obe Koreje,t.j. skoro sve te zemlje imaju protok preko 50 Mb/s,pa i vise,a nije toliko skupo kao kod nas.
 
Ostaje nam barem da se nadamo.Stvarno je sramotas u 21 veku daju net na kasicicu,po nekim mestima u Srbiji i manje od 5Mb.Hledao sam ove istocne zemlje,kao Indija,Nepal,Kina i obe Koreje,t.j. skoro sve te zemlje imaju protok preko 50 Mb/s,pa i vise,a nije toliko skupo kao kod nas.

Док сам био на иком-у нет ми је био скроман од 10/мб и био сам презадовољан са њиме у 6-месеци 1 пута неради у трајању од пола сата од како ка је иком продат од тада ми се диже коса на глави као код министра тасовца нон стоп им по српском псујем деси се да ми нет неради по 3 дана катастрофа :dash: већ почињем да размишљам да пређем на лелеком :)
 
Док сам био на иком-у нет ми је био скроман од 10/мб и био сам презадовољан са њиме у 6-месеци 1 пута неради у трајању од пола сата од како ка је иком продат од тада ми се диже коса на глави као код министра тасовца нон стоп им по српском псујем деси се да ми нет неради по 3 дана катастрофа :dash: већ почињем да размишљам да пређем на лелеком :)
10 Mb/s sasvim pristojno,ali da radi kako treba.razumem da i oni imaju neke kvarove i da na terenu rade,popravku tih problema,ali bi trebalo nekako i da vas obaveste,a ne da cekaju daih zoves i onda jos nadrndani sto ih samo zivkamo,pa pobogu radi se nesto.Sada vec duze vreme sa Kopernikusom nemam skoro nikakve probleme.I kada treba nesto da rade imaju svoj program,na kojem obavestavaju ako negde imaju problem.Inace to je program gde samo pokazuju koliko ima programa,koliko koji paket koststa i kaki su uslovi.Obavestenja za neredovne platise i adresa i broj telefona,ako ti nesto zatreba.Ide uz to bez slike i dobra muzika.Ranije sam imao bezicni MTS i skoro nikada nisam mogao da skinem neki program,za dana,vec samo posle 12 sati nocu i nesto stalno u prekidu,dok jednom nisam otisao na salter i na..bo im se keve.Nema telefonom dogovora sa njima,vec samo oci u oci.SBB i MTS su samo na reklami dobri.Daleko im lepa kuca,ali sta ces kada neko mora,onda bolje ista nego nista.
 

Back
Top