''Тарифа'' за услуге које пружају свештеници

Поп је тражио за помен 5000,00 динара и црквењаку 500-1000,00 и прилог за храм.

Дотични је био искулиран за велики део пара.

Претворено у евре, њему је сатница цца 80 еура ?!?!?!?!?!

ПС Помен једва да траје пола сата. Репроматеријал тамјан и шибице. Долазак на гробље
аутомобилом који плаћа црква. Мишљења сам да су попови опасно кренули странпутицом.
Да не знају шта је доста. Још приде, дотични је босански поп.
 
Ma nek se nose .....nek mi oproste dame i gospoda

U Bosni je sa tarifom i clanskim kartama pocelo pre nego u Srbiji, ovde je tek u zacetku. Bosna je poznata po vecim vernicima, retko se moze desiti da su crkve tokom liturgije prazne, budu dupke pune. Ali im uveli clanarine.

Mozda bas zbog toga sto ima puno ljudi, vise ljudi vise i tarifa.
 
U Bosni je sa tarifom i clanskim kartama pocelo pre nego u Srbiji, ovde je tek u zacetku. Bosna je poznata po vecim vernicima, retko se moze desiti da su crkve tokom liturgije prazne, budu dupke pune. Ali im uveli clanarine.

Mozda bas zbog toga sto ima puno ljudi, vise ljudi vise i tarifa.

Kamael of mene nece videti ni dinara popovi lopovi
 
Secam se jedne price coveka koji je siromasan a treba da se zaposli u u crkvi a uslov ja e da bude krsten

Sedimo u frizreskom salonui njegova zena koju moja frzerka frizira besplatno prica sta se desava,Ja slusam i raste mi pritisak Frizerka zove popadiju da vidi sta moze da uradi,Nema sanse,covek se na kraju krstio u manastiru,

ioak bes u me ni je nei\stao.Tako ja sve sa kesom za pijacom svratim u crkvu .Guzva neka tamo ali nema veze ja sam dosla po odgovotr.Naletim na nekog popa .

Pitamga,gospodine jeste li vi pop?

Jesam?

Dobro mogu li ja da se krstim besplatno???

Pa znate crkva mora od necega da zivi

Dobro recite mi da li je Ustavom Republike Srbije regulisano ovo sto vi radite???

Da da dal

Pitam se da li se vi sa mnom salite pa crkva je sekularan niste to znali???

da da da

Poslednje pitanje,Da li je Sv Jovan Krstitelj naplatio Isusu krstenje u reci Jordan?

Znate ne mozrmo to tako da gledamo

Ne upravo cemo tako da gleda ispravno i ovde cemo zavrsiti razgovor (bila sam na ivici da ga odalamim onon kesom sa pijace)
 
Poslednja izmena:
Религија је бизнис. Ево ја ћу да оснујем храм бога и богиње Сербона и Сербоне. Ионако су то права и изворна српска божанства.

Najveći biznis. Ako osnuješ takav hram u Srbiji tužiće te radio stanica sa tim imenom. :lol:
 

Back
Top