IS Petnica

bila sam davno davno kao gost, ne kao polaznik, probaj, vidi šta treba pa šalji. valjda obično ako te zanima neka oblast. verovatno imaju neki forum ili nešto. valjda treba da si dovoljno normalan a opet da nisi nekako ne znam, dosadan. ili nije jer ne znam, nisam pokušavala da prođem a kad sam jednom pokušala sa dosadnim rezimeom nisu me primili. mislim da vredi probati i videti ako ništa.
ako uđeš u ciklus onda valjda treba da ideš na sve, tj da ne odustaješ od prolećnog, letnjeg ako sam dobro zapamtila kako to radi. i valjda tamo treba da budeš OK
eto, ne znam ali srećno :)
 
Ima milion tema za petnicu, tako da se cini da nisi materijal za petnicu, sto ne znaci da te nece primiti, oni vole da prime neke koji su padobranci, da bi im malo otvorili oci gde su i kakvi su...
 
U petnicu (bar kada sam ja isao) birali su profesori nadarene ucenike,koji po njihovoj proceni imaju i logiku da prosiruju znanje koje su stelki u skolama (po celoj bivsoj Jugoslaviji,to je bilo to vreme).
Pa testovi,opet zavisi za koju oblast bi da se prikljucis.Ja kako se secam testovi su bili sareni programski,ali naprimer nisu bili ni blizu tezini testova koji su se davali na saveznom takmicenju u nasoj generaciji.
Probaj,prvo i osnovno,izbaci tremu i budi ono sto jesi,SRECNO!!!(Iz Petnice su potekli mnogi doktori nauka,i vrhunski naucnici,tako da ako prodjes,trudi se da sto vise naucis i da se aktivno ukljucis u sve to.)
 
Primljena sam na matematiku! :)
Pročitala sam sve forume o Petnici i mogu reći da sam informisana, a temu sam pokrenula kako bih čula još neka iskustva :)
Hvala svima koji su odgovorili :)
 

Back
Top