HOBI

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Da li imate neki omiljeni hobi,koji je i koliko vas dugo vec drzi? ;)
Ako se u hobi moze ubrojiti i sport,meni je onda to bilo plivanje i tenis a i sad je ! ;)
 
Bavim se yogom a pored toga vozim i biciklu,eto to je nesto krupnije.Pored toga sakupljam ukrasne svece,raznih oblika,boja i mirisa.Kada sam pocela da se interesujem za svece,pre nekoliko godina,kod nas i nisu bile bas nesto popularne mada sada je ponuda toliko velika da mi je bas tesko kada se odlucujem koju da izaberem.Yogom se bavim skoro dve godine,sto znaci da sam jos uvek samo pocetnik.U pocetku mi je moj ucitelj pomagao,a sada sam sama i mogu reci da mi malo teze ide ali valjda je to samo jedna faza kroz koju moram da prodem.Biciklu vozim iskljucivo u prirodnom orkuzenju,voznja gradom i nije bas nesto,pored svih tih automobila
 
KADA IMAM SLOBODNOG VREMENA VOLIM DA VOZIM BICIKLI ,NEKAD SAMA A NEKAD SA DRUGARICOM.OD KAKO JE DOSLO LETO NOVI HOBI MI JE PLIVANJE NA BAZENU.NAUCILA SAM DA SKACEM NA GLAVU I PREVRCEM SE U VODI
 
Ako je i sport hobi, a u neku ruku jeste, ja trcim polumaratone i maratone. Zanimiljvo je a i zdravo je. Uz to se bavim i fotografijom. A jos kad se spoje ova dva hobija, dobiju se zanimljive stvari.
 
trenirala sam svashta al sve me je drzalo najvishe godinu dana.......
jedino sto vec duze radim (2.5 godine) je meditacija u pokretu, a pravim muziku jako dugo i to je nesto stooooooooooooooooooooooooo jakooooooooo uzasno puno volim da radim :))))))))
nina
 
DO PRE PAR MESECI-GLAVNI HOBI(MOZE DA SE KAZE DA JE PRERASLO U PROFESIONALNOST)MI JE BILA ODBOJKA,A PRATECE STVARCICE KOJE SU MI PRICINJAVALE ZADOVOLJSTVO-BILIJAR,CRTANJE(KREIRANJE),IGRANJE(UZ MUZIKU),PRAVLJENJE RAZNIH STVARCICA OD RAZLICITIH MATERIJALA...SADA ODBOJKU ZAMENJUJE TERETANA,BICIKLA,PLIVANJE...SVE OSTALO JE ISTO...!
P.S.A DA...SAD JE TU I TROSENJE ENERGIJE NA ZABORAVLJANJE 7-godisnjeg BAVLJENJA OMILJENIM MI SPORTOM...ISCRPLJUJE :!:
 
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
PA STA DA TI KAZEM MOJ HOBI PA TO JE VOZNJA BICIKLA BILO ZIMI ILI LJETI A KAD OTOPLI IMA TU MALO KOSARKE TENISA PLIVANJA ODBOJKE ITD
 

Back
Top