Sta trenutno pijes

...jesi videla mozda one starinske tregerasice, znas one slonovske, poznizavajuce, od jakog, bledog teksasa sto ih zene mrze iz dubine duse:lol:? Ako ih vidis u nekoj radnji javi mi...nema ih nigde, bice da ih je zenska mrznja izbacila iz proizvodnje:(

Nisam nigde videla, imam jedne sestrine i stravično su mi neudobne i krute pa ih ni ne nosim.
U suštini sam kupila par pantalona sa laganijom gumom u struku, pošto na poslu svejedno nosim uniformu, dok mogu da stanem u nju, a za posle ću naći neki džak ili nešto već :))))
Što se teme tiče popih sok preostao od voćne salate - nektarina, kruška, kupina i malo meda :zaljubljena:
 
Nisam nigde videla, imam jedne sestrine i stravično su mi neudobne i krute pa ih ni ne nosim.
U suštini sam kupila par pantalona sa laganijom gumom u struku, pošto na poslu svejedno nosim uniformu, dok mogu da stanem u nju, a za posle ću naći neki džak ili nešto već :))))
Što se teme tiče popih sok preostao od voćne salate - nektarina, kruška, kupina i malo meda :zaljubljena:

:lol:
Ali, ozbiljno. Tih mesec dana se izgura brzo. U trenerici i majicama oca deteta. Bespotrebno bacanje novca.
 
pio sam ranije švejs biter lemon, al kad sam pročito da švejs ima najviše ei najopasnijih emulgatora, prešo sam na mirindu, fantu...misim i to je isto težak otrov al nema veze...to od gaziranog, negazirano ne pijem, od alkohola ranije pio konjak dok nisam osjetio čari kućne radinosti - domaća rakija
 
Cajevi su na prvom mestu. Poceo sam sa koprivom, danas je pijem celu samlevenu, vrh, seme, u zavisnosti od namene. Snadbeo sam se semenom za ovu sezonu, druge delove necu koristiti osim izdanaka za jelo.
 
How-To-Make-Cappuccino.jpg
 
:lol:
Ali, ozbiljno. Tih mesec dana se izgura brzo. U trenerici i majicama oca deteta. Bespotrebno bacanje novca.

...joj spamic:lol:

...razumem da ljudi koji se muce sa novcem ne priuste sebi, razumem i kome nije zelja ali meni bas jeste, mnogo volim da vidim sredjene trudnice onako sa lepim frizurama i sminkom, nakitom...
...jedva cekam da uzmem par haljinica i tako nesto lepo a kada razmislis to nije ni stotinak evra, bukvalno jedan parfem a trudnoca se desava jednom ili dva puta u zivotu...bas zelim da mi bude lepo i da sebi izgledam lepo:)

...sta sam pila, cedjeni grejp, limun i narandzu, kiseloooo:confused:
 
...joj spamic:lol:

...razumem da ljudi koji se muce sa novcem ne priuste sebi, razumem i kome nije zelja ali meni bas jeste, mnogo volim da vidim sredjene trudnice onako sa lepim frizurama i sminkom, nakitom...
...jedva cekam da uzmem par haljinica i tako nesto lepo a kada razmislis to nije ni stotinak evra, bukvalno jedan parfem a trudnoca se desava jednom ili dva puta u zivotu...bas zelim da mi bude lepo i da sebi izgledam lepo:)

...sta sam pila, cedjeni grejp, limun i narandzu, kiseloooo:confused:

Ako ti je zelja, uzivaj. I treba. :)
 

Back
Top