Soferi

Soferi?
Prvo sam mislio da se tema odnosi na ljude koji vole da povaljuju po sofama.

A shto se shofera tiche, to su vam klasichni svashtojebi. Pokupe neku 50-ogodishnju seosku prakljachu ili pevaljku sa Ibarske magistrale... a posle shire triper po gradu.
 
sinnke:
Zene jel volite sofere? Kazu starije i iskusnije da su vozaci dobri yebaci a i logicno je jer ko ima osecaj za kamion ima i za zene.

Pa ja eto jos nisam bila te srece da upoznam nekog vozaca kamiona, ali nikad nije kasno...E, onda cu moci da ti odgovorim. ;-)
Al' da je logicno - jeste. :-D
 
zelenooka:
Pa ja eto jos nisam bila te srece da upoznam nekog vozaca kamiona, ali nikad nije kasno...E, onda cu moci da ti odgovorim. ;-)
Al' da je logicno - jeste. :-D

ako bas toliko zelis da upoznas kamiondzije,povescu te samnom u Luku,kad budem isla na carinu:D ,samo nemoj da pobegnes:lol: :lol: :lol:
svaka cast izuzecima;)
 
Уууу...ал' је неко загорео...:roll::mrgreen: :lol: :wink:

Знате онај кад qрава стопира? Прво јој стане неки тип...она му предложи да је он одбаци до тачке А, а да му она за узврат да...
...и тако и би...међутим типу се не диже...он, онако тотално посрамљен, је замоли да изађе уз...извини блам ме је да се гледамо још 4 сата...знаш читам много...
Касније риба заустави опет неког типа...иста прича...тип овде сврши за 30 секунди...и опет...извини блам ме је да се гледамо још 4 сата...знаш читам много...
Касније уз исту причу савата неког камионџију...овај је развали од к...
...на растанку она ће њему...Јел читаш ти нешто? :)
 

Back
Top