TERORISTIČKI NAPADI NA KiM - počelo je!

Arhangel NS:
Ne... A i kakve to veze ima ?

Pa ne razumem sto onda tako senzacionalisticki saopstavas ? Svima je brate jasno da ce do sukoba izmedju medjunarodne zajednice i siptara doci pre ili kasnije. Sad da li je ovo pocetak ili nije ostaje nam da vidimo. Ipak sta mi odave (ukljucujuci i tebe) mozemo lukrativno da uradimo po tom pitanju ? Aj reci sta. Da saljem humanitarnu pomoc ? Da se latim puske ?

Mislim to da prste bombe dole to nije nista novo. Ja samo cekam kad ce da padne neki glineni golub KFORA 8-)
 
Zarathustra:
Pa ne razumem sto onda tako senzacionalisticki saopstavas ? Svima je brate jasno da ce do sukoba izmedju medjunarodne zajednice i siptara doci pre ili kasnije. Sad da li je ovo pocetak ili nije ostaje nam da vidimo. Ipak sta mi odave (ukljucujuci i tebe) mozemo lukrativno da uradimo po tom pitanju ? Aj reci sta. Da saljem humanitarnu pomoc ? Da se latim puske ?

Mislim to da prste bombe dole to nije nista novo. Ja samo cekam kad ce da padne neki glineni golub KFORA 8-)

Nije ništa senzacionalistički (uf!), već mi je interesantno da UNMIK to naziva "terorističkim" napadima. Do sada su se pravili blesavi. Ako ima pameti u naših političara, morali bi dići "dreku" oko toga, jer ipak je KiM deo Srbije.

A mi, na žalost, možemo samo da se molimo da se ne dogodi novi pogrom Srba. Humanitarna pomoć će sigurno biti (a i već je) potrebna.

Puška ? Hm... moguće, moguće... :roll:
 
Arhangel NS:
Danas explozije bombi u Štrpcu i Prištini. UNMIK nazvao napade "terorističkim".
Interesantno...Istovremeno skupština KiM spremila rezoluciju o nezavisnosti. Koji li su ti misteriozni teroristi ? Pa, zar standardi nisu ispunjeni, zar društvo na KiM ne doživljava progres ? Unmiče, moj Unmiče... ccccc.....
moguce da su tto uradile srpske tajne sluzbe preko onih srba koji su se infiltrirali u kosovsku policiju..kao lojalni srpski gradjani drzavi Kosovo.ne znaju Albanci s kim tikve sade..
 

Back
Top