rejv

dakinho

Zainteresovan član
Poruka
250
elektronska muzika, rejv zurke, tehno, trens, dram n bass

idete li na rejvove i sta preferirate od muzike?
postoje li i ljudi koji idu strejt na takve zurke? :mrgreen:
 
To mi je sve bzvze, voleo bih da odem na neku svirku gde se svira Darko Rundek, Haustor i taj fazon. To bi mi bio bas gust.
Neko fino mestasce, zamraceno, pivce...:aha:
 
Zadnji put kad sam bio na rejv žurci lik je ''plesao'' sa zidom...bez prestanka. :lol: Prvo mi je bio smešan, ali posle sat sam bio verovatno sličan. :mrgreen: Ko tu izdrži da bude strejt celo veče treba da dobije nekakvu nagradu na izlazu. :lol:

Btw, najviše gotivim tehno, ali ne bunim se mnogo ni za ostalu elektronsku muziku. Ne znam tačno koja je to muzika kad ide konstantno jedan te isti ritam, ali jedino me to malko smara, jer na rejv odem da se iskačem, a ne da cupkam kolenom. :)
 
Zadnji put kad sam bio na rejv žurci lik je ''plesao'' sa zidom...bez prestanka. :lol: Prvo mi je bio smešan, ali posle sat sam bio verovatno sličan. :mrgreen: Ko tu izdrži da bude strejt celo veče treba da dobije nekakvu nagradu na izlazu. :lol:

Btw, najviše gotivim tehno, ali ne bunim se mnogo ni za ostalu elektronsku muziku. Ne znam tačno koja je to muzika kad ide konstantno jedan te isti ritam, ali jedino me to malko smara, jer na rejv odem da se iskačem, a ne da cupkam kolenom. :)

ne postoji zanr za muziku koja ima isti ritam, imas takvih pesama u svakom zanru.

psytrance i goatrance su naj :D
 
Ne znam, uglavnom na nekom rejvu su bile dve žurke, jedna u ''zatvorenom'' gde je išla ta ''đuskaj glavnom'' muzika i druga na otvorenom, gde je bilo tehno.
 
Idi na Ozora festival u HU. I ne moras uopste biti drogos mani me tih sranja

brate vi meni ovde dajete savete i uputstva.. sve ja znam, idem na takve zurke vec neko vreme, samo me zanimalo vase misljenje i neka vasa iskustva :)

e sad, rejv i droga su neodvojivi pojmovi. mozda ti ne znas sta je rejv, mozda je tebi rejv dj tiesto i ekipa sa as fma z:mrgreen:

opet kazem da postoje ljudi koji idu strejt na rejvove, ali njih nikad nema vise od 10% tu me seci :vnaocare:
 
Problem je sto strejt nikad ne odem na rejv ni ja ali poznajem ljudi koji i bez tog mogu da se provedu, dokle god mozes najbolje izbegavati, moje misljenje:okok:
 
elektronska muzika, rejv zurke, tehno, trens, dram n bass

idete li na rejvove i sta preferirate od muzike?
postoje li i ljudi koji idu strejt na takve zurke? :mrgreen:

Jedan jedini put sam otisao na rejv, na otvorenom prostoru, ono bas da gledam, slusam i cupkam, nisam bio uradjen, malo sam se samo zadobio pivcugom, tek da zamirisem na nju, mislim strejtiji sam bio od baba i deda koji se svakodnevno pucaju bendzosima i sljivkom, i sta znam, bilo je onako, mada brate ne gotivim ja tu ziku, fosil sam za to, i bio sam tamo samo da ispostujem ortaka i njegovu curicu, izasao sa klincima, pa mi bilo glupo da ih ispalim kad su se zaleteli na tu djusku.
 
to jeste delimicno tacno jer 99% ljudi dolazi da bi se drogirali, i ima stvarno razlicite mase

- - - - - - - - - -

al potpisujem da nema boljeg provoda ;)
 
Uh sećam se kada sam pošao u osnovnu,buraz doneo neki CD sa muzikom od Silvane do Nirvane i tu bila ova stvar...I danas se naježim kada je pustim.:heart:


Inače okruglo je 10 godina kako idem na techno.:zurka:
 
Uh sećam se kada sam pošao u osnovnu,buraz doneo neki CD sa muzikom od Silvane do Nirvane i tu bila ova stvar...I danas se naježim kada je pustim.:heart:


Inače okruglo je 10 godina kako idem na techno.:zurka:

cek, sta? prvo gore pises pozeraj obican, pises o metalu i ne znam cemu pa sad ovo? :lol: svestrana licnost bokte
 
Nastupao sam po klubovima dok je zika bila tvrda,ja i Nick Nikolov iz Bugarske smo bili atrakcija jer smo kao baš,baš klinci vrteli sa veteranima...A onda su došli džiberi puni para i rekli da smo pretvrdi i s**nje.Organizatori su u njima videli lovu i jednostavno nas izbrisali sa scene.Sada se bakćem sa produkcijom al' nije to-to.
 

Back
Top