KRAJNICI
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: KRAJNICI

Početnik
    Učlanjen
    24.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano KRAJNICI

ajde prvo da ispostujem pravila pa pitanje..
    imam 20 god,sa krajnicima nisam imala vece probleme osim povremenih upala grla i slicnih prehlada,ali poslednjih pola godine pocela sam da imam problema sa neprijatnim zadahom.Da napomenem da su mi svi zubi zdravi i da jako brinem o oralnoj hogijeni,ali sta god ja radila i koliko god puta oprala zube tu je taj neki zadah,slican onom kada vas grlo boli i koji tada imate kod prehlade(bar ga ja imam?!)
    uglavnom,na krajnicima,ispitujuci sta je uzrok tog problema primecujem pojavu udubljenja i otvora(sto je opet valjda normalno?) s tim da se u tim otvorima meni zadrzava (verovatno)hrana i formiraju se beli pecati koji se tako osecaju i koji naravno spadnu ali se tu jave novi pecati,smo sto sada,kada ta bela grudvica necega(hrane valjda,naravno to je jako sicusno) ispadne iz otvora na krajniku,to pocne da krvari malo i stane.
    STA MI SE DOGADJA I KAKO DA SE OSLOBODIM TOG IRITIRAJUCEG MIRISA JER JA TO NE MOGU DA PODNESEM?
    Krajnici me inace ne bole.
    Mozda je glupo pitanje,ne znam,znam samo da ga ja OSECAM...

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: KRAJNICI

Ne zadrzava se hrana nego na krajnicima se desava upalni proces, iako nemas bolove verovatno je da imas unutar samog krajnika gnojne kolekcije, prvo pregled kod orl a onda verovatno operacija.

Ne zameri ali postoji identicna tema, stari forum, vrlo detaljno sve opisano vezano za operaciju i lecenje problematicnih krajnika, ovu cu zakljucati.
    Potrazi pomocu pretrazivaca.
    Pozdrav!

Slične teme

1. KRAJNICI-problem
    Autor hotel_california u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.09.2008., 11:25
  2. Krajnici
    Autor Brani u forumu Zdravlje
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 21.06.2007., 18:33
  3. Grlo+krajnici