napusen na netu???

Lanfear:
@minhauzen
Sa tim nick-om... necesh daleko stici ovde...

... lazovchino...:P

Mislim bas je to divno i krasno dok jos uvek ima ljudi koji znaju ko je Minhauzen...shvaticu to kao kompliment...elem i tada smo naisli na voz koji je isao uzbrdo i nikako nismo mogli da se ispravimo,iako je deblo koje smo isekli bilo tesko ko sam djavo,a i jeste i nije,mada...e sad bi se tu mogla povesti citava diskusija,zar ne???
 
Gazdarica:
Ja sam jednom u crkvi trazila WC...
Da li je to slicno? :roll:
Pazi ovako,sam naziv "gazdarica" povlaci sa sobom i sijaset mnogocrkvenih i vannastavnih aktivnosti izmedju ostalog kao sto su itd,ali nije tesko biti fin i razmetati se marfijevim zakonom,jer u nuzdi se crkva poznaje...znam da se slazes samnom...
 
AntunTun:
ja sam izuzetno retko napushen na netu....pravo je chudo da je tako....nisam nikad pushio u manastiru il crkvi....al sam bivo pod dejstvom....jednom mi na sadbi nije bilo dobro....dok je onaj pop obilazio...uh....a u manastirima je trip ona tishina....pa ako si van nekog hepeninga tipa svadba....i ako nisi na exqrziji....skroz se istripujesh kad ti sqvaju kafu u lepome dvorishtu punome cvetja i svega....nema manastira s gadnim dvorishtem....sve je pod konac....svi rade ko crnci da bude tako....valja ako rade onda ne misle o gluposti u koju veruju....pa recimo da i ja to radim upravo sada...

Jednom sam bio gladan i izasao na ulicu.Ljudi su me uputili ka pekari i ja sam ih poslusao,jer me je vabio miris svezeg bureka.Toliko sam uzivao da sam od srece postao redovni posetilac gorespomenutog objekta.Utvrdio sam da je bolje biti sit nego gladan!!!
 
nightwolf:
Sve je OK, osim muzike, nemam pojm o kome govoriš
E sad pazi,ovo je prelomni momenat u tvom daljem dozivljavanju "deja vu" efekta,jer da bi smo se usaglasili oko necega,prvo moramo da zarolamo,a pritom i da...a da ne spominjem i ...uprkos svemu tome,Nick Cave And The Bad Seeds su tvoj domaci zadatak za danas i molim te da probas da iskopas nesto o njemu,jer stvarno smatram da nije za potcenjivanje...jer ipak, Cave je Cave,zar ne???
 
chika_doktor:
I ja....Porodicna tradicija...zato i kazem... :D

Tradicija je kad piletu visi sisa,a pritom nema razloga za tako nesto...ipak,vrlo moguca je konekcija izmedju pileta i rasizma,jer samo pile zna kako je tesko biti zut,a da nemas kose oci.Ponekad stvarno gledam oko sebe i zapitam se da li je moguce da su svi ovi peceni pilici zasluzili da budu pojedeni i bez salate,onako prstim i sa sve pivkanom na kraju...mislite o tome !!!
 
Samantha Jouns:
JOj da znas kako je kad si na djeti pa posle duvke ne smes da jedes slatko.....AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA da umres......uh........CcCCC tesko
E Samantha, znam da je tvoja muka samo tvoja i da ne volis da te diraju u osetljivo mesto (mislim na stomak),ali evo ja cu da ti posaljem jednu teglicu meda da umocis prst,a da niko ne vidi...mozes to da uradis i dok se gledas u ogledalo cime bi stvorila povratnu reakciju i neku vrstu iskrivljene realnosti, pri cemu taj med ne jedes ti,vec tvoja replika koja je zapravo samo tren posle kojeg vise nema svedoka,a pritom i ti sita i kilogrami na broju :)...ili tako nekako...
 
MInhauzen:
Mislim bas je to divno i krasno dok jos uvek ima ljudi koji znaju ko je Minhauzen...shvaticu to kao kompliment...elem i tada smo naisli na voz koji je isao uzbrdo i nikako nismo mogli da se ispravimo,iako je deblo koje smo isekli bilo tesko ko sam djavo,a i jeste i nije,mada...e sad bi se tu mogla povesti citava diskusija,zar ne???
Hah, pa dobro... kompliment bash i nije bio jer je tema... neukusna, u najmanju ruku, ali ok... heheh, najbolja pricha je definitivno ona o lovu na patke... kako sam je voljela kad sam bila mawa:)...
 
MInhauzen:
jer ipak, Cave je Cave,zar ne???

am to vazhno je da imash idola

mene droga josh nije pronashla kao srecna sam ali verovatno ce uskoro neshto je stalno vidim..a onda teshko meni i ukucanima
ali pametniji su ti sa drogom to sam sigurna svi pametni ljudi su bar pomalo narkomani. ok ja josh nisam ali i nisam nikada zaista briljantna.
doduse na alkohol nisam bas navucena ali drmnem tu i tamo mada uglavnom kad su ljudi tu pa to nije tako strashno.
kejt mos su snimali kako shmrce kokain procitala sam i da ono shto se uzima po domacim diskotekama uopste nije kokain nego neka zamena..da je kod nas kokain bash retkost.
da li postoji drugi nachin doci u pametno stanje nekim zaobilaznim putevima a bez droge. shta jedna biljka mi odredjuje zhivot...ok zaivsna sam recimo od hrane to su mi neki blazhi sedativi...i ponekad uzhivam u sopstvenom smradu recimo polnih orgna i tako
ali sada likujem hi hi hi...shto je loshe

e da je l kad ste na necemu u crkvi je l jachi "trip" i kako razumete onda sluzhbe... samo sto se onda teze kontrolises valjda a. mada i popovi shta oni stalno mirishu onaj tamjan
 
zavisi....meni je jednom u crkvi bilo bash loshe....obilaze mladenci oko onoga sa onim....pop peva....masa se gura....i stojish stojish stojish....bilo mi muka od cele sprdachine pa sam izleteo napolje i u stilu nekih shmekera iz 50tih zapalio cigar sam udaljen od vesele mase....u manastirima je vetj drugo...ako se zateknesh u nekom manastiru (e sad i oni imaju crkvu al imaju i one konake i sve)....kad nije neki praznik il neshta....i dodjesh....a oni ti dadu ladne vode....pa meda il slatko....pa kafu....a ono sve mirno tiho spokojno....praznik za chula....svaka travka...svaki cvet na svome mestu....a onda shvatish da ti zlosretjni slepci rade po ceo dan oko tog odrzhavanja da ne bi mislili kako besciljno i uzaludno provode svoje male i nebitne zhivote....i onda se iznervirash i zayebesh i kafu i slatko i sve...to bi bilo neko moje vidjenje svega toga....da prijatelj....kako nazvati nekoga s kim si se nekada druzhio....razishli se putevi....al se ponekad chujete i kad se vidite isprichate se....i uvek kao e kad tjemo na pecanje....e kad tjemo se nadjemo kod ovog kod onog....mogli bi na basket...znash zvao sam te par puta al nisi bio dostupan i sve....danas su ga zakopali....pada sneg i lishtje je suvo....gacanje chizama po blatu i tupi udarci busena zemlje....jecaji i para iz usta....spushtene glave ljudi iz detinjstva....a onda se okrenesh....i ceo jedan zhivot je nestao....neverovatno....
 
AntunTun:
zavisi....meni je jednom u crkvi bilo bash loshe....obilaze mladenci oko onoga sa onim....pop peva....masa se gura....i stojish stojish stojish....bilo mi muka od cele sprdachine pa sam izleteo napolje i u stilu nekih shmekera iz 50tih zapalio cigar sam udaljen od vesele mase....u manastirima je vetj drugo...ako se zateknesh u nekom manastiru (e sad i oni imaju crkvu al imaju i one konake i sve)....kad nije neki praznik il neshta....i dodjesh....a oni ti dadu ladne vode....pa meda il slatko....pa kafu....a ono sve mirno tiho spokojno....praznik za chula....svaka travka...svaki cvet na svome mestu....a onda shvatish da ti zlosretjni slepci rade po ceo dan oko tog odrzhavanja da ne bi mislili kako besciljno i uzaludno provode svoje male i nebitne zhivote....i onda se iznervirash i zayebesh i kafu i slatko i sve...to bi bilo neko moje vidjenje svega toga....da prijatelj....kako nazvati nekoga s kim si se nekada druzhio....razishli se putevi....al se ponekad chujete i kad se vidite isprichate se....i uvek kao e kad tjemo na pecanje....e kad tjemo se nadjemo kod ovog kod onog....mogli bi na basket...znash zvao sam te par puta al nisi bio dostupan i sve....danas su ga zakopali....pada sneg i lishtje je suvo....gacanje chizama po blatu i tupi udarci busena zemlje....jecaji i para iz usta....spushtene glave ljudi iz detinjstva....a onda se okrenesh....i ceo jedan zhivot je nestao....neverovatno....
Ovo je veoma priblizno mom poimanju iskrivljene realnosti i zbog toga je neophodno sporazumno prihvatiti sve sto se okolo nas vidi i desava iako je to nevidljivo,a pri tom je neustrasivo i umorno,a i we are some naaasty mada fackes....
 
?:
am to vazhno je da imash idola

mene droga josh nije pronashla kao srecna sam ali verovatno ce uskoro neshto je stalno vidim..a onda teshko meni i ukucanima
ali pametniji su ti sa drogom to sam sigurna svi pametni ljudi su bar pomalo narkomani. ok ja josh nisam ali i nisam nikada zaista briljantna.
doduse na alkohol nisam bas navucena ali drmnem tu i tamo mada uglavnom kad su ljudi tu pa to nije tako strashno.
kejt mos su snimali kako shmrce kokain procitala sam i da ono shto se uzima po domacim diskotekama uopste nije kokain nego neka zamena..da je kod nas kokain bash retkost.
da li postoji drugi nachin doci u pametno stanje nekim zaobilaznim putevima a bez droge. shta jedna biljka mi odredjuje zhivot...ok zaivsna sam recimo od hrane to su mi neki blazhi sedativi...i ponekad uzhivam u sopstvenom smradu recimo polnih orgna i tako
ali sada likujem hi hi hi...shto je loshe


e da je l kad ste na necemu u crkvi je l jachi "trip" i kako razumete onda sluzhbe... samo sto se onda teze kontrolises valjda a. mada i popovi shta oni stalno mirishu onaj tamjan
Uzivanje u sopstvenim telesnim tecnostima je nesto sto je antagonisticno uzivanju u tudjim telesnim tecnostima,mada po meni to nema nikakvog smisla,jer uzivanje samo po sebi mora da obuhvata uvod,razradu i zakljucak,a ovo ne vodi nicemu,tako da cu sad da prekinem...
 

Back
Top