Internet provajder

fragment

Zainteresovan član
Poruka
222
Pozdrav ljudi.

Ovako.. zanima me da li postoji mogućnost u Beogradu da se uzme kod nekog internet provajdera paket za internet, ali bez uzimanja kablovske televizije (i po mogućstvu, bez dugotrajnih ugovora)?
Ako postoji ta mogućnost, navedite mi naziv tog provajdera.

Hvala unapred!
 
Pozdrav ljudi.

Ovako.. zanima me da li postoji mogućnost u Beogradu da se uzme kod nekog internet provajdera paket za internet, ali bez uzimanja kablovske televizije (i po mogućstvu, bez dugotrajnih ugovora)?
Ako postoji ta mogućnost, navedite mi naziv tog provajdera.

Hvala unapred!

bilo koji adsl dolazi bez uzimanja kablovske.. koji provajder daje bez ugovorne obaveze ne znam dok ne izguglam, sto mozes i ti.. Znam da posta daje adsl bez ugovora..
 
Telekom, Telenor ...

PS: Bez ugovora, tj. mesec za mesec je
kod svih bitno skuplja varijanta.


Ili, neki TV sa internetom, ima i toga.
Treba ruter, ne obićni modem.
Ja imam ruter Telenor group-a.
može na njega 10 uredjaja za iste pare,
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovorima. Ako dođe do raskidanja ugovora od strane korisnika, koliko je obeštećenje koje se plaća provajderu? Znam da to varira od provajdera do provajdera, ali zanima me okvirno.
 
Pa da :D
Sto se radijus vektora tice, pre su bili uzasni sto se tice internet usluge. Internet je stalno nestajao, vise ga nije bilo, nego sto jeste.
Sad se situacija promenila, retko kad ostanem bez neta, i zadovoljan sam protokom koji dobijam. Ali opet, ako mozes da biras, mozda bi bilo bolje da se prvo raspitas za druge provajdere :D
 
Šta znam...
Ranije sam koristio ADSL sad kad sam se zasitio svih gluposti i kad su terabajti dowloadovanih programa
za današnje uslove postali nepupotrebljivi ili besmisleni
sve obrisah i pobacah i odličan mi ovaj postpejd mobilni internet preko m:ts-a

Tu i tamo se nakačim na pravi WI-FI kod komšija, ali poštujem ljude tako da preko njihovog rutera pogledam dal nešto rade
pa ako ne rade poskidam na brzinu šta mi treba od dodtanih zezalica za Linux pa se odlogujem i to uglavom u pola noći.

Drago mi da su ljudi pismeni i da vide u ruteru da sam se logovao i da znam da znaju da ja znam da oni znaju - DAKLE ZNAMO SE
E sad pošto su oni pismeni a vidim koje uredjaje koriste, ja njihov WI-FI koristim samo za opšte stvari.

Na svoj e-mail ne idem preko njihove mreže
 
Poslednja izmena:
Šta znam...
Ranije sam koristio ADSL sad kad sam se zasitio svih gluposti i kad su terabajti dowloadovanih programa
za današnje uslove postali nepupotrebljivi ili besmisleni
sve obrisah i pobacah i odličan mi ovaj postpejd mobilni internet preko m:ts-a

Tu i tamo se nakačim na pravi WI-FI kod komšija, ali poštujem ljude tako da preko njihovog rutera pogledam dal nešto rade
pa ako ne rade poskidam na brzinu šta mi treba od dodtanih zezalica za Linux pa se odlogujem i to uglavom u pola noći.

Drago mi da su ljudi pismeni i da vide u ruteru da sam se logovao i da znam da znaju da ja znam da oni znaju - DAKLE ZNAMO SE
E sad pošto su oni pismeni a vidim koje uredjaje koriste, ja njihov WI-FI koristim samo za opšte stvari.

Na svoj e-mail ne idem preko njihove mreže

:hahaha: Mnogo sam se zabavio čitajući ovo.
 

Back
Top