Женска радозналост ????

ЧИЧА ДРАЖА

Zainteresovan član
Poruka
268
Зашто вас све живо занима ?
Горе сте од свих могућих шпијунских организација.
Прво сазнате нешто о особи а онда пустите машти на вољу и .........
Оговарање и секс су вам стално у глави !!!!!! :shock: :shock: :shock:
 
ЧИЧА ДРАЖА:
Зашто вас све живо занима ?
Горе сте од свих могућих шпијунских организација.
Прво сазнате нешто о особи а онда пустите машти на вољу и .........
Оговарање и секс су вам стално у глави !!!!!! :shock: :shock: :shock:

Mene, konkretno, jer sam znatiželjna;sve što mogu da saznam o nekome ko me zanima ja saznam:-D
Ali,opet možeš saznati samo onoliko koliko ta osoba želi da saznaš.............:-D
Mašta mi je stvarno jako izražena,evo sad baš mislim o jednoj osobi tj. maštam:-D
A između ove dve stvari u poslednjoj rečenici, definitivno mi je druga mnooooogo draža..........:-D:-D:-D
 
nisam merodavna ,, ja nisam znatiželjna ,, čak nepodobna za primanje informacija što se ne bi moglo reći za primanje ..... ----dobro de,, da ne ulazimo u srž ,,,, i ovaj krug žena oko mene --- ne dotičemo teme koje se tiču drugih ljudi ,,,, ali zato poznajem muškarce koji bi dobili titulu sa nazivom POČASNI KGB ---i možda ti neki grb tamo il tako nešto
 
ЧИЧА ДРАЖА:
Зашто вас све живо занима ?
Горе сте од свих могућих шпијунских организација.
Прво сазнате нешто о особи а онда пустите машти на вољу и .........
Оговарање и секс су вам стално у глави !!!!!! :shock: :shock: :shock:


Pa nama su bar dve opcije u glavi (ogovaranje i sex).... za razliku od vas kojima je samo sex na pameti .... jednolični ste bre :)
 
ЧИЧА ДРАЖА:
Зашто вас све живо занима ?
Горе сте од свих могућих шпијунских организација.
Прво сазнате нешто о особи а онда пустите машти на вољу и .........
Оговарање и секс су вам стално у глави !!!!!! :shock: :shock: :shock:
Cica drazo pa ovo je ta rubrika...ne mogu ovde da pisem o peglanju vesa a i koga to zanima...Zar ti ne volis sex...
 
ЧИЧА ДРАЖА:
Зашто вас све живо занима ?
Горе сте од свих могућих шпијунских организација.
Прво сазнате нешто о особи а онда пустите машти на вољу и .........
Оговарање и секс су вам стално у глави !!!!!! :shock: :shock: :shock:

To je zato što one imaju razvijeniji deo mozga zaslužan za komunikaciju i one koriste i levu i desnu polovinu mozga pri komunikaciji. Kod žena je komunikacija na višim sferama, bar što se tiče funkcionisanja nervnog sistema.
To svakako ne podrazumeva da je komunikacija u njih i kvalitetna. Multiasking, brbljanje, raspredanje priče u beskraj, bavljenje tračevima i nebitnim sitnicama, svakako spadaju u karakteristike koje nekim ženama oduzimaju benefit kompleksnijeg funkcionisanja (nervne strukture) i naprednije mogućnosti komunikacije.
U to spada i interesovanje za sve i svašta.
Moguće je da nedostatak adekvatnog duhovnog stimulansa u ranoj dobi usmerava prednost žena u komunikacji u sasvim drugom pravcu, u - gubljenje vremena.
 
scharfschuetze:
To je zato što one imaju razvijeniji deo mozga zaslužan za komunikaciju i one koriste i levu i desnu polovinu mozga pri komunikaciji. Kod žena je komunikacija na višim sferama, bar što se tiče funkcionisanja nervnog sistema.
To svakako ne podrazumeva da je komunikacija u njih i kvalitetna. Multiasking, brbljanje, raspredanje priče u beskraj, bavljenje tračevima i nebitnim sitnicama, svakako spadaju u karakteristike koje nekim ženama oduzimaju benefit kompleksnijeg funkcionisanja (nervne strukture) i naprednije mogućnosti komunikacije.
U to spada i interesovanje za sve i svašta.
Moguće je da nedostatak adekvatnog duhovnog stimulansa u ranoj dobi usmerava prednost žena u komunikacji u sasvim drugom pravcu, u - gubljenje vremena.

Dr Tosevski je SVE lepo objasnio! Svodi se na zakukuljeno-zamumuljeno izvlacenje informacija kojima se posle manipulise... Sex je muskarcima zadovoljstvo i potreba a zenama je sex oruzje i orudje...
 

Back
Top