STARDUST CAFFE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
22017560296_43e38b4faf_c.jpg
 
Meni je ovo bila prva koju sam čuo od njih tamo negde početkom 2000-ite, znači sa nekih 12-13 godina, bilo je to nezaboravno iskustvo, potpuno
su me opčinili.:)

Ja ne znam koja je bila prva pesma, mozda Du Hast... znam da je bio koncert Live aus Berlin koji je drugar nabavio na disku...
Kasnije su dosli Mejdeni, Sabati i ostala ekipa...

Na kraju smo dosli do ovoga :)

 

Prelepo, podseća me na ono drvo i gavrane iz GOT... Mada kapiram da nije... Nisam gledala Vikinge... Planiram da odgledam...

Upravo sam gledala House of cards... Hhihihi... Moj Mars u Škorpiji je uživao, mada, mnogi su bili prelak plen, to mi se ne sviđa, kao sapunice... Previše naivnih... Mada postoji mogućnost da se mnoge stvari upravo tako dešavaju... Uvodna špica mi se dopada...
 
ja ih takođe obožavam

- - - - - - - - - -

Prelepo, podseća me na ono drvo i gavrane iz GOT... Mada kapiram da nije... Nisam gledala Vikinge... Planiram da odgledam...

Upravo sam gledala House of cards... Hhihihi... Moj Mars u Škorpiji je uživao, mada, mnogi su bili prelak plen, to mi se ne sviđa, kao sapunice... Previše naivnih... Mada postoji mogućnost da se mnoge stvari upravo tako dešavaju... Uvodna špica mi se dopada...
vikinzi su remek delo
 
Ja volim rasprave. Ne volim kreveljenja i cmokiće.

Ali u ovom slučaju nisam mislila da mi se sviđa raspravljanje, nego baš diskusija na temu tog Marsa

tačnije ova poruka:

Ratko, ja sam neko ko zna da si stavio Spartanca koristeći ime Ilir što u istorijskom smislu nema ni logike, a ni povezanosti s obzirom da su to bile dve odvojene i zaraćene strane tokom bitke na Mkedonskoj teritoriji četiri stotine i dvadeset i treće godine pre Hrista.

S druge strane zanimljivo je to što koristiš ime RATko (Mars u Strelcu i u tvom natalu, a i trenutno na nebu) pozivajući se na ''kratko'' što ponovo ukazuje na tip Ovna iliti Marsovski tip.

Ponovo, kod mene koji je Strelac i ima Saturn u 6 kući (Istorija bitaka), u užem smislu istorija ekspanzionističkih bitaka antičkog sveta, a pogotovo antičke Grčke (Devica iliti 6 kuća).

Samo je MArs u devetoj u pitanju, pogodio je... To mi se svidelo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top