STARDUST CAFFE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a pa lepa je Istra
Drugačija je od Dalmacije
Imam puno Italijana
I mnogo malih starih kameni utvrđenih gradova
U mnogom sam gradovima u Istri letovala - Novigrad, Rijeka, Pula, Umag, Rovinj, Poreč, Grožnjan (kameni gradić gde žive mahom umetnici), Opatija
putujem predelima gde je sva zemlja crvena a okolo brdašca sa malim tvrđavama:heart:

sve sam to čuo iz priče da je lepo, lepše nego crnogorsko primorje
gledajući odavde iz Austrije, Rijeka mi dođe najbliže
 
Od svih mora i obala na svetu,Istra je daleko,daleko najlepsa.One divote sto Hrvatska Istra ima,nema nigde.Bio sam u Spanskim letovalistima,Grckim,Turskim.Lepo je i tamo..Ali,u poredjenju sa
Istrom..ma nisu ni do "kolena" Istarskim mestima.Porec,Rovinj,Opatija (carsko letovaliste),kao i sva ostala,neuporedivo su najlepsa.Kada to kazem,ne mislim samo na Evropu,nego na ceo svet.
 
Dajte neki caj ako moze,u osetljivom sam stanju ne podnosim alkohol[emoji38]
evo ti afrički crveni grm ROOIBOS- taman tvoja ovnovska boja
njega i ovako preporučujem
mrtve diže i sve leči
1181_1.jpg


- - - - - - - - - -

Srecan pocetak rada Kafane! Ja doduse radije pijem crno vino, mada mi je namenjeno belo, ali ajd' sad, necemo cepidlaciti. :)
hvala :zag:
evo jedna u stilu naše Vatrene kafane
wine-glass.jpg
 
Agatha, jedna zanimljivost mi se danas desila, apropo tvoje karmičke priče o čoveku i psu. Čekam ja tako bus na stanici i vidim kako neki džukac laje na jednog starijeg čoveka. Pritom je tu bilo dosta i drugih ljudi, ali pas se baš nakačio na tog čoveka. Dok sam prolazio pored psa pogledao me je besno iskosa, ali pošto je video da nisam taj na kog je kivan vratio je pogled na čoveka i nastavio da laje. Taj pogled mi je u tom trenutku kad me je pogledao mi je delovao baš ljudski. Onda sam se zapitao...da taj pas nije u prošlom životu bio čovek, kome je pas ( čovek u ovom na kog kevće ) nešto loše uradio.
 
Agatha, jedna zanimljivost mi se danas desila, apropo tvoje karmičke priče o čoveku i psu. Čekam ja tako bus na stanici i vidim kako neki džukac laje na jednog starijeg čoveka. Pritom je tu bilo dosta i drugih ljudi, ali pas se baš nakačio na tog čoveka. Dok sam prolazio pored psa pogledao me je besno iskosa, ali pošto je video da nisam taj na kog je kivan vratio je pogled na čoveka i nastavio da laje. Taj pogled mi je u tom trenutku kad me je pogledao mi je delovao baš ljudski. Onda sam se zapitao...da taj pas nije u prošlom životu bio čovek, kome je pas ( čovek u ovom na kog kevće ) nešto loše uradio.

Dobro došao druže
Trenutno sam na fonu pa ne mogu da ti donesem piće
Al posluži se sam-ti si ionako domaći
Ima i kolača i kafe
A za psa
Verujem naravno
Kažu da su žuti psi bili ljudi
Zašto-pojma nemam
A moguće je i da je to običan pas a taj čovek ili mrzi ili se plaši pasa, pa je ovaj to osetio
 
E PA DRAGI NAŠI - KO ČEKA - DOČEKA:worth:
OVO ĆE NAM BITI LOGO - PREDIVNA SLIKA ZODIJAKA ALFONSA MUHE - INAČE LAVA U HOROSKOPU
DA NAM DONESE SUNČEVU SNAGU
ZA OVNA - RED BULL I VOTKA
vodka-redbull-Aries-faovrite-drink.jpg
Ne mogu da verujem da vise nema Astro caffe... Obuzela me seta, a bas nisam bila dugo tamo.
Kada je vec tako, posluzicu se, ponuda je vise no odlicna :mrgreen: Hvala, vrlo ste ljubazni ;)
 
Ajde, ajde,-pa prekardašili smo i postove i strane
A koliko mi je vas svakodnevno kukalo i grdilo me:"Kad će nova kafana,kad će nova kafana"?
A sad vam fali stara
E deset godina je trajala!!!
Bila je u znaku Device
Ova je u Strelcu i otvorile su je Strelice
Meni uopšte ne nedostaje
Moraju stvari da se menjaju
A ovo je dobro-još uvek imate moć da ovde napravite pozitivno mesto svojim učešćem
 
a pa lepa je Istra
Drugačija je od Dalmacije
Imam puno Italijana
I mnogo malih starih kameni utvrđenih gradova
U mnogom sam gradovima u Istri letovala - Novigrad, Rijeka, Pula, Umag, Rovinj, Poreč, Grožnjan (kameni gradić gde žive mahom umetnici), Opatija
putujem predelima gde je sva zemlja crvena a okolo brdašca sa malim tvrđavama:heart:
Takodje!!! :heart:
Mogu sve ovo da potvrdim i najtoplije preporucim... Ko god da moze, neka ode!
Groznjan je mestasce gde vreme staje, gde dusom tako divno prolazi cista milina, gde se zivi mir... U isto vreme imamo muziku raznih i neobicnih instrumenata koja do usiju dolazi uzivo, koja vas cini toliko prisutnim, ali i sitne plocnike, staro zdanje-kucu nazvanu 'Drakula' i slicne pojave, koje vas bacaju u proslost i sire mistiku...Neverovatan osecaj.
I cela Istra, ta brda, vinogradi, gradici gradjeni u krug...Ocaravajuce. Vraticu se! :heart:
 
Ajde, ajde,-pa prekardašili smo i postove i strane
A koliko mi je vas svakodnevno kukalo i grdilo me:"Kad će nova kafana,kad će nova kafana"?
A sad vam fali stara

E deset godina je trajala!!!
Bila je u znaku Device
Ova je u Strelcu i otvorile su je Strelice
Meni uopšte ne nedostaje
Moraju stvari da se menjaju
A ovo je dobro-još uvek imate moć da ovde napravite pozitivno mesto svojim učešćem
Standardno za narod :mrgreen:
E, ako je u znaku Strelca - zivela i vesela bila, i svi mi u njoj! :)
 
Standardno za narod :mrgreen:
E, ako je u znaku Strelca - zivela i vesela bila, i svi mi u njoj! :)

Hvala - još jednom da ponovim-ovo je NAŠA kafana
Svi je pravimo
A lepo bi bilo da bude lepa,prijatna i bez tuča
Teško bre nabaviti specifičan inventar
I da dođu ljudi da se relaksiraju a ne da se čerupaju
Ima da iznađem adekvatne šolje i slične rekvizite kad budem pri compu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top