pitanje za lepsi pol!

no-name:
Kako bih mogao da devojku ODUSEVIM i opustim pred njen prvi seksualni odnos?Devojke,kako ste vi zamisljale taj vas prvi put?pomogli bi ste mi vasim komentarima!
Нациркај је (најбоље виски или нешто жестоко) и нема проблема. Најозбиљније. Опустиће се 300 %
 
ja nem problema s ispadanjem (: ....ja i jesam pomalo svinjkast....moj vrlo chest geg je da : kad idem s nekim po gradu...podrignem gurnem ga rukom i "daaaj bre stoko nemoj podrigivati"....tako sam jednom bio s drugaricom i kao ide par ispred nas....i u trnutq kad smo se priblizhili ja podriiiignem ko najgori....i kao "daj julija nemo da si stoka na ulici"....jednom sam u bgu na puuuunom trgu podrgino ko s filma....i kao "daaaaaj bre bulija dal si normalan"....buki pooooludeo....to ti je moj vid zayebancije (: ....al to ponekad kad mi bash dodje....svinja sam tim se dichim....ja sam se par puta oqpo i skroz drugachiji trip....
 
Evo kako da odushevish svoju devojku. Zavisno od afiniteta ka picu, ali ja bih preporuchila neki egzotichan koktel . Potrudi se da dodjesh do nekog recepta, Prijatna atmosfera uz svece i intimno prigusheno osvetljenje, lagana muzika ...Pod zastrti jastucima ili krevet u zavisnosti gde vrshish
raspodelu sokova osim ako ne volish da zuljash na stolu....
 
no-name:
Kako bih mogao da devojku ODUSEVIM i opustim pred njen prvi seksualni odnos?Devojke,kako ste vi zamisljale taj vas prvi put?pomogli bi ste mi vasim komentarima!
[COLOR=Purple[SIZE=2]]Vrlo uvidjajno, iskreno i pazljivo s tvoje strane da postavis ovakvo pitanje i da pristupis svemu na ovaj nacin :)

Prvi put je prvi put i jeste bitan za dalji odnos prema seksu bla, bla.. Ali ako si ti s tom devojkom vec u vezi, i planiras/zelis i dalje da budes s njom, onda ces se valjda truditi i da svaki sledeci put vodjenje ljubavi bude posebno i lepo!

Stvar je u tome sto se taj prvi put najcesce pamti po nervozi, iscekivanju, bolu (bar kod cica), zbunjenosti! E, tu treba ti da pokazes koliko ti je stalo i koliko osecas tu svoju devojku. Znaci, da osetis kad je pravi trenutak, kad oboje to pozelite, zatim da je opustis ( tako sto ces biti prirodan, pazljiv, nezan, kakav si nadam se uvek bio prema njoj) , bez nekih uvertira, priprema.. to treba da dodje prirodno i da se oseti i dozivi svim culima, jer je jedino tad vodjenje ljubavi potpuno! Cilj je ti uspes nju da uvedes u to novo iskustvo bez straha, radoznalo, s punom paznjom i upijajucim culima, a na tvojoj masti je kako ces ti ta cula da nahranis!!!

Nadam se da sam malo pomogla! :)
[/COLOR]
[/SIZE]
 

Back
Top