Дејан Лучић - публициста и писац


Није немогуће да је Хитлер могао имати јеврејске крви у себи. Марија Шиклгрубер радила је код богатих јеврејских газди као чистачица и родила сина Алојза Хитлеровог биолошког оца. Никада се није сазнало ко је био тај ванбрачни отац Алојза. Можда и јесте Соломон Мајер Ротшилд. Али се Адолф Хитлер својим делима толико показао да осим тог далеког непознатог јеврејског претка није нимало јеврејин.
 
Poslednja izmena:
Šta sve čovek neće pročitati na Internetu. Ovo je dno dna...


http://www.vesti.rs/Vesti/Dejan-Lucic-veruje-Aleksandru-Vucicu.html


Arhišarlatan, Dejan Lučić, udbaš, masonski otpadnik, umišljeni agent, istina pisac nekoliko desetina knjiga, za koje nisam baš siguran da ih je uopšte napisao. Sudeći po tome kako piše po svojoj Facebook stranici, svom Facebook zidu, „Caps Lock“ slovima - recidivom histerije (ženske bolesti), ali i po tome kako se svađao sa ljudima na ovoj Internet stranici, verovatno nije ništa ni napisao, već je prepisao ko zna od koga i ko zna odakle. Verovatno, kao i mnogi „dr mr publicisti“, ima ljude koji pišu za njega. Čovek ima jednu te istu priču, koju priča po svim televizijama na koje dođe. I, iako ima mnogo snimaka na YouTube, na kojima on nešto govori i pametuje, dovoljno je pogledati samo jedan, jer svugde priča apsolutno istu priču. Verovatno je naučio napamet to što treba da kaže. A što se tiče svih njegovih geopolitičkih predviđanja, nije li na odmet da kažemo da je apsolutno sve promašio.

A pogledajte samo neke izdvojene komentare (ko ima vremena neka pogleda sve)... odvalio sam se od smeha... Jesu stari dve i po godine, ali otkrivaju ko je u stvari Dejan Lučić... „čovek koji zna“... ha ha ha...



* * *



Dejan Lucic
18. novembar 2013. at 18:55

LAKO JE PLJUVATI DEJANA LUCICA, KAD NE CITATE MOJE KNJIGE….OVDE SE NIJE JAVIO NIKO, KO MISLI I CITA, SAMO PROFESIONALNE KUKAVICE, KOJE NEMAJU GRAMA MOZGA, DA SHVATE IRONIJU I PROVOKACIJU ALEKSANDRU VUCICU….KAD PRODJE MALO VREMENA , SHVATICETE…

Odgovori



felixfaber
18. novembar 2013. at 22:03

Prvo nauci se pismenosti i prekini vec jednom da pises velikim slovima,pismenost na internetu je deo stvarne pismenosti.To radis i na fb i svuda.

Drugo,zar opet samo knjige pominjes?
Znamo za njih,ne moras ih nam u svakom pogledu uvaljivati,kao sto si teoriju zavere doslovce prepisao iz knjige „how do you made your own secret society“ (postavicu link,a postavljao sam ti ga i na zid pa si brisao),kao sto si izdao svakoga sa kim si bio i zamajavao ljude budalastinama.

Nekad si glumio agenta, a sada pricas kako padas u alfa stanje i iz polja akasha dobijas informacije satanisto jedan.

I kao slag na tortu: daj samo jedan jedini TVOJ tekst na tvom sajtu? jedan jebeno jedini,bex onih poglavlja iz knjiga,JEDAN JEDINI TEKST!

Sad mislis da ces se ocesati o onu pedercinu pa ce ti dati para jer si pukao nacisto,e zajebao si se,nema ni mrvica vise,pokupio Drecun sve.

Ti si bas neki zesci hohstapler,a? Jos imas i grupu pod imenom (sic!) „Kosovski zavetnici“,zar te bar malo nije sramota?

Odgovori



Ivan Veljković
19. novembar 2013. at 01:37

BRAVO „felixfaber“!! Svaka ti čast brate na ovom komentaru, GOLA ISTINA brate, jer, ovaj čovek, koji se zove Dejan Lučić, je tu gde jeste ne bez razloga!! Postavljen je tu da stvara zabunu u ionako medijski potpuno pomračenu i lobotomiranu Srbiju!! Lupeta svašta, nerezonski govori, priča neke priče kao neki programirani android a ne ljudsko biće! Povremeno pljuje po Hrišćanstvu, veliča Masone (verovatno očajnički želeći da postane njihov član u šta ne verujem da je, jer je ispod njihovog nivoa), pljuje ko fol po „izdajničkoj vlasti“ a kao što vidimo na ovom videu, veliča najvećeg izdajnika među njima Aleksandra Vučića,..itd, itd, itd,…moj savet mojim dragim Srbima je: KLONITE SE OVOG ČOVEKA I NJEGOVIH COPY-PASTE BAJKI, KOJE U SVAKOJ EMISIJI NEPRESTANO PONAVLJA, A SADA VIDIMO DA JE NAJZAD OTKRIO SVOJE PRAVO LICE, VELIČAJUĆI VUČIĆA KOJI NAM JE, IZMEĐU OSTALIH ZALA, UPRAVO OVIH DANA OTEO BUKVALNO KOSMET I KAO NA POSLUŽAVNIKU GA SERVIRAO ŠIPTARIMA!

Odgovori



DJORDJE
17. novembar 2013. at 15:22

DA NIJE I LUCIC HOMIC KAO VUCIC PA GA PODRZAVA. VOLEO BIH DA JE U PRAVU ALI CISTO SUMNJAM. IZDAO JE SESELJA PA STA MOZE DA SE OCEKUJE JOS OD BULJAVOG. ZATO LUCICU JEDI GOVNA I NE PRICAJ VISE SRBIMA BAJKE. NAMA SU SPAS SAMO BRACA RUSI NE HOMOSEKSUALNA EU I USA NATO. ZIVELA RUSIJA I NASA SRBIJA SMRT PEDERIMA EU USA NATO.

Odgovori



Radak
17. novembar 2013. at 17:52

Evo zašto mi srpski patrioti ne možemo ništa da uradimo i zašto nas vazda neka fukara zajebava i tuca u zdrav mozak. Uvek nastupamo otvoreno i emotivno, otkrivamo sve karte i lepimo se kao muve na ono što nam je danas potureno, da bi se već sutra tukli u glave kad shvatimo da smo zajebani. Svet je takav kakav je i nije mesto za poštenu i otvorenu igru. Ne može se protiv jaček otvorenom konfrotacijom, neprijatelja je lakše rasturiti iznutra, kad se ubaciš u njegove redove, a to je i gotovo jedini način da mu se efektno suprotstaviš ako si slabiji. Neko ovde napiše da je recimo Dejan Lučić šarlatan i mnogi se odmah prime. Šta vi znate o tome? Ništa! Odmah da kažem da ne znam ni ja, isti sam kao i većina vas ostalih, ali barem pazim da ne lupetam. Ja sam oduvek bio patriota i baš zbog toga nisam ništa verovao Nikoliću, Vučiću i Dačiću ni pre deset godina, pa sam za mnoge „patriote“ tada bio izdajnik. Sad kada su takvi videli ko su ova trojica psuju im sve na gomilu, a ja ću za neke opet biti „izdajnik“. Pa takav nepromišljeni „patriotizam“ je iznedrio i ove izdajnike, a sad vi koji ste nih nekad podržavali opet postupate isto. Razmišljajte bre malo pre nego što nekog etiketirate, bez obzira da li mu kačite pozitivnu ili negativnu etiketu. Sad lupate minuse onima koji o ovom Dejanu Lučiću imaju bar malo pozitivnog mišljenja, a ne znate o kome i o čemu se radi. Sutra ćete možda hvaliti istog tog čoveka kad saznate nešto drugo, a kudićete npr. Novaka Đokovića kad saznate ono što sada ne znate. Za mene je Srbija okupirana 1944. godine i nije oslobođena do danas. Sve „veličine“ koje smo u međuvremenu proizveli nisu ništa drugo nego okupatori ili sluge okupatora, a najveći neprijatelji su nam Englezi, bili i ostali. Živi bili pa videli! Naši neprijatelji među nama uvek imaju svoje, sama elita je uglavnom uvek njihova produžena ruka, bez obzira da li je reč o politici, sportu, kulturi. A koga imamo mi među našim protivnicima i onima koji nam ne misle dobro. kad se pojavi neki koji na to liči, mi ga nazovemo šarlatanom i obnevidimo od pakosti i zavisti, zamrzimo ga gore i od samih neprijatelja. Nikakvo čudo onda što nam se sve ovo dešava, podvucimo jednom crtu da vidimo gde nas je takav nekritički i palanački „patriotizam“ doveo, pa će nam sve biti jasno. ovo je vreme učenja, shvatimo jednom da niko od nas, ni političari, ni državne institucije, pa ni Crkva, nije veći od Boga!

Odgovori



Dejan Lucic
18. novembar 2013. at 18:44

HVALA BRATE, NA ODBRANI, OVI BI ME RAZAPELI NA KRSTU, KAD BI MOGLI, A BUSAJU SE DA SU SRBI…PROGLASISE ME IZDAJNIKOM, KEPECOM I PEDEROM…

.ZAR TREBA DA BUDEM VISOK DVA METRA, DA BIH BIO VELIKI SRBIN….VISI SAM OD PUTINA, AKO JE ON DOVOLJNO VELIKI ZA RUSIJU,, ONDA SAM JA DOVOLJNO VELIKI, DA U SRBIJI DRZIM BARJAK SLOBODE ..

.HAJDE SADA DA RAZMISLIMO, KO STOJI IZA OVE HAJKE NA MENE…VASELJENSKA TELEVIZIJA…POMISLICETE DA JE STVARNO – TELEVIZIJA, A NIJE, SAMO JE SAJT…….POMISLICETE, DA JE PRO RUSKA, PRO SRPSKA, A NIJE…VLASNIK JE NEKO IZ KANADE, DJORDJE TEOFILOVIC…AKO JE IZ KANADE, MOZDA JE CIA-a, IZA TOGA…MOZDA JE TEOFILOVIC SVE TO PRODAO NEKOME DRUGOME, KO MENE SLUCAJNO MRZI, RECIMO- MARKU LOPUSINI..

.KO GOD DA JE, BIO JE U PRAVU, SRBI SVOJE UBIJAJU, KAD GOD MOGU….NAMA NEPRIJATELJ NE TREBA, SAMI SMO SEBI DOVOLJNI…

.OPRASTAM SVIMA NJIHOVU GLUPOST, ALI ONI SEBI TO NE MOGU….NEMOGUCE JE!

Odgovori
 
Evo i nastavka komentara...

Dejan Lucic
18. novembar 2013. at 18:48

KOLIKO KNJIGA TREBA DA NAPISEM, DA BI ME SRBI SHVATILI….?

Odgovori



felixfaber
18. novembar 2013. at 22:10

Ne esri vise i ne patetisi kao Vucic.

Imas jos par godina do groba i hoces vlast.

Hoces da jedes,hoces da j…es …a to kosta.

Nisi ti ni zasluzio razapinjanje,ti si zasluzio ono sto bi Rimljani rekli Damnatio Memoriae.

Odgovori



N.M.
18. novembar 2013. at 23:15

Lučiću Dejane!Dovoljno veliki da držim barjak slobode!Nemoj molim te,nasmeja nas.Taj tvoj barjak mi zaudara na JEZUITSKE veštine osvajanja vlasti,tajnim metodama,pomoću tajnih sila!Ti bi nesretniče hteo da odvučeš srbski Svetosavski slobodarski narod koji je do sad javno i na svetlosti dana otvoreno i neskriveno bio borac i zalagao se za pravdu i istinu i ZA PRAVEDNO DRUŠTVO u nekakve tajne podzemne organizacije.To istinski pravoslavni Srbi nikad nisu ni pomislili a kamoli popularisali.Srbi imaju Svetosavski metod borbe,ako nisi znao!Tebi je stalo do zarade od pisanja kojekakvih budalaština koje dobro prolaze kod dela smućenog naroda i treba da se stidiš što prljaš srbsko ime!

Odgovori



Nije Bitno
17. novembar 2013. at 18:45

Već odavno ne gledam emisije gdje se ovaj šarlatan pojavljuje, tako da ni ovu nisam pogledo, niti me zanim kakve je gluposti sada valjo ČOVJEK KOJI MNOGO ZNA. Njegov posao je da nam toboze otkriva stvari više nemaju nikakvu vaznos i da nam skreće paznju sa stvari koje tek treba da se dese. Pa neće valjda masoni, iluminati, bankari i drugi šljam ove planete da izadju u javnos i kazu šta su nam sve radili i kako su nas varali. Oni zato stvore ljude kao sto je David Icke, Den Braun, Dejan Lučić i druge avanturiste i pisce u pokušaju da nas zamajavaju stvarima koje su se dešavale pre 40-50 godina i sa kojih i obaveštajne sluzbe skidaju oznaku tajnosti, kako su toboze oni eto došli u posjed nečega značajnog. Kao što već neko reče u komentarima ovaj Lučić je govorio o tome kako je Hrišćanstvo napravljeno da zamajava ljude, to isto rade i druga dva nabrojana šarlatana.

Odgovori



Dejan Lucic
18. novembar 2013. at 18:50

DA LI SI IKADA PROCITAO NEKU MOJ KNJIGU, ANONIMNI HEROJU, KOJI PLJUJES IZ BUDZAKA ?

Odgovori



rebro
4. februar 2014. at 14:38

Ovo ponavljanje „da li si pročitao neku moju knjigu“ me podseća na neke profesore nekih fakulteta koji ne dozvoljavaju studentima da prođu ispit ukoliko nisu kupili njihovu knjigu. Još ih teraju da im knjiga bude potpisana kako ne bi mogli da je pozajme. Elem, ja nisam čitao Vaše knjige a i nemam nameru, ali me zanima da li ste i u tim knjigama nepismeni kao i ovde. Kad sam ja učio srpski jezik i pravopis, tada su me naučili da postoji 30 slova a ne 25. Takođe su me naučili da se zarezi ne bacaju kao konfete, već se samo po potrebi stavljaju a svakako ne iza skoro svake reči. Pisci bi trebalo da budu pismeni bez obzira da li pišu na papiru ili na kompjuteru.

Odgovori



* * *



Samo da napomenem da se ne slažem ni sa čim što je izneseno, osim sa konstatacijom ljudi da je Dejan Lučić nepismen. Ubiše ga ljudi argumentima. Poslednji komentar ga je pokopao. Kako je moguće da autor nekoliko desetina knjiga bude ovako nepismen, da baca zareze kao konfete, i gde treba i gde ne treba, ne ume da napiše slova Š, Đ, Č, Ć i Ž... itd. itd. Uostalom, pogledajte sami. Zar nije logično da posumnjamo da Dejan Lučić nije nikakav „čovek koji zna“, već običan plagijator. O toj priči kako „dobija informacije iz Akashe“ suludo je bilo šta govoriti. Imali smo niz slučajeva kojekakvih šarlatana koji „dobijaju informacije iz Akashe“, a u stvari sakupljaju smeće iz kanalizacije Interneta, da ih sada ne imenujem. Znate na koga mislim. A i on je Lučićev prijatelj. Pljuje na masone, jer ga nisu primili u masoneriju, zajedno sa Lučićem, najpoznatijim masonom šarlatanom na našim prostorima. „Zemlja je ravna ploča koja će se pretvoriti u zvezdu u trenutku kada u nju udari kometa Ison (istopila se krajem novembra 2013. godine), Sunčev sistem ima dva Sunca, ali drugo se vidi samo kad je oblačno (u pitanju je refleksija svetlosti) i samo na YouTube, pa YouTube je njegov Kuran i njegova Biblija, a pomenuti samozvani guru je postao ćelavi i krezubi bog, odnosno samog sebe je proglasio za gurua... Aha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha...

Sve šarlatane i prevarante treba zatvoriti, a njihove prevarantske šeme razbiti kao dete zvečku. Bez milosti i bez izuzetka.
 
Kakve su ovo gluposti? Ovaj Lučić je glup kao noć.

Донекле има истине у томе. Наше умове контролишу Грејсови преко хришћанства, јудеизма и ислама. Они нас преко тих религија убијају тако што нас наводе да се међусобно убијамо.
 
Duša nema veze sa jajetom. Svi reptili se izležu iz jajeta. Ljudi su sisari. Jedina pogrešna informacija je da postoje nekakvi "ljudi-reptili".

Нема рептила. Ти који причају о раси рептила у људском облику су криво информисани. Постоје Грејсови.
 
Poslednja izmena:
Донекле има истине у томе. Наше умове контролишу Грејсови преко хришћанства, јудеизма и ислама. Они нас преко тих религија убијају тако што нас наводе да се међусобно убијамо.
Tvoj um i ovog Lučića? z:D
 
Pre osam godina sam procitao prvu i poslednju njegovu knjigu "Tajne albanske mafije". Meni je knjiga bila tako bajkovita kad sam je citao da nisam mogao da verujem sta citam. Bilo je davno, ali se secam gde opisuje kako je neki preruseni vodoinstalater stavio ispod zemlje medju cevi bombu gde je trebalo da prodje kolona sa Slobom,a onda se tako prerusen sakrio na nekoj pijaci i razbacao nekoliko policajca koji hteli da ga hapse, jer su mislili da je beskucnik ili sta vec. Bas je sebi pustio mastu na volju. Posle nisam i nije mi palo napamet da citam. Poslusam neku emisiju ponekad i to je to. Slusao sam ga za emigrante. Da ce ostati ovde, nastaniti se, praviti probleme, plljackati nas, pobiti i sta znam. Jesu se skoro oni medjusobno tukli na Zelenom vencu, ima ih u Picinom parku kod Ekonomskog pored su po nekoliko policajaca koji cuvaju red, ali park autobuske uopste nije pun, prazan je. Nabacan je nova zemlja preko onog zelenila. Nije tako dramaticno kao sto je bilo prosle godine. Da nesto pametno govori sto ima smisla ne bi gostovao po lokalnim tv stanicama koje niko ne gleda. Ne gleda niko ni Pink, ali u moze da bude pozvan u neke emisije na RTS, Prvu, B92 kao neki kriticar o zbivanjima u zemlji i u svetu kad vec toliko zna.
 
Poslednja izmena:

Back
Top