Pronalazenje izgubljenih podataka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Banci

Aktivan član
Poruka
1.268
Za lakse pronalazenje izgubljenih podataka lako vam moze pomoci program"EasyRecovery Professional Edition".On zauzima
svega 31 mb.Easyrecovery je proizvod ugledne kompanije Ontrack Data Systems,koja vec decenijama pravi dobAR SOFTVER za
spasavanje podataka.Program omogucava pokretanje i pretrazivanje diska i u slucajevima kada nije moguce pokrenuti Windows.
Jednostavan je za rad.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Banci:
Za lakse pronalazenje izgubljenih podataka lako vam moze pomoci program"EasyRecovery Professional Edition".On zauzima
svega 31 mb.Easyrecovery je proizvod ugledne kompanije Ontrack Data Systems,koja vec decenijama pravi dobAR SOFTVER za
spasavanje podataka.Program omogucava pokretanje i pretrazivanje diska i u slucajevima kada nije moguce pokrenuti Windows.
Jednostavan je za rad.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Jel` ovo neka sala ili..........o cemu se radi?
 
Banci:
Ne sve sto pise je istina.slican neki program je objavljen i u casopisu SVET KOMPIJUTERA.

Eh Banci, da nam ti nisi rekao nije rekao, ne bih imao pojma da tako nesto postoji....
Procitao neki casopis pa ti se ucinilo da program treba objaviti celom svetu?... Zamalo da oadpnem u neznanju...
Sa'cu da pretrazim internet, da li ima jos neki slican program, pa da sam siguran da necu pogubiti podatke!

Samo ti vredno citaj Banci, vremenom ces jos mnogo saznati.
A jesi znao da postoji program za crtanje a i za pisanje u Windowsu?
 
ali koja je svrha topica? Svojevremno je jedan napisao da mu bas takvo nesto treba i trebao si onda da napises to sta si sad napisao :)
Kasnis jedno 2 meseca :)
Inace smatram da ga ne treba napadati sto je postovo program jer ima ljudi koje to i zanima i ne znaju da tako nesto postoji ali kao sto Sucur rece trebao je to da objavi u lepljivoj a ne da otvara nov topic.
 
Banci:
Pa sto bi se zezao.Stvarno preporucujem ovaj softver.

Hvala na preporuci, samo ja rekoh a i jos neki ovde da program i nije bas za pohvalu, ne znam sta je to tako dobro.
Ako si probao nekada da sa njime povratis recimo nekih 5 GB podataka u recimo 10 000 foldera ne znam kako si se onda proveo posle toga dovodeci sve te podatke ponovo u red, tek tada sledi pravi pakao od nekoliko dana.....taj program ne vraca podatke po folderima kako su bili sredjeni pre povracaja, tu je osnovna mana. A i ako cemo da mu trazimo jos neke mane, prilicno je sporiji od konkurencije.

Valjda je ovo dovoljno da se ovakav program ne preporucuje sirokim narodnim masama., a to sto pise u novinama, pa je si li se ikada zapitao da neko mozda nije platio da se prilog slicne sadrzine nadje u tim novinama hvaleci na sva zvona svoj proizvod.
Ne veruj bas svemu sta pise u novinama.
 
a realno kad hvalis neki program (izuzetak kad je u pitanju neki originalan program koji nema konkurencije) onda bi trebao da probas vise programa tog tipa pa na osnovu toga das savet koji da se uzme.
Inace niko ti ne brani da imas svoj topic ali onda napravi topic
programi od banci-ja
jer ovakav topic vise asocira da ti treba pomoc za vadjenje podataka nego da hvalis program
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top