Dirkam ti gacice

Maxy

Aktivan član
Poruka
1.881
Sta govorite u toku sexa?Imate li neke ustaljene fraze ili menjate?Da li to vasem partneru godi ili odmaze?Ili smo svi fini pa i ne pricamo takve prljavstine;-) .
Ja priznajem ja sam fini:razz:
 
pa da i ja to govorim ali na svoj nacin
mozda je perverzno ili ne ali jse jako stidim

umem da kazem ali otovoreno i da pogledam na stranu stidno i da se zacrvenim u isto vreme ali kazem

" dodji mili jebi me" ------> to je tako perverzno uuuuuuuu

i sad se bas crvenim :oops:
 
bobba:
pa da i ja to govorim ali na svoj nacin
mozda je perverzno ili ne ali jse jako stidim

umem da kazem ali otovoreno i da pogledam na stranu stidno i da se zacrvenim u isto vreme ali kazem

" dodji mili jebi me" ------> to je tako perverzno uuuuuuuu

i sad se bas crvenim :oops:

Slatko,a pritom i seksi.Jos ako ti je glas mio:shock: .Ja bi te odma zenio:-P
 
blondi:
ja bolje da cutim, opet cu ispasti nastrana :mrgreen:
...bolje nego da ispadnes iz autobusa :P


Inache, sve to, taj razgovor u toku sexa, je relativna stvar. Mnogo zavisi od situacije do situacije, od raspolozenja aktera i sl. Mislim, razlicito bih reagovao na jedno cisto: "Tucaj me!" i na nezno: "Vodimo ljubav!". To svakako diktira pristup, ali nekad moze da deluje i kontra, ako trenutno raspolozenje nije u skladu ;)
 
meni to totalno smeta....mislim zayebi prichanje i rechi....uzhasno mi je losh trip ono yebi me....mislim ***** te shta ima da mi prichash....il dublje....pa mislim ako mozhe dublje bitje dublje....il brzhe...daj oladi bitje i brzhe kad bude trebalo da bude....ako ti je do brzhega jashi ti mene pa brzaj....huh iznervirao sam se....shto je dobar forum....poremetish tok nekih recimo mnogo tuzhnih misli....
 
AntunTun:
meni to totalno smeta....mislim zayebi prichanje i rechi....uzhasno mi je losh trip ono yebi me....mislim ***** te shta ima da mi prichash....
:lol::lol::lol:
Jos ako ti je dug jedno 2 km, onda nemas direktan uvid, pa morate da se dovikujete,
a ako je malisa nevidljiv, onda ona nije ni svesna da je hebes, pa te podseca da pocnes
 
=Darkman=:
Ajde dajte malo detalja... Gazdarice, Storm, pa sto ste stipse...
Sve zavisi od momenta, a i od muskarca...
Nemam neki shablon...

Ima muskaraca, bas kao sto je pomenuo tun, koji uopste ne vole takve price...
S druge strane, neki traze potvrdu svojih ljubavnickih sposobnosti, pa tokom odnosa pitaju :arrow: Ko je najbolji yebac za tebe?
-Ti..
Pa ti ga onako krvnicki zabije...
-Ko?
-Tiii!
Jos jace ga zabije... :shock:

Dobro, sad sam se malo zanijela u opisu... :lol:
 

Back
Top