Misteriozni...

Meni je kao neko anoniman sms-om cestitao rodjendan pre nekoliko dana i nije hteo da se predstavi ali ja sam ubedjena da je neko bezveze...a ja bih volela da imam tajnog udvaraca...ne sad da mi se udvara 100 godina tajno..ali da uradi nesto lepo a da ne znam ko je...da to uradi samo zbog toga sto zeli da me iznenadi i oraspolozi...ali niko me ne yebe 2 posto... :(

Mislim da bih se mooooozda jednog dana i ja tajno udvarala nekome...ako mi se neko bas mnogo svidi...ali ne bih koristila te fore poruka i poziva, nego bih osmislila citavu akciju...bas da bude neko iznenadjenje...

Ljude koji salju pp-e na netu, a koje ne znam ne racunam u udvarace...ko zna na koliko pp-ova oni to salju...

Nego, je l' vam se desilo da vam se neko tajno udvarao a da nikada niste saznali ko je to bio, ili da ste to saznali znatno kasnije?
 
Последњих недеља често ме цимне неко са сакривеног броја и кад се јавим, прекине везу...Можда је тајни обожаватељ у стилу ''зазвоним па збришем''!?
 
Moj misteriozni udvarac na kraju se pokazao kao dobro poznati, stari smarac.
Bas sam se razocarala.
Zato i ne moraju bas uvek da se otkrivaju, ako nas vec vole nek nam cine plezir i dovoljno je. :)
 
Nego, je l' vam se desilo da vam se neko tajno udvarao a da nikada niste saznali ko je to bio, ili da ste to saznali znatno kasnije?[/QUOTE]

Ma nije mi se desilo,ali baš iskreno ne bih ni volela.............tako možeš povrediti osobu koju u stvari i ne poznaješ,pa ti posle bude žao što si ispao skot...........
Znam,jer jako dobro poznajem nekoga ko je to uradio i nije se dobro završilo:roll:

A u vezi pp...........pre jedno dve-tri nedelje sam dobila jedan i umrla od smeha;i sumnjam da je to u stvari osoba za koju se izdaje,mislim da je neki stari forumaš koji zaj.b.va:-D
 
meni se niko ne udvara ,,,nikada ,,, a baš bi volela ,, onda bi se pravila važna i uobrazila se ,,, i onda bi udvarač shvatio kakva sam ja osoba u suštini --- odustao bi ubrzo ,,, šmrk ---žao mi unapred
 
Bilo ih je. Najgore iskustvo, manijak koji me je godinu i po dana zvao telefonom i ćutao. Ili puštao pesme Simply Red grupe. Beše davno, na sreću. I neki psiho tipovi na faksu. A posle ređe...naučila sam da izbegavam muškarce koji mi se ne dopadaju.

Misteriozni PP-ovi? Ima ih, hvala bogu nisu vulgarni. Što Majčeki napisa, iskreno, uvek pomislim da je to neko ko ima alternativni nick pa pokušava da me zeza 8-) ... to mi je bolja varijanta nego da pomislim da je reč o nekakvom psihu. :lol:
Odgovorim pristojno, distancirano, ali direktno i stavim do znanja da mi se to ne dopada. Ako se neko ponavlja sa istim forama, onda bez pardona prestanem da odgovaram.

Inače, misteriju u tom smislu ne volim, ne cenim i ne smatram je potvrdom ma čega. To su budalaštine. Uopšte, kategorija OBOŽAVANJA /ne/poznatih osoba mi nije i nikada neće biti jasna. Ne obožavam nikoga (o-božavanje može u slučaju boga i to je to :D ) i ne želim da mene neko obožava. To je sick.
 
majcheki:
Misteriozni udvarači a? :lol:
Ma jok.
Ali kad god se pojavi neko nepoznat na pp-u s nekim pozdravom, prvo pomislim da je nečiji klon i da me zayebava.

meni je jedan klonirani bez nika (skriven nik :roll: , ***** li ga kako to može, verujem da samo modovi imaju tu opciju) posalo PP neki dan. kulturno sam odgovorila
 
Queen_:
meni je jedan klonirani bez nika (skriven nik :roll: , ***** li ga kako to može, verujem da samo modovi imaju tu opciju) posalo PP neki dan. kulturno sam odgovorila

ma loop je provalio tu foru pre ihihi... na humoru, pa je posle neko preuzeo tu varijantu i otvorio temu na svaštari (a nije bio on - ko je, nemam pojma ) tako da ne verujem da je neko od moderatora.
 
Mene strasno, strasno nervira kada me neko pozove na mobilni i pocne misteriozno da se prenemaze. :roll: Vrlo cesto se ne javljam na telefon ako me neko zove sa skrivenog broja, to me stvarno smara. :roll: Na misteriozne pp ili SMS poruke ponekada odgovaram, kada sam raspolozena a i to me nervira. :roll:
 
majcheki:
ma loop je provalio tu foru pre ihihi... na humoru, pa je posle neko preuzeo tu varijantu i otvorio temu na svaštari (a nije bio on - ko je, nemam pojma ) tako da ne verujem da je neko od moderatora.

ovaj što je meni pisao je otvorio temu na LJiS i nešto patetiše :roll:
 
firewall je jedinstvena zastita racunara od upada, skeniranja,i odredjenih da ih nazovem ofanzivnih sajtova.i koriste ih kod nas svi veliki umrezeni sistemi. a moze da se koristi i kao kucna zastita racunara.mada mene nikada nije obavestio o spy i adware, dok nisam instalirara antispy....to je vrlo mocna kozmetika racunara.
 
nekad budu bas duhoviti i onda odgovorim.kasnije se ispostavi da su obicni.
najbolji frajeri su oni koji lepo i kulturno posalju pp,sms ili mail u kome se pretstave kazu da zele da se dopisuju...ubace nesto kujlturno smesno i izvine se na smetnji.

bar za mene..
 

Back
Top