Koji CD-RW?

C-H-O-T-Y:
Iako su izasli iz mode,kupio bih uskoro cd rezac ali ne znam koji.Preporucite mi CD-RW koji ima dobru cenu (oko 2000 dinara) a da lici na nesto...

Nemoj LG da uzimas zato sto se jako brzo kvare........
Dobar izbor bi bio ASUS ili MSI, mnogo su bolji od LG-a........

Pozdrav!
 
I ja se slazem za LG.
Imao sam prilike da vidim gomilu LG-eva koji su stucali pri radu, znaci vec posle nekog vremena problemi sa citanjem (slabije citaju i slicno) tako da se pridruzujem LG, ni za zivu glavu kao i KOMBO - NI POD RAZNO.
Ja imam samsunga i zadovoljan sam. Pre sam imao Teac (valjda se ovako pise vec sam zaboravio) i iako je u vreme kad sam ga kupio vazio za najbolji model na trzistu, pokvario mi se mesec dana posto je istekla garancija :)
Inace najbolji su Plextor (ali i skuplji a posto si napiso da neces skupe modele onda on ispada iz konkurencije)
Kao sto neko vec rece, sta god da uzmes radice posao (ali ipak zaobidji LG) :)
 
C-H-O-T-Y:
a sta kazete na SONY,on je jos i jftiniji od LG-a.
Sony je odličan CD rezač .Ja imam Sony CD - RW CRX230E i dosad nisam imao
problema s njim.Dosad je narezao oko 300 diskova i ne mislim da ga prodajem iako sam letos nabavio DVD rezač PIONEER 109 koji zasad isto odlično radi .Pozdrav svima !!!
 
moj drug je imao jos sony cetvorobrzinac (ili bese dvobrzinac) i super je sljakao godinama ali iskreno o novim modelima ne znam nista pa i ne mogu da preporucim ni da ni ne ali realno SONY je SONY tako da sigurno ne moze da ispadne skart :)
 
C-H-O-T-Y:
a sta kazete na SONY,on je jos i jftiniji od LG-a.
I ja imam sony, koristim ga skoro godinu dana, i ne mogu da mu nadjem ni jednu zamerku. Mislim da je bolji od LG, jer moj drug ga ima, i njemu isti RW disk rez na 10x, a moj sony na 12x. Inace imam CRX230ED. Ma, sto je rekao neko od prethodnika, koji da uzmes isti ti je djavo.
 
Sony je zakon. Moj rodjak ima firmu i prodaje ih i jedini sam ja imao reklamaciju ali za dvd. Radio je dugo vremena odlicno i odjednom je poceo praviti greske ali samo kad dvd-e snima. Reklamirao sam ga i opet sam uzeo Sony jer stvarno su mrak. Na ovom je verovatno bila neka fabricka greska, jer Sony kombo imam dugo i radi bolje i od jednog snimaca koji sam imao do sad.

Kazu vecina prodavaca da je sve dobro osim LG. Imao sam LG pre 3 godine i radio je dosta dobro, ali kad bi snimao vise od 4 cd-a onda je pravio greske.
 
Kada sam procitao ovajp ost pogledao sam datum pisanja. I totalno sam se zbunio. Da nemam nikakav rezac pre bih kuipio DVD RW nego CD RW. Razlog je vise nego ocigledan
 

Back
Top