Koriscenje OS sa fleshke

Od onda koristim stalno puppy,ali imam jedan mali/veliki problem.
Vreme na sajtove mi ne odgovara stvarnom vremenu dok je onaj dole desno sat namesten kako treba.
Npr na mail ili na chatove pokazuje mi drugo vreme,8+ sati iako je dole desno namesteno vreme.
Jel se moze i kako namestit?
 
Tu je vreme normalno.
Ne znam jedino moze li do browsera bit i kako se to podesava?
nema veze browser sa vremenom.Ako nwznas u BIOS-u podesiti,idi desni klik na datum i vreme i izaci ce ti padajuci meni.Udji u komandu Adjust date/time.otvorice ti se sledeci prozor.Klikni na strelicu i pdajuci meni opet izadje i nadji ime najveceg grada koji ti je u blizini i klikni na njega,onda Aply i OK.u tom prozoru imas i komande date i time,udji u jedan po jedan,pa namesti vreme i datum.I nemoj se ljutiti,ali ti hoces da uradis nesto,a nisi bas siguran u osnovne stvari.Ovo sve podesis pri instalaciji OS-a,a poslesamo podesis kako zelis da ti pokaze vreme 24-vno ili zapadno PM ,AM.takodje i datum.zapadni ide prvo mesec pa posle dan,a u nasem regionu.prvo ide dan pa mesec.sve se to podesava u tom padajucem meniju.Ovako taj prozor izgleda na Win.7,a i na ostalim Win,-ovima,slicno
Screenshot_1.png

Izvini ali ne rkoh ti iza to koriscenje OS-a sa USB-a.Idi na You Tube i upisi isto pitanje i pregledaj vise tutorijala ima dosta toga.Ima dosta da se pise da ti ovako objasnim.
 
Poslednja izmena:
Tu je vreme normalno.
Ne znam jedino moze li do browsera bit i kako se to podesava?

До интернет прегледача није, али може бити до подешавања неког корисничког налога на неком форуму/сервису/порталу. Често су почетна подешавања временске зоне за неки регион па је потребно иста подесити на одговарајућа подешавања ...
 

Back
Top