Freelancer

Pa zas kako skoro niko nije cuo za freelancer, a to je stvarno strava. Pucacina pa mozes da se napucas, a brate moras malo i da razmisljas. Grafika je strava, a ni zvuk ne zaostaje.
 
Jedan od po meni najboljih zanrova koji postoji!!!
Preso sam ga i guslo sam posle freelencovanje dosta.
Nego kad smo vec kod Elitoidnih igara jel igro ko X2 The Threat? To se zove bolesno komplexna igra!!!!
 
Odlichna je igra ali je previshe kratka.
Posle usisavanja yebenih nomada si bash free, stigao sam do max nivoa poodavno. Josh uvek ga igram ponekad.
Nego jeste li bili vi mozda na jednoj planeti gde su su neki majmuni a pored nje planeta sa robotima???! Ima i nomada unaokolo.
I glupo je shto ne moze da se ide u Aljaska i Tohoku sistem!
 
Mozda jeste kratka, hmmm relativno, al' je za svaku pohvalu da je u ovakv tip igre uvucena izvanredna prica. Sl. ostvarenja najcesce ili nemaju uopste pricu (Elite kao rodonacelnik na prvom mestu) ili imaju neku baljezgariju reda radi (X & X2), sa izuzetkom Privateera!
Tako da ovo je odlicno, bice lepo ako nastave pricu nekim expansionom ili nastavkom!
 
Kad_LupimLupim:
Mozda jeste kratka, hmmm relativno, al' je za svaku pohvalu da je u ovakv tip igre uvucena izvanredna prica. Sl. ostvarenja najcesce ili nemaju uopste pricu (Elite kao rodonacelnik na prvom mestu) ili imaju neku baljezgariju reda radi (X & X2), sa izuzetkom Privateera!
Tako da ovo je odlicno, bice lepo ako nastave pricu nekim expansionom ili nastavkom!

Mislim da bi jedan expansion pack najbolje leg'o.
 

Back
Top