VSUP posle zavrsetka ove skole da li vam je odmah obezbedjen posao?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Није, мада те примају 90 посто.Конкуришеш за посао као и остали грађани. Плате су ниске, а студираш 3 године. Боље је студирати још једну и завршити неки факултет. Веће су могућности за тражење посла, као и плата.
 
cops:
nije mi jasno ovo nikako drzava stipendira ljude placa im dom i skolarinu i na kraju sve to tek onako bezveze, ne trazi se od kandidata da stupe u radni odnos ???
zasto je toliko tesko uci u skolu onda i zasto primaju samo 350 ljudi???

Од када то држава стипендира студенте ВШУП ? Раније то није био случај. Стипендирани су само студенти Полицијске академије, за коју нисам сигуран да више постоји. Зна ли неко да ли је укинута??

Што је тешко ући у школу??
Зато што су људи лоше информисани па навале ко мутави. Готово свако ко заврши ВШУП наставља школовање на неком од факсова;Правном, Дефектолошком, Цивилној одбрани. Са ВШУП можеш само до чина капетана, плата ти је 30 посто мања од факултетлијине, а радите исти посао. итд итд..
Само 350??
И то је много.
 
zoranpetrovic84:
da,postoji policijska akademija i nalazi se na vozdovcu,traje 4 godina,kada zavrsis dobijas zvanje potporucnika,ali koliko mi rece drug to nece tako jos duge,bice mladji inspektor,stariji,itd...kako to vec ide...

Значи враћају се стара ЗВАЊА уместо садашњих ЧИНОВА.
Од када је ПА на Вождовцу ? Била је преко пута ВМА.
 
Раније си за посао морао да чекаш од 15 дана (ако имаш везу) до чак неколико месеци(од 6 до 9).
Ево ти сајт па погледај.
http://www.vsup.edu.yu
А ево и адресе па се распитај, тако ти је најсигурније. Ја располажем са бајатим подацима.
vsup@vsup.edu.yu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top