Sakupljanje mini igara i zarada igranjem online igara !!!

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
Zelim da na mom sajtu sakupim sve najbolje mini online igice ! Ako neko zna neku dobru online igricu neka postavi ovde sa pojasnjenjima a jacu za jedno dve nedelje do mesec dana sakupiti sve igre koje su postavljene ovde i objaviti listu mini igrica sa detaljnim uputstvima na mom sajtu !

Prvo bih izdvojio jedan servis koji vas placa da igrate njihove igrice ! Za razliku od mnogih ja cu biti realan, sta preko ovog servisa za igranje igara preko neta mozete da dobijete ? Mozete dobiti nesto novca za pocetak koji mozete iskoristiti da kupite nesto od proizvoda ovog servisa (moj drug je kupio radio), mozete cuvati novac pa da vam za vasih 20 eura posalju cek od 10 eura ili isto tako neke stvari ! Posao moze da bude piramidalan (nemojte ovo da vas zbuni posto vi i bez referala mozete da zaradite lep novac ali je sa referalima jos i bolje) i tu je zarada mnogo bolja ja sam dosta para prikupio preko referala (referali su ljudi koji su se uclanili u ovaj program preko vas) ! Ako jedan referal dodje do cifre od 1 euro vi dobijate 0,25 eura i tako dalje ! Inace sve je stvar srece mozda dobijete i na tomboli neku sumu novca ! Posle 5 dana igranja igara na ovom servisu dobijate poklon max pack koji sluzi za igranje igara koje su dozvoljene samo za one koje imaju max pack prema tome valjalobi iskoristiti taj dan i zaraditi lepe pare ! Kada predjete sumu od 7-8 eura (sto cete uraditi za mesec dana i brze) mozete kupiti na aukciji neke stvari u opciji gifts ili se prijaviti na tombolu ! Ima dosta dobrih stvari pa vam savetujem da probate ! I obavestiobih vas da svi koji su na ovom servisu nisu nijednom bili ispaljeni ! ZNACI SVI SU OD SVOJIH PARA NA AUKCIJI OTKUPILI NEKU STVAR I ONA IM JE STIGLA NA KUCNU ADRESU BEZ NAPLACIVANJA POSTARINE ! Svaki dan se na aukciji stavljaju nove stvari tako da vredi probati ovaj servis ! Vise informacija na : www.freewebs.com/lebabezmotike ! Posto na mom sajtu nisam stigao da prepravim neke informacije o ovom sajtu tipa ove aukcije tombole i drugog nemojtemi zameriti ! U svakom slucaju dajem zakljucak na kraju da ako ste pocetnik u zaradi preko interneta ovo je dosta lep primer kako se moze zaraditi na lak nacin sa referalima i bez njih (dosta novca se prikupi igranjem igara) jer cete sigurno kupiti neku od njihovih stvari posle mesec ili dva dana na njihovom servisu ! Ako vam treba pomoc pisite ovde pa cu se potruditi da vam objasnim ! POZDRAV ! I stavljajte neke mini igrice !
 

Back
Top