KLEROFASISTICKI POKRET PODRZAO NEONACISTE

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
Evo jos jedne nacisticke organizacije koja ce ubuduce,nadam se,biti zanimljiva organima gonjenja,posto je u planu zabrana fasistickih i nacistickih organizacija.ovo je njihovo saopstenje,nisu mogli da se uzdrze,a da ne odbrane clanove svoje satelitske sekte,tzv."nacionalnog stroja"...napokon su pokazali svoje pravo lice
sledi saopstenje:


Након недавних догађаја у Новом Саду, Отачаствени покрет Образ указује на чињеницу да се спектакуларна хапшења по узору на америчке акционе филмове примењују искључиво против младића који су се на свој начин супротставили србомрзачком наступу Миленка Перовића и Зорана Петакова, а не и против групице анархиста и наркомана која је организовала скандалозну трибину на новосадском Филозофском факултету...
- Драконске и потпуно једностране мере репресије којима смо сведоци ових дана представљају опасан правни преседан који може имати несагледиве последице по правну сигурност и уставом загарантоване слободе и права грађана...

skinuto sa sajta http://www.obraz.org.yu/
 
urospo:
Gde ti ovde vidis podrsku?

Uostalom http://forum.krstarica.com/threads/77122

Dakle, saopstenje je sasvim na mestu...i organizatore tog "antifasistickog" pokreta treba privesti i ispitati zbog obmane javnosti i zloupotrebe.

pazi ovo,"grupa mladica koja se na svoj nacin suprostavila"...blablabla..podizanjem ruke u znak nacistickog pozdrava i deljenje pamfleta koji direktno pozivaju na rasnu,versku...mrznju. istrazni sudija je odlucio da postoji osnovana sumnja da je ucinjeno ovo krivicno delo,prema tome...nacisti su...a ovi ih brane. i to je cinjenica
 
iz svake reci ovog "saopstenja"provejava mrznja prema svakome ko ne podrzava klerofasisticke ideje obraza...pazte ovo "sacica narkomana i anarhista"?????bas narkomani idu po tribinama o antifasizmu...ovo je tako degutantno i maloumno da uopste nemam komentara...prilepiti svim ljudima koji su bili tamo etiketu narkomana,pa to moze samo...ne znam kako bih nazvao tog supljoglavca
 
jomini,banuj ovo...vidis da je stavio sliku krvnika ante pavelica,jos u potpisu ima NDH...ustasha i to deklarisani...samo je pitanje trenutka kada ce se zakrviti sa nasima
ustvari jedini motiv mu je da provocira okolo...nadam se da ces zavrsiti sa njim,sa ovakvom slikom i stavom nema sta da trazi ovde..

p.s.hrvati odmah banuju svakoga iz srbije,bilo ko da je
 
serb_pagan:
a ti ustaso nemoj da se slazes sa mojim postovima...zaobidji me u sirokom luku...i zabi tog antu znas vec gde...

Isti ste. Mitinzi kao sto je oslobadjenje Srebrenice. Onda mogu da se slavi alija izetbegovic ispred takvih mitinga. A kad se srbozderski mitinzi odrzavaju kao nedavni u Novom Sadu. Onda zapenite kad budu protesti protiv srbozdera.
 
serb_pagan:
a ti ustaso nemoj da se slazes sa mojim postovima...zaobidji me u sirokom luku...i zabi tog antu znas vec gde...

Зар можда није корисније, серб пагане, да се запиташ зашто се тај декларисани усташа који има аватар Анте Павелића СЛАЖЕ СА ТОБОМ... да није можда пронашао сагласје између његових и ТВОЈИХ СТАВОВА, МИШЉЕЊА, ЗАЛАГАЊА... итд.итд. :shock: мисли о томе...
 
serb_pagan:
iz svake reci ovog "saopstenja"provejava mrznja prema svakome ko ne podrzava klerofasisticke ideje obraza...pazte ovo "sacica narkomana i anarhista"?????bas narkomani idu po tribinama o antifasizmu...ovo je tako degutantno i maloumno da uopste nemam komentara...prilepiti svim ljudima koji su bili tamo etiketu narkomana,pa to moze samo...ne znam kako bih nazvao tog supljoglavca

Ти ћеш да ми причаш о мржњи а имаш хитлеровски симбол на аватару. Е туго...
Је ли "паган", ти си оно беше присталица идеја Зорана Ђинђића???
 
najveci_izdajnik:
Točno.
SPC je najjači instrument u rukama velikosrba koji su putem nje porobljavali druge narode i širili šizmu među hrvatskom populacijom okrećući je protiv Svetoapostolske Crkve

А када је то СПЦ покрштавала припаднике других вера? Када је уопште радила против било које вере?
То је НДХ+РКЦ решење. Малака, на му парис миа пипа!

Јомини, мислим да је довољан разлог да се овоме забрани учествовање постављени аватар.
 
serb_pagan:
pazi ovo,"grupa mladica koja se na svoj nacin suprostavila"...blablabla..podizanjem ruke u znak nacistickog pozdrava i deljenje pamfleta koji direktno pozivaju na rasnu,versku...mrznju. istrazni sudija je odlucio da postoji osnovana sumnja da je ucinjeno ovo krivicno delo,prema tome...nacisti su...a ovi ih brane. i to je cinjenica

iz svake reci ovog "saopstenja"provejava mrznja prema svakome ko ne podrzava klerofasisticke ideje obraza...pazte ovo "sacica narkomana i anarhista"?????bas narkomani idu po tribinama o antifasizmu...ovo je tako degutantno i maloumno da uopste nemam komentara...prilepiti svim ljudima koji su bili tamo etiketu narkomana,pa to moze samo...ne znam kako bih nazvao tog supljoglavca

Ti pravis neke svoje projekcije u vezi tog saopstenja, ali one nemaju mnogo veze sa realnoscu i istinom...to bi ti samo hteo da bude tako kako kazes, ali jbg...

Tu nema nikakve podrske celom pokretu Nacionalnog stroja, vec samo ovoj akciji i to zato jer su organizatori "antifasistickog" skupa obmanuli javnost, jer su propagirali da je streljanje OK., kao i da je patriotizam bolest.

Sto se tice onog "sacica narkomana i anarhista", tu jesu preterali, ali opet se postavlja pitanje i da li su ti tzv. "antifasisti" normalni ako propagiraju tezu da je PATRIOTIZAM BOLEST, I DA GA TREBA ISKORENITI :shock:

Jel znaju oni, jel znas ti sta je i sta predstavlja PATRIOTIZAM?

Pa valjda su se zbog patriotizma i slobode ovdasnji antifasisti i borili protiv nacista i fasista...time su nas kljukali onoliko godina., a sad odjednom patriotizam je bolest, mora se unistiti i sl. :shock: :shock: :shock: :shock:
Ta "antifasisticka" tribina je ogromna obnama i zloupotreba u neke njihove licne, politicke i ko zna jos kakve . interese...to je toliko ocigledno.

Ma kad bolje razmislim to tamo lagano i moze da bude grupa narkomana i anarhista, kad se sve ovo uzme u obzir...ili ti imas mozda bolji termin za njih? :wink: :D
 
Obraz JESTE stao na stranu Nacionalnog stroja i zvanicno je pozvao saopstenjem drzavne organe da puste na slobodu"Srbske mladice"!To nista ne cudi!Klerofasisti i nacisti idu ruku pod ruku!Sada bi lepo odmah trebalo jednom spektakularnom akcijom pohapsiti sve clanove Obraza jer su sami priznali ocigledno-a to je da su fasisti!Ako se solidarisu sa Strojem neka dele njihovu sudbinu!Onda lepo da se uhapse i ovi Rasonalisti jer otvoreno propagiraju rasizam i mirna Backa!
 
eremita:
Зар можда није корисније, серб пагане, да се запиташ зашто се тај декларисани усташа који има аватар Анте Павелића СЛАЖЕ СА ТОБОМ... да није можда пронашао сагласје између његових и ТВОЈИХ СТАВОВА, МИШЉЕЊА, ЗАЛАГАЊА... итд.итд. :shock: мисли о томе...

ustasha je poceo da lupeta nesto oko shizme,katolika i pravoslavaca...ja spc nisam ni pomenuo,moja tema je o obrazu
 
zox:
Obraz JESTE stao na stranu Nacionalnog stroja i zvanicno je pozvao saopstenjem drzavne organe da puste na slobodu"Srbske mladice"!To nista ne cudi!Klerofasisti i nacisti idu ruku pod ruku!Sada bi lepo odmah trebalo jednom spektakularnom akcijom pohapsiti sve clanove Obraza jer su sami priznali ocigledno-a to je da su fasisti!Ako se solidarisu sa Strojem neka dele njihovu sudbinu!Onda lepo da se uhapse i ovi Rasonalisti jer otvoreno propagiraju rasizam i mirna Backa!

Mirna Backa kad se uhapse manijaci srbozderski kao ceda jovanovic i njemu slicni. Poznajem rasonaliste. Ne slazem se sa njihovom mrznjom prema crncima. Ali po mnogo drugome su potpuno u pravu. Sotone sto nemaju nista protiv da srbozderi kao ldpovci hodaju slobodno po Srbiji su isti srbozderi kao oni.
 
braco,da se podsetimo jedne stare dobre satire velikog Radoja Domanovica...u srbiji se za sto godina nista nije promenilo:

Razmisljanje jednog obicnog srpskog vola

Radoje Domanovic

Kod nas ima ljudi na vrlo velikim polozajima koji nista
ne misle, a u naknadu za to, ili mozda iz drugog razloga,
poceo je razmisljati jedan obican seljacki vo, koji se nista
ne razlikuje od ostalih srpskih volova. Bog ce ga znati sta
je bilo da se taj genijalni brav odvazi na tako drsko preduzece-
misljenje, jer se dosad dokazalo da se od tog nesrecnog zanata
u Srbiji samo moglo imati stete...

Cime se ponosi moj gazda i ostali njegovi sugradjani,
Srbi? Zasto toliko dizu glave i s naduvenom gordoscu i prezrenjem
gledaju na moj rod?... Ponose se otadzbinom, ponose se time
sto im je milostiva sudbina dodelila da se rode ovde u Srbiji.
Pa i mene je majka otelila ovde u Srbiji, i ne samo da je ovo
otadzbina moja i oca moga, vec su i moji stari, kao i njihovi,
svi zajedno presli u ove krajeve jos iz stare slovenske po-
stojbine. Pa niko od nas volova ne osecase ponos zbog toga,
vec smo se mi uvek ponosili time koji vise tereta uz brdo moze
povuci, a nijedan vo do danas ne rece nekom svapskom volu:
"Sta ti hoces, ja sam srpsko vo, moja je otadzbina ponosna
zemlja Srbija, tu su se otelili svi moji stari, tu su, u ovoj
zemlji, i grobovi predaka mojih|" Boze, sacuvaj, time se mi
nikad nismo ponosili, to nam ni na um nije padalo, a eto se
oni i time ponose. Cudni ljudi|

... Ponose se svetlom prosloscu. Imaju Kosovo Polje,
kosovsku bitku. Cudna cuda, pa zar i moji stari nisu jos i
tada vukli vojsci hranu i ratne potrebe; da nas nije bilo,
taj bi posao morali raditi sami ljudi. Imaju ustanak na
Turke. To je velika, plemenita stvar, ali ko je tu bio?
Zar su dizali ustanak ovi naduveni supljoglavci sto se ovako,
ne radeci nista, sepure pored mene s ponosom, kao da je to
njihova zasluga. Eto da uzmemo za primer mog gazdu. I on se
ponosi i hvalise ustankom, a narocito time sto je njegov
praded, kao redak junak, poginuo u ratu za oslobodjenje. Pa
zar je to njegova zasluga? Njegov praded je imao prava da se
ponosi , ali on ne; njegov je praded poginuo da bi moj gazda,
kao njegov potomak, mogao biti slobodan. I on je slobodan,
ali sta radi u toj slobodi? Ukrade vrljike, sedne i on na
kola, pa ja vucem i njega i vrljike, a on na kolima spava.
Sad je prodao vrljike, pije rakiju, ne radi nista, i ponosi
se svetlom prosloscu. A koliko je u ustanku mojih starih
poklano da se borci hrane, pa zar nisu i moji stari, u to
vreme, vukli ratne potrebe, topove, hranu, dzebonu, pa nama
ipak ne pada na um da se kitimo njihovim zaslugama, jer mi
se nismo izmenili, mi i danas vrsimo svoju duznost kaogod i
nasi stari sto su je savesno i trpeljivo vrsili.

Ponose se patnjama svojih predaka, petstogodisnjim
robovanjem. Moj rod pati otkad postoji; patimo i mi i dandanji
i robujemo, pa mi to nikad ne udarismo na velika zvona. Kazu,
Turci ih mucili, klali, udarali na kolje, pa i moje su stare
klali i Srbi i Turci, pekli, i na kakve nas jos muke nisu
udarali.

Ponose se verom, a ne veruju ni u sta. Sta sam ja kriv,
i moj rod, sto nas ne primaju u hriscanstvo?... Ja nisam nikoga
ubio, nikog ogovorio, nikom nista nisam ukrao, nisam nikog
otpustio iz drzavne sluzbe ni kriva ni duzna, nisam napravio
deficit u drzavnoj kasi, nisam lazno bankrotirao, nisam nikoga
okivao i hapsio nevine ljude, nisam oklevetao svoje drugove,
nisam izneverio svoje volovsko nacelo, nisam lazno svedocio,
nisam nikad bio ministar, i cinio zla zemlji, a sem toga sto
nisam zla cinio, cinim dobra i onima koji meni zlo cine... Pa
ipak, niko ne priznaje te nase zasluge za otadzbinu...

To je, dakle: ponose se slobodom i gradjanskim pravima.
O tome moram ozbiljno razmisliti. Misli, misli, ali ne ide
nikako. U cemu su ta njihova prava? Ako im policija naredi
da glasaju, oni glasaju, a to toliko mogli bismo i mi
muknuti:"Zaaa|" a ako im ne naredi, ne smeju da glasaju
ni da se mesaju u politiku, isto kao mi. Trpe i oni hapsu
i udarce, cesto ni krivi ni duzni. Mi bar riknemo i mahnemo
repom, a oni ni toliko gradjanske kurazi nemaju...

Aprila, 1902.
 

Back
Top