Orgazam

Ako žena ima pored sebe partnera koji ume da joj obara barijere intervali između orgazama mogu ozbiljno da se skrate, dakle nisu žena i njen polni organ presudni za orgazam već putić kojim se hoda da bi se na kraju gledao senzacionalni vatromet uživo:lol:



hodo ja raznim putićima, i šumom, i njivom i livadom, džaba, ništa, nema vatrometa :roll: :hahaha:

vatrometi bili samo kad sam šeto ženskim telom, s naglaskom na organ :per:
 
hodo ja raznim putićima, i šumom, i njivom i livadom, džaba, ništa, nema vatrometa :roll: :hahaha:

vatrometi bili samo kad sam šeto ženskim telom, s naglaskom na organ :per:

ma ne negiram ja efekte klasičnog tvrdog ishoda da se razumemo...
ali ljudi moji da li ste vi čuli za oslobađajući osećaj koji se zove uživanje u igri
ali ako igranje ograničiš samo na organ... biće to kratkometražni filmić:lol:
 
Posle dugogodisnjih eksperimentisanja sam dosao do nepobitnog zkljucka da je istina o zenkom orgazmu ista kao i ona istina da su ljudi bili na Mesecu....

Samo jos jedan subliminalni atak Novog Svetskog Poretka na instituciju braka.:rtfm:
 
to sam i ja mislila dok nisam srela orgazam - mejkera:lol:

ovu drugu rečenicu uopšte ne razumem....zašto trpaš novi svetski poredak u žensko međunožje? :lol:

Zato sto NSP MODELIRA odnose medju ljudima prema svojim potrebama i zamislima.

I takozvana "emancipacija zene" je jedna od njihovih "uvaljivanja svetu".:rtfm:

Sve se to svodi na rusenje temelja braka kao osnovne celije danasnjeg drustva, a koji oni zele da nestane u buducnosti.
 
hej Blajbi
pričamo o orgazmu koji ne može da mi uzme nijedna svetska organizacija ili poredak, sad kad sam otkrila konačno meni odgovarajuću dinamiku
nisam sklona programiranju i ne hrlim raširenih ruku u zamke trendova i emancipacija koje su mač sa dve oštrice ako ćemo već ali to nije ovde tema.
manje više istrajavam u svojoj želji da ostanem žena onakva kakva je meni bliska i u kojoj uživam...
 
hej Blajbi
pričamo o orgazmu koji ne može da mi uzme nijedna svetska organizacija ili poredak, sad kad sam otkrila konačno meni odgovarajuću dinamiku
nisam sklona programiranju i ne hrlim raširenih ruku u zamke trendova i emancipacija koje su mač sa dve oštrice ako ćemo već ali to nije ovde tema.
manje više istrajavam u svojoj želji da ostanem žena onakva kakva je meni bliska i u kojoj uživam...

Postoji seksualno zadovoljastvo....

Pocetak i kraj..

Kod muskarca je taj kraj .....vidljiv, a kod zene je KONFUZAN....

Nikada me ni jedna nije mogla da uveri da je njeno skicanje i trzanja na kraju - istinito.

Nema DOKAZA.
 
Postoji seksualno zadovoljastvo....

Pocetak i kraj..

Kod muskarca je taj kraj .....vidljiv, a kod zene je KONFUZAN....

Nikada me ni jedna nije mogla da uveri da je njeno skicanje i trzanja na kraju - istinito.

Nema DOKAZA.

Ima ritmicno grcenje vagine, kao kad muskarac dozivi orgazam, taj jedan misic
 
Postoji seksualno zadovoljastvo....

Pocetak i kraj..

Kod muskarca je taj kraj .....vidljiv, a kod zene je KONFUZAN....

Nikada me ni jedna nije mogla da uveri da je njeno skicanje i trzanja na kraju - istinito.

Nema DOKAZA.

Vidi poenta ženskog orgazma nije u dokazivanju postizanja vrhunca, već u istinskom postizanju vrhunca
jer on podmlađuje, leči i niveliše. Zato ne vidim nijedan razlog da nekome dokazujem sasvim je dovoljno što ja znam kako se osećam :D

- - - - - - - - - -

Ima ritmicno grcenje vagine, kao kad muskarac dozivi orgazam, taj jedan misic

*
da, ima bar nekoliko pokazatelja ali njih primećuju samo oni muškarci koji umeju da idu u korak sa ženskim senzibilitetom...
ovi drugi su verovatno previše fokusirani na sopstveni okvir pa im žensko orgazmiranje obično promakne....
tipično muško neudubljivanje u partneta...neki nisu zaslužili ni Desanku da potegnu:lol:
 
Otkud ja znam da li je imala orgazam. Grcila se jeste, rekla mi da sam joj najbolji u krevetu, jesu joj se dole misici grcili, super senzitivna posle i sta vec ne. Ali sve je to dosadno za razmisljanje, jeste ili nije. U ostalom, sve te koje jesu dozivele orgazam su same vec bile orgazmicne osobe po sebi.
 

Back
Top