O cemu razmisljate?

Ajao! Tetkaaaa, koliki ti je krevet...ja cu da spavam sa tobom veceras..:lol:

- - - - - - - - - -

Sta te boli teto? Mislim u sebi bolece me veceras kad me zvajznes posred glave u snu..:lol:

- - - - - - - - - -

Pretekla i sad odmor?

Pretekla! Ziv vam ja...sad cu da se zafrkavam samo..

I sad razmišljam kako mi je drago zbog Canine vesele i žive glavice :zag:

:cmok2:
 
Poslednja izmena:
Ajao! Tetkaaaa, koliki ti je krevet...ja cu da spavam sa tobom veceras..:lol:

- - - - - - - - - -

Sta te boli teto? Mislim u sebi bolece me veceras kad me zvajznes posred glave u snu..:lol:
smarate-odoh-kod-tetke.jpg



:mrgreen:
 
Sama sam kod kuće, pregledala slike naših forumaša, pa prešla na neke svoje stare pesme...I palo mi napamet, pa znate li da su ovde sklopljena neka prijateljstva do smrti, da se zaljubljivalo, plakalo, smejalo,svađalo, da su napisane čak i nečije poslednje reči...da se odlazilo, vraćalo..Eto, o tome razmišljam.

(napisano početkom novembra 2007.-e)

Došla sam
sama
i nakraj srca
Došla sam da vam kažem
da sam bila
na puškomet
od Tuge
Recite mi blagi, recite mi opasni moji ratni drugovi
Šta je lomilo vaša srca?
 
da ubi proshlih dan-dva :lol:
I ja glavobolje lecim lekovima za bol, ali meni nisu ceste i prodju kad popijem lek inace bi to trajalo...

Negde sam procitao u nekim reklamama da se migrena uspesno leci nekim infuzijama, ali ne mogu da potvrdim da nije prevara,

Ako je od sinusa neki ljudi kazu da nadrilekar u Banatskom Karadjordjevu to uspesno leci.

Glavobolja je mucenje... Drago mi je da je proslo.
 
hvala @Urosiuse :zag:
..
da i ja popijem samo tabletu jer vishe ne pokushavam da izdrzim, jer ako imam posla ne mogu da se gnjavim sa bolom :lol:
..
a za sinuse...uh...koshtale su me novembarske i decembarske voznje definitivno.
 
Sta ces kada ti pregori osigurac od tolikog razmisljanja?

- - - - - - - - - -

Razmisljam da su sirovi ljudi u trendu jer iza rukava i rukavica uvek ocekujemo skriveni adut,

pa je lakse sa sirovinama, znas na cemu si.
 

Back
Top