Ko koga vise treba

sinnke:
Ko koga vise treba u zivotu, ne misli se samo na sex nego na sve? Da li musko zenu ili zena muskarca?
Pri tom da zanemarimo muskarce koji su nesposobni zato sto su ih mame razmazile.
Pa ako zanemarimo zadnju navedenu kategoriju, mislim da nema pravila... i nema podele vezanih za pol..
Mozda su zene sklonije zavisnom polozaju zato shto smo svi (manje vishe) produkti naseg okruzenja, a ravnopravnost kod nas josh uvek najcesce postoji samo na papiru... ALi samo mozda.
 
lolla:
Pa ako zanemarimo zadnju navedenu kategoriju, mislim da nema pravila... i nema podele vezanih za pol..
Mozda su zene sklonije zavisnom polozaju zato shto smo svi (manje vishe) produkti naseg okruzenja, a ravnopravnost kod nas josh uvek najcesce postoji samo na papiru... ALi samo mozda.

Tako je. Ipak vi vise zavisite od nas. Nekad sam zalio zasto nisam zensko jer sam mislio kako p ickom mozes sve napraviti i da ti bude dobro, ali kao musko sam nekako slobodniji i samim tim nagradjen od boga. Jer mogu se zayebavati do 60 i napraviti decu bez problema, mogu se napiti ko lav i spavati na klupi. Mogu se skinuti na plazi i da niko ne misli kako bi me opalio. Ima tu jos puno toga.
Ma totalno mi je kul i jos ako mi proradi osecaj za nezasticene zene mozda neku i uzmem da je ne bude strah, ali zato mi mora kuvati peglati i sve sto ide uz to a ja cu lezati i slusati mp3.
 
sinnke:
Ko koga vise treba u zivotu, ne misli se samo na sex nego na sve? Da li musko zenu ili zena muskarca?
Pri tom da zanemarimo muskarce koji su nesposobni zato sto su ih mame razmazile.

Gledajuci u ne tako davnu proslost, zene su se vise podavale coveku, sto zbog socijalno-istorijskih okolnosti, sto zbog zenine izrazene potrebe da se nekome poda. I covek je, po zakonima jace sile, svoju ulogu odradjivao kako je odradjivao. Pred zenom su podignute brojne ograde i straze koje i dan danas postoje u mnogim delovima sveta. Danasnja zena pak sve vise postaje odmetnik u pokusaju da udovolji svojoj prirodi, svom urodjenom hedonizmu i potrebi da sve oko nje sija. Ko kome vise treba? Treba onome
ko ima potrebu da voli i onome ko ima potrebu da nosi mamuze. Odvec bilo i bice...
 

Back
Top