sve za ljubav

gladiolica

Zainteresovan član
Poruka
282
Gledala sam pre neki dan emisiju "sve za ljubav" i palo mi je na pamet da se prijavim i iznenadim mog dragog i visokopostovanog...ali postoji tu mali problem pa vas molim za mastovitu pomoc...ne znam sta bih uradila da ga iznenadim kad bi izvukli mene ...imate li ideju kako iznenaditi u takvoj emisiji svoju dragu osobu a da ne bude preterano i kicasto???
 
ja ne znam koja je to emisija 8)
eto, samo das pojavim na temi :D



Ne moraš da zahvaljuješ, nije mi bilo teFko.
drive1.gif
 
gladiolica:
Gledala sam pre neki dan emisiju "sve za ljubav" i palo mi je na pamet da se prijavim i iznenadim mog dragog i visokopostovanog...ali postoji tu mali problem pa vas molim za mastovitu pomoc...ne znam sta bih uradila da ga iznenadim kad bi izvukli mene ...imate li ideju kako iznenaditi u takvoj emisiji svoju dragu osobu a da ne bude preterano i kicasto???

Unajmi neku od lezbaca sa foruma i pozovi ga na lezbo vencanje koje si kao zakazala. Pa kad on dodje sav ucveljen,ti ono-ta,tta,ta taaaaaa!Iznenadjenje, ja volim samo tebe moj dragi....Sve je ovo bila mala shala.
Naravno, posle odete negde na *******, das mu dupe, ili jos bolje, paket usluga tipa 'ALL HOLLES NO LIMITS' i eto...
 
Bolje ga ovako iznenadi,a ne preko te emisije.
Meni je to malo, hm..........ajde da kažem bez veze,kao i priče koje se pojavljuju u toj emisiji.
Tako da............ja ne bih a niti bi volela da meni neko priređuje iznenađenje takve vrste!
 
Hellen:
Само појављивање у тој емисији би већ било претерано и кичасто!
vala bas... :roll:

ne bi volela da mi neko priredi tako nesto...mislim,emocije na tv-u :roll:
moraju bas svi u selu da znaju tvoj licni zivot.

gladiolice,zadrzi sve za sebe i ne pojavljuj se na tv-u...nije to za javnost,a najlepse sto mozes da mu priredis je da zadrzis sve samo izmedju tebe i njega.a ne ceslo selo,komsiluk i ostali da se bave time. :roll:
 
Sve za ljubav a?
Ne bi ti smetalo da podeliš neke vrlo lične i lepe stvari, kao što je ta famozna izjava sa ljudima okolo?
Baš želiš da budeš na tv-u?
Dobro, ajde i da probamo da smislimo nešto - ali nisi dala nikakve informacije, imaš cela 66 posta i ne znamo ništa o tebi, al' manje više o tebi - ni o njemu ne znamo ništa.
 
gladiolica:
Gledala sam pre neki dan emisiju "sve za ljubav" i palo mi je na pamet da se prijavim i iznenadim mog dragog i visokopostovanog...ali postoji tu mali problem pa vas molim za mastovitu pomoc...ne znam sta bih uradila da ga iznenadim kad bi izvukli mene ...imate li ideju kako iznenaditi u takvoj emisiji svoju dragu osobu a da ne bude preterano i kicasto???
Ne znam kakva je to emisija, samo mi djeluje degutantno kada vidim na TV one SMS porukice upućene ko zna kome (koji to sigurno ne gleda) i još fino piše br. telefona.
Za mene je mnogo ljepše nešto spontano i obično, dok bi me neke glamurozne i grande stvari bacile u neprijatnost.
 
Hani, to je neka emisija na pinku, ide vikendom - moja keva se loži na nju :lol:

Ovako, ispričaš im neku svoju priču o tome kako voliš nekog i sl. I opišeš šta bi za tu osobu uradio kad bi imao pare i mogućnosti. I oni ti to ostvare pod uslovom da vas snimaju - eto, ukratko
 
ma pink...po obicaju pusta srceparajuca,pateticna sranja :roll:
i latino americke serije.
i ti sto se prijavljuju,bre sve bi uradili za svojih 5 minuta na tv-u,ali bukvalno 5 minuta...mislim,podeliti intimu,nesto najdublje i najlicnije sa pola srbije...pa stvaaaaaarno....ma ne bi me videli ni da mi plate :roll:
 
Baš bedak od emisije. Prosto mi je neobično kad neko kaže da je nije gledao jer su je reprizirali nekoliko puta i svi koji su gledali prvi ili drugi put smarali su ostale da gledaju kada se prikazivala treći :roll:
Mamu su našli preko neke ambasade, zvali je i došla je, sve vreme su plakale.
 
@Banshee,
Keva je valjda bila iz nekog makedonskog sela, ćale je iz Srbije. Kad se rodila devojčica, svekrva i muž su je izbacili iz kuće i nisu joj dali da vidi dete. Ovde nije imala nikog. Sedam dana je spavala kod prijateljice a posle napolju. Sestra je došla po nju i odvela je za Makedoniju, niko nije hteo da joj pomogne da uzme dete. Dolazila je posle ponovo po malu al' su joj zatvarali vrata pred nosem, pa su se i odselili.
Posle ovoj devojci/ženi - nisu hteli da govore gde joj je mama i da li je živa uopšte. Ona se u međuvremenu udala, dobila dvoje dece - i zvala pinkovce.
 
hanibal77:
jao banshee ne znas sta zivot moze da napravi,kakve komplikovane situacije da stvori?ne reci nikad
ok,ajde da razumem za tako neke stvari...izgubljeno/nadjeno...rodjaci,mame,tate i ostalo...ali evo sta sam ja jedan dan u prolazu uhvatila :roll: :riba je prevarila muza ili decka sa nekim tipa komsija/drug/bilo ko.on nju napustio i ona sada zove prvu pomoc u vidu one gadne voditeljke i moli ga da joj se vrati...i oni sad kao treba da se nadju,on da razmisli itd...ne znam (i ne intreresuje me)sta je posle bilo ali iznositi tako neke stvari u javnost je bilo vrlo nisko.mislim,ajde sto devojka sebe blamira,ona je prevarila tog decka i ako ce neko da snosi posledice to je ona,ali sto to nije mogla sama da odradi to nego zove podrsku u vidu te emisije,vec kako se zove.i plus blamira tog decka ni krivog ni duznog.
pa ne znam...da meni neko tako nesto uradi,ne da se ne bih pomirila sa njim,nego ne bih verovatno htela da cujem vise za tu osobu.jednostavno te stvari su intimne,izmedju dvoje ljudi,gotovo ko neka svetinja a ne da siroka narodna masa koja redovno gleda pinh ima nedeljno reality show i navija za ucesnike.
 
Довољно да видите какви се све ликови ту појављују, па вам буде јасно! :o
Ја не гледам такве глупости, само сам једном "бацила" поглед и ... нимало ми се не допада :?
Можеш да смислиш нешто овако, насамо, без уплитања јавности и урадиш нешто што он жели (ако га добро познајеш), а не очекује. Увек ће се нешто наћи. :-)
 

Back
Top