Personality disorder test

Divi ovu ladno molim te
haha.gif
 
Uf... po ovom testu svako bi morao da ima neki poremecaj....ali evo da bi mogli da se nasladjujete mojom lucidnosti....
Disorder Rating
Paranoid: Low
Schizoid: Very High
Schizotypal: Moderate
Antisocial: Low
Borderline: Low
Histrionic: Moderate
Narcissistic: High
Avoidant: Low
Dependent: Low
Obsessive-Compulsive: High
cuvaj te se, lood sam!!!
 
Evo i mojih 'rezultata':

Your Results:
Disorder Rating Information
Paranoid: Low click for info
Schizoid: Low click for info
Schizotypal: Low click for info
Antisocial: Low click for info
Borderline: Low click for info
Histrionic: Low click for info
Narcissistic: Low click for info
Avoidant: Low click for info
Dependent: Low click for info
Obsessive-Compulsive: Low click for info
 
Ja sam narcisoidna i histronicna(valjda se tako kaze) Dobro volim sebe,to je normalno. Ali nervira me sto ne postoji i odgovor PONEKAD jer na pojedina pitanja to je pravi odgovor. Ne moze se na svako pitanje odgovoriti tako iskljucivo sa DA ili NE
 
Uf...da je meni sve low, ozbiljno bih se zabrinuo...mislim....nema smisla...test je los...mislim pitanja su ono...kao nesto....nemam pojma...ono kao...:)....ma providan je test...verujem da bi ga i lud covek provalio....mislim svako ko hoce moze imati sve low....ja nisam hteo....genije nikada ne moze biti normalan...mislim ono...nesto kao i svi ostali....zato bih zamolio sve koje imaju isti rezultat kao ja, da ne postuju...cisto zbog sujete jednog loodaka...ili genija...ili tako nesto...mislim ono...kao.... :roll: :|
 
test je naravno zabavnog karaktera... daleko od neceg ozbiljnog
ovo su moji rezultati... ajde sada tračeri, uživajte!
Disorder | Rating
Paranoid: Low
Schizoid: Low
Schizotypal: Moderate
Antisocial: Low
Borderline: Low
Histrionic: High
Narcissistic: High
Avoidant: Low
Dependent: Low
Obsessive-Compulsive: Low

Ovo što je dobijeno kao rezultat, nije nikakav poremećaj, nego veoma izražena individualnost... to sam znala i ranije, ništa novo
 
Artinve:
Uf...da je meni sve low, ozbiljno bih se zabrinuo...mislim....nema smisla...test je los...mislim pitanja su ono...kao nesto....nemam pojma...ono kao...:)....ma providan je test...verujem da bi ga i lud covek provalio....mislim svako ko hoce moze imati sve low....ja nisam hteo....genije nikada ne moze biti normalan...mislim ono...nesto kao i svi ostali....zato bih zamolio sve koje imaju isti rezultat kao ja, da ne postuju...cisto zbog sujete jednog loodaka...ili genija...ili tako nesto...mislim ono...kao.... :roll: :|

U cemu je tvoj problem? Jesam li ja mozda ista rekla na racun tvojih rezultata pa sad ti pominjes moje? Izvini sto si ispao po malo manijak ****** i sto shvatas ovaj test ocigledno isuvise ozbiljno pa sad trazis opravdanje za sebe. :lol: I to na moj racun :roll:
 
Nina2:
U cemu je tvoj problem? Jesam li ja mozda ista rekla na racun tvojih rezultata pa sad ti pominjes moje? Izvini sto si ispao po malo manijak ****** i sto shvatas ovaj test ocigledno isuvise ozbiljno pa sad trazis opravdanje za sebe. :lol: I to na moj racun :roll:
sta da ti radim...sada imam opravdanje...lood sam...a ti kao normalna moras razumeti jednog loodaka...mislim cemu sad prozivanje sa tvoje strane :);)
 

Back
Top