Rupa V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Komsija odozgo me je (opet) poplavio. Stanar pre njega je imao problem sa odvodom i nije to uradio kako treba jer nije imao para. Kada je prodavao stan nije rekao ovom novom, a majstori koji su mu radili kupatilo su isfusarili. I sada je popustilo ono sto je majstor prethodnih stanara krpio. I ovaj mora celo kupatilo ponovo da radi i da sa moje strane stavlja tu cev. Nije veliki posao i svi troskovi su njegovi, ali mora da busi rupu u plafonu kod mene.

Ispizditis :besna:

P.S. Kada je renovirao stan pre nego sto ce da se useli u njega, isto je imao neke fus majstore sto su mu radili radijatore (on je nesto na svoju ruku premestao kako je hteo i nije zvao toplanu) i jedan od radijatora je izleteo iz zida kada su radili probu grejanja prosle godine. Ne samo da sam ja bila poplavljena, nego i komsija ispod mene.

..jaaaooo pa da siznes zivota mi....
..meni od ovih gore negde ide neka vlaga po plafonu terase..pa me to jako ljuti i nervira jer sam stavljala izolaciju....a mogu da zamislim kako je tek kad je u stanu....uhhh....drzi se sta da ti kazem drugo...

- - - - - - - - - -

ti bi od babe devojka da budes,a: :malav:

:zcepanje: :zcepanje:

...pa ja i jesam devojka iz prve ruke, pojma nemas :P
..skoro kao ti :manikir:

- - - - - - - - - -

...ček bre sad ste nasle da mi pricate o devojkama.....sto ste nevaljale tako :nono2: kad ja cekam da mi Kvinsi kaze o koferu :ceka:
 
Imam i ja taj Dunlop najveći. Kupila sam ga jer je bio na sniženju, a hitno mi trebao. Može dosta da stane u njega i nije težak, ali meni ne djeluje nešto naročito kvalitetan. Ima samo dva točkića, a mnogo je lakše manipulisati njime ako ima četiri.

Jednom sam nosila bratov kofer, Dormeo, isto najveći, s njim je bilo najlakše, lakše mi bilo njime upravljati nego onim malim koferom, ima 4 točkića I baš je čvrst i kvalitetan. Poslije sam tražila i ja sebi da kupim Dormeo, ali to je valjda bila akcija samo jednom, ne proizvode više, ili bar ja nisam uspjela naći.
 
Imam i ja taj Dunlop najveći. Kupila sam ga jer je bio na sniženju, a hitno mi trebao. Može dosta da stane u njega i nije težak, ali meni ne djeluje nešto naročito kvalitetan. Ima samo dva točkića, a mnogo je lakše manipulisati njime ako ima četiri.

Jednom sam nosila bratov kofer, Dormeo, isto najveći, s njim je bilo najlakše, lakše mi bilo njime upravljati nego onim malim koferom, ima 4 točkića I baš je čvrst i kvalitetan. Poslije sam tražila i ja sebi da kupim Dormeo, ali to je valjda bila akcija samo jednom, ne proizvode više, ili bar ja nisam uspjela naći.

Jos je prakticnija Dormeo torba na tockove. Cvrsta, jaka,... A cini mi se da se u nju vise natrpa i de lakse slozi u gepek.
 
Jos je prakticnija Dormeo torba na tockove. Cvrsta, jaka,... A cini mi se da se u nju vise natrpa i de lakse slozi u gepek.
On ima najveći kofer, tu putnu torbu koju spominješ i ruksak. Torba je praktična kad ideš autom, ali za avion mi je bolji kofer jer može više da stane. Ali sve je stvarno kvalitetno, žao mi što nisam i ja sebi tad kupila, ali tad mi nije trebalo, pa nisam ni razmišljala.
 
affro, napislaa sma ti. imam najveci, staje bas dosta. kvalitet je ok za te pare, meni traje vec godinama

...pa jel taj najveci duzina 66 cm...ovde pise da je to kao to...nemam pojma....zato sam te naknadno pitala o tome...hvala..

- - - - - - - - - -

Imam i ja taj Dunlop najveći. Kupila sam ga jer je bio na sniženju, a hitno mi trebao. Može dosta da stane u njega i nije težak, ali meni ne djeluje nešto naročito kvalitetan. Ima samo dva točkića, a mnogo je lakše manipulisati njime ako ima četiri.

Jednom sam nosila bratov kofer, Dormeo, isto najveći, s njim je bilo najlakše, lakše mi bilo njime upravljati nego onim malim koferom, ima 4 točkića I baš je čvrst i kvalitetan. Poslije sam tražila i ja sebi da kupim Dormeo, ali to je valjda bila akcija samo jednom, ne proizvode više, ili bar ja nisam uspjela naći.

...da vidjala sam te kofere sa 4 tocka, ali to je za moj dzep puno para, nema sanse da toliko odvojim i sad ni ko zna kad....
..ovaj mi izgleda ok, ali mi je opet bolje da pitam za iskustva, nego da kupim neko smece, jer to imam kod kineza....a vec
sam kod njih u zadnjih 5 godina kupila nekoliko puta, da sam mogla da odvojim i cuvam mogla sam kupiti mnooogooo bolji od ovog..ali hbg...koliko para toliko i muzike...
 
Ja sam taj Dormeo sa četiri točkića i vukla, i to baš dosta jer moram promijeniti i nekoliko buseva i avion samo u jednom pravcu i samo ga nagnem i vučem na dva točka po ulici i lagan je za vući. A recimo bio je praktičan i u busu da ga vučem kroz prolaz između sjedišta baš zbog tih točkića jer je mogao i bočno da se kreće bez naginjanja. Bus koji je vozio do aerodroma bio je pretpran, ja sam došla među posljednjim, pa sam morala gore s njim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top