Rupa V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa nisu mi rekli...pije i pola Meloksikama i ja mu dajem onaj eng. probiotik..pola kesice jer je jak..
Ne znam, ne sećam se koji je bio gard.... onaj u plavoj kutijici, ali ova tvoja koleginica (koja se ne bavi praxom, ali drži vet. apoteku) kod nje smo kupili i zna kera..i šta pije...ebemliga :/

Da, u plavoj je spektra, taj je i protiv smrti :))))
A koliko dugo pije meloksikam? I zašto?
Nešto mi je to sve previše na njega jednog.

- - - - - - - - - -

Pre bih umesto njega uvela preparate sa hondroitinom i glukozaminom a karprofen po potrebi.

- - - - - - - - - -

Čitava je poenta da lečiš uzrok a ne simptom.
 
Da, u plavoj je spektra, taj je i protiv smrti :))))
A koliko dugo pije meloksikam? I zašto?
Nešto mi je to sve previše na njega jednog.

- - - - - - - - - -

Pre bih umesto njega uvela preparate sa hondroitinom i glukozaminom a karprofen po potrebi.

- - - - - - - - - -

Čitava je poenta da lečiš uzrok a ne simptom.

E, priča je dugačka neviđeno...dva krvna nalaza... savršeno sve...dva UZ-a...a on kopni...i tek posle hormonskih analiza, otkruju da ima onu najgrđu bakteriju zoo (znaćeš o čemu se radi).... i mi došli ovi, kao, dobro je što je locirano u grlu, inaće bi bio gotov i pitanje...da li je bio u kontaktu sa kokoškama? Kojim ebote kokoškama...Konja je prvi put video pre par dana...mnogo smešna reacija....

Jednu pije protiv eventualne spondilozice u najavi...pošto je bio i na retgenu..... a ovo drugo, ne smem da te lažem, žena ga je tad vodila kad su prepisali..al verujem da je nešto za grlo ili tako nešto..za opuštanje ne znam čega.. Ovih dana ga obavezno vodim kod veta.. Do pre 10-dana skoro svaki dan smo išli kod veterinara...srrava bre..

E, inaće je razigran i sve...al opet mi se skljokao malo pre 2 dana rekoh...
 
E, priča je dugačka neviđeno...dva krvna nalaza... savršeno sve...dva UZ-a...a on kopni...i tek posle hormonskih analiza, otkruju da ima onu najgrđu bakteriju zoo (znaćeš o čemu se radi).... i mi došli ovi, kao, dobro je što je locirano u grlu, inaće bi bio gotov i pitanje...da li je bio u kontaktu sa kokoškama? Kojim ebote kokoškama...Konja je prvi put video pre par dana...mnogo smešna reacija....

Jednu pije protiv eventualne spondilozice u najavi...pošto je bio i na retgenu..... a ovo drugo, ne smem da te lažem, žena ga je tad vodila kad su prepisali..al verujem da je nešto za grlo ili tako nešto... Ovih dana ga obavezno vodi..

Vidi, i meloksikam i pronison deluju loše na sluzokožu želuca, moguće da je nexgard bio samo okidač.
Svakako neka im kaže šta se sve i kako desilo pa će valjda znati šta će sa njim dalje.

- - - - - - - - - -

Baš mi je žao, sve na Lakišu :(((
 
Kako kaže vet, sve je okej, ne treba ništa više da mu dajem... pošto je pas prošao turu antibiotika bez ikakvih komplikacija - povraćanja, kašljanja itd..ovo je dobra kombinacija lekova koju mu dajemo. Potrebna i dovoljna, ne treba ranisan ili slično.

I, da, odlično je što je pojeo nexgard ... tako reče njegov dr.


Za Roopu...tona ključeva, 3 kg.
 
Стави се на то место уље, јер он дише преко наше коже.

Кад више нема ваздуха, за 10-ак минута отприлике отпадне сам.

Ако га вучеш пинцетом на силу, закачиње се још јаче и тад почиње да лучи у нашу крв бактерије које могу изазвати Лајмску болест.

Jbg nisam ni znao da je krpelj ,cimnuo par puta i ko ga iebe
 
Само грубо с њим, то му прија, и треба га мерити да му се утврде димензије, само брате дебљи је на цени, танак баш и није... ако говоримо о истом... :deda:
 
IMG_20180522_112205.jpg
 
Taman se uparkirao na pumpi da malo dremnem, spustio sedište, otvorio prozor, kad eto ga lik što radi na pumpi da kosi travu. I to nekom kosilicom koja garant ima 500 konja jer drči kao buldožer.

meni su tako razbili lijevo bocno staklo na lanciji, a tad bile samo 3 u gradu, nidje rezervne...
izasao ja iz zgrade, vidim razbijeno staklo, cujem zvuk kosilice, i odma mi sve bilo jasno...
nasao ih, odma rekao sto ste mi razbili shajbu, zvao policiju i takooo
platili su sve na kraju, cak i pranje auta...
 
zato ja vozim krsha sada i samo udaram idiote po cesti i naplacujem osiguranje i uzimam kesh ovako od idiota. kruzni tok mi je specijalnost...

- - - - - - - - - -

missim kad se vec zivi zajedno sa idiotima valja iskoristi sve pozitivne aspekte takvog zivota...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top