Rupa V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sinoć kolega na telefonu gleda utisak nedelje, počeo oko 9, ja trčim kući, šaltam kanale, uzmem spisak kanala...nema nove s
u ***** materinu

I ja sam tražila uživo. EON daje 15 dana besplatno, posle po promotivnoj ceni uz ugovor na dve godine po simboličnoj ceni prvih šest meseci 600 rsd. Kolika li je cena nakon tih šest meseci nisu naglasili, ali zamišljam cifre.
Nije mi palo na pamet da gledam besplatno 15 dana, rekoh hvala, gledaću na yt ako bude bilo,ili neću ni gledati.
 
Sinoć nam vođa došao u selo jer danas ima sastanak sa Orbanom. Noć su proveli u seoskom kupleraju pa su izgleda jutros kasnili na sastanak , pod punom pratnjom i rotacijom divljački vozili od Palića do Subotice.
Nadam se da pegovaraju da mu Orban da državljanstvo pa da ode...ili, makar azil...
 
Pomagajte ljudi...neko od nas je, ko zna kako, prijavio praćenje stranice Alo...to su neke glepe vesti.
I sad nam stalno na telefone stiže informacija o novim člancima . Kako da se odjavim sa toga ?
 
Pomagajte ljudi...neko od nas je, ko zna kako, prijavio praćenje stranice Alo...to su neke glepe vesti.
I sad nam stalno na telefone stiže informacija o novim člancima . Kako da se odjavim sa toga ?

Usli ste u tamni vilajet, oslobodicete ih se tek u sledecem zivotu :lol:
Lezim poslednja tri dana nepokretno u krevetu..sjebala sam sakralni deo..uspevam uz neopisive bolove da ustanem tri puta u toku dana I odem da piskim uz pomoc drugih I dve stake
Ziva nisam da vidim koja me sledeca prepreka ceka
Usavrsila sam I prodaju, level haj..sestru sam navodila gde da nadje trazeno, kupca sam obucenog prepipavala rukom da li mu je velicina odgovarajuca, sestrica sam slala na postu da posalje porucenu opremu koju sam pakovala lezeci na ledjima sa rukama u vazduhu
Mozda ovo treba da stavim na pohvalite se, jer sem nesnosnog bola duh mi je kao leptiric
 
jedan od onh dana kad nista ne ide od ruke :dash:

Ja danas ovako. Sto gluposti mi se sručilo na glavu i toliko sam se puta iznervirala da me sad i boli glava....
gaah.gif


- - - - - - - - - -

Drži se, Dive! :heart:
 
Buba u semenkama sinoc zivot mi je preseo.

Nece da funkcionise punjenje kako treba.Zeza.Zeza.ZEZA.
Nece na jutjub.Nece povezivanje.
Nece NISTA.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa neka se sve nosi u tri lepe vise.
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
doooooooostaaaaaaaaaaa!!!!!

Hocu mir,opustenost,da sve bude u redu a ne stalno neko cimanje.
 
10-ti u svetu po siromaštvu, a onda iskopamo nekako milion jevara za popravku notrdama i ko je tu blesav.....ajooooooj motko gde sam te ostavila, došlo vreme da se kičme ispravljaju :batina:
 
oću da spavam, oću da ne radim ništa, oću da se ugasim, neću ništa da znam, oću da sam glista bez kičme, oću čokoladnu tortu s toliko čokolade da mi presedne....oću još al moram da radim....e a to neću...:evil: :evil: :besna::poludeo::aaa:
 
Недо, мало си закаснила за глисту без кичме, то се рађа, не постаје се.
За остало није касно, нарочито за чоколадну торту :lol:
 
nisam bre minče, to je planirano za sledeći život sa manjim modifikacijama koje me brinu jer ne znam kako da uklopim izgled i funkciju....:mrgreen:
joj torta, ne staj na muku, samo mogu da maštam, a volem tronte, volem a ne smem :dash:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top