Rupa V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mi u n sadu nismo imali sneg.dive,pijem od juce msm,dal zato sto je zahladnelo,il sto je nemoguce ovo pocelo da radi,al noc sam provela bez bola,a i ceo dan nisam zakukala

- - - - - - - - - -

ja iz dubine duse mrzim prolece.meni kad sve pocne da pupi,ja ladno pocnem da venem

ne znam od cega je kod tebe, ali sam se drugo..trece jutro probudila kao da sam zbacila dzak i kao da su mi se sve tetive otpustile
lagana kao perce
msm je obican mineral koji nase telo trosi, a mi ga ne unosimo da bi nadoknadili potrenu kolicinu i onda samo nastane problem
ja sam prethodne nedelje imala neverovatnu potrenu za lukom..i jela sam ga nekoliko dana
i sad dok se borim sa onim neprijatnim delom - smrducka mi, padne mi na pamet da je to u stvari verovatno zato sto mi telo trazi taj sumpor i da je bas to razlog zasto mi se luk jeo toliko
 
mi u n sadu nismo imali sneg.dive,pijem od juce msm,dal zato sto je zahladnelo,il sto je nemoguce ovo pocelo da radi,al noc sam provela bez bola,a i ceo dan nisam zakukala

- - - - - - - - - -

ja iz dubine duse mrzim prolece.meni kad sve pocne da pupi,ja ladno pocnem da venem

sto bre smoki mrzis prolece?
jeste onda tesko vreme i promene vremena, ali ja se toliko radujem svakom cveticu i listicu i vrapcima (kojih ovde ima vise nego u Beogradu, mislim da su se i oni preselili)
 
ne znam zasto me boli svaki zglob.mozda je reuma.zamisli koliko ima zglobova u saci,pa puta dve ruke,pa nocu kad to pocne da boli....
a ne znam ni zasto volim kisu i sneg,a ne podnosim prelaz izmedju zime u prolece.ja sam onda kao slina,samo se razvlacim,gledam gde bih legla,nije mi do zivota.volim sunce,ali kad dodje prolece,ja bih se samo pokrila preko glave i cmizdrila
 
Ne mogu da verujem...opet mi izbrisana poruka, a htela sam da ispravim, tj dopisem nesto
Moram da vidim sta me jjebe to
Evo skrinsota, ne mogu da pisem ponovo
Za smokvu je bilo

Screenshot_20190223-174802_Krstarica.jpg

- - - - - - - - - -

moram da pisem tabu sta se to desava sa aplikacijom pa mi brise
 

Prilozi

  • Screenshot_20190223-174802_Krstarica.jpg
    Screenshot_20190223-174802_Krstarica.jpg
    113,6 KB · Pregleda: 4
sta znam,ja ne mislim da su ljudi na svabi niza klasa i da su pijani...ja sam bila na vecini kulturnih i lepih svadbi.al ok,kapiram da je za vas fotografe to samo pocetak,pa se ide dalje
nego mora da je do tvog telefona.ja imam sa drugaricama grupu na viberu i jednoj se stalno dupliraju poruke.ja joj to kazem,ona kaze da se njoj ne pojavljuju duplo.a to potvrdi i druga drugarica,ni ona ne dobija duplo.samo ja.pa ja njima sibnem snimak ekrana gde se vide poduplane poruke.zona sumraka
 
sta znam,ja ne mislim da su ljudi na svabi niza klasa i da su pijani...ja sam bila na vecini kulturnih i lepih svadbi.al ok,kapiram da je za vas fotografe to samo pocetak,pa se ide dalje
nego mora da je do tvog telefona.ja imam sa drugaricama grupu na viberu i jednoj se stalno dupliraju poruke.ja joj to kazem,ona kaze da se njoj ne pojavljuju duplo.a to potvrdi i druga drugarica,ni ona ne dobija duplo.samo ja.pa ja njima sibnem snimak ekrana gde se vide poduplane poruke.zona sumraka
Svadbe su raspad.Ko nije propao a voli da ga muvaju pijane žene, svadba je pravo mesto.A može da naleti i po neka devojka.Kad su pijane, žene ne vide dobro a i pregore im baterije u digitronu.
 
znate ono kad izgledate kao iz dupeta izvadjene,zuti podocnjaci,kosa kao ukljucena u struju,ni grama sminke,obuceni kao za pomusti krave,pa samo nabacite jaknu i kapu na glavu da skoknete do radnje.a tamo stojite u redu iza bivseg sa kojim immate nerasciscene racune jer se svojevremeno zaljubio u mladju,lepsu i doteraniju...a svetlo u radnji kao pod mikroskopom,a dok on caska i raspituje se za babino zdravlje valung ima svoj nastup u punom sjaju....
cetvoronoske sam dosla duci

- - - - - - - - - -

Svadbe su raspad.Ko nije propao a voli da ga muvaju pijane žene, svadba je pravo mesto.A može da naleti i po neka devojka.Kad su pijane, žene ne vide dobro a i pregore im baterije u digitronu.

ne znam o cemu pricas
 
znate ono kad izgledate kao iz dupeta izvadjene,zuti podocnjaci,kosa kao ukljucena u struju,ni grama sminke,obuceni kao za pomusti krave,pa samo nabacite jaknu i kapu na glavu da skoknete do radnje.a tamo stojite u redu iza bivseg sa kojim immate nerasciscene racune jer se svojevremeno zaljubio u mladju,lepsu i doteraniju...a svetlo u radnji kao pod mikroskopom,a dok on caska i raspituje se za babino zdravlje valung ima svoj nastup u punom sjaju....
cetvoronoske sam dosla duci

- - - - - - - - - -



ne znam o cemu pricas

ne znam i nadam se da necu ni saznati
doduse, ja sve rascistim pa me poslije boli briga
 
sta ima bre da rascistim?ja sam bila povredjena,nije imalo sta da se rasciscava
fora je samo sto ne treba izlaziti napolje bez vestackih trepavica,umetaka i ostalih pomagala ,jer nikad ne znas na koga ces da naletis :lol:
 
ne znam zasto me boli svaki zglob.mozda je reuma.zamisli koliko ima zglobova u saci,pa puta dve ruke,pa nocu kad to pocne da boli....
a ne znam ni zasto volim kisu i sneg,a ne podnosim prelaz izmedju zime u prolece.ja sam onda kao slina,samo se razvlacim,gledam gde bih legla,nije mi do zivota.volim sunce,ali kad dodje prolece,ja bih se samo pokrila preko glave i cmizdrila

...a da odes do lekara i proveris da nije slucajno artritis u pitanju, jer kad cujem kako opisujes te bolove u svakom zglobu podsetis me na moju majku tako je njoj svojevremeno pocelo....na tv je skoro bila doktorka koja je rekla da cim se takvi bolovi jave da se svako kome se to desi odmah javi svom lekaru da ga uputi na KCS da bi se sto pre ukljucila terapija protiv artritisa jer ako se ne reaguje odmah posle je uzaludno piti bilo sta, a bolovi su nesnosni...znam da te ovo sad nece utesiti ali ti pisem ovo da bi reagovala sto pre da ne cekas da prodje samo jer nece ako je to....
 
ma mene jednostavno nije briga
sta misli bilo ko kakva sam izasla napolje
Pa u tome i jeste fora,on nije bilo ko
...a da odes do lekara i proveris da nije slucajno artritis u pitanju, jer kad cujem kako opisujes te bolove u svakom zglobu podsetis me na moju majku tako je njoj svojevremeno pocelo....na tv je skoro bila doktorka koja je rekla da cim se takvi bolovi jave da se svako kome se to desi odmah javi svom lekaru da ga uputi na KCS da bi se sto pre ukljucila terapija protiv artritisa jer ako se ne reaguje odmah posle je uzaludno piti bilo sta, a bolovi su nesnosni...znam da te ovo sad nece utesiti ali ti pisem ovo da bi reagovala sto pre da ne cekas da prodje samo jer nece ako je to....

Jao ne znam afro,mrzim da idem kod lekara.ako nastavi moracu
 
znate ono kad izgledate kao iz dupeta izvadjene,zuti podocnjaci,kosa kao ukljucena u struju,ni grama sminke,obuceni kao za pomusti krave,pa samo nabacite jaknu i kapu na glavu da skoknete do radnje.a tamo stojite u redu iza bivseg sa kojim immate nerasciscene racune jer se svojevremeno zaljubio u mladju,lepsu i doteraniju...a svetlo u radnji kao pod mikroskopom,a dok on caska i raspituje se za babino zdravlje valung ima svoj nastup u punom sjaju....
cetvoronoske sam dosla duci

:lol:
 
ne znam zasto me boli svaki zglob.mozda je reuma.zamisli koliko ima zglobova u saci,pa puta dve ruke,pa nocu kad to pocne da boli....
a ne znam ni zasto volim kisu i sneg,a ne podnosim prelaz izmedju zime u prolece.ja sam onda kao slina,samo se razvlacim,gledam gde bih legla,nije mi do zivota.volim sunce,ali kad dodje prolece,ja bih se samo pokrila preko glave i cmizdrila

Reuma je pojam koji obuhvata vise od 200 razlicitih oboljenja i sam po sebi ne znaci nista....idi lekaru!
 
Pa u tome i jeste fora,on nije bilo ko


Jao ne znam afro,mrzim da idem kod lekara.ako nastavi moracu

Nemoj da te mrzi, jer je jako bitno ako jeste artritis da sto pre dobijes adekvatnu terapiju, to su bolovi nesnosni a ako uhvate maha nema tog leka koji ce ti pomoci, tako je rekla ta doktorka sa KCS i molila da se ne ceka. Kad se setim kako je mama kukala mene i sad dusa boli, zato kazem idi sto pre, i neka ti kazu da nije to pa da si bar mirna, a ako jeste da bude na vreme.
 
Ne kapirate vi o cemu ja pisem
Ja sam sklona da idem apa drapa i da me boli uvo za to.i inace me uglavnom boli uvo za okolinu i njihovo misljenje o meni
Ali situacija je specificna.naletis na tipa zbog koga si patila i nisi se osecala dovoljno lepo svojevremeno i u tom periodu jedino sto zelis je da se jednom sretnete i da on pomisli,wau,koja sam ja budala bio...
Mislim ok,jeste nezrelo razmisljanje,al ja sam vaga :lol:
I prica i nije bila crno bela,kao sto kod mene to nikad ni nije,tip me nije ostavio i otisao sa boljom,nego je pokusao da bude sa njom paralelno,a ona je bila cista desetka po svemu,pa smo svi i muski i zenski iz drustva bili ludi za njom,tako da mu nije zameriti
Kad sam otkrila i zatvorila vrata i njemu i celom drustvu,on je kako nije mogao da dodje do mene ni telefonom,zvao muza da mu kaze,da mu se javim
Bilo je meni zabavno u zivotu,to ne mogu da se zalim
 
znate ono kad izgledate kao iz dupeta izvadjene,zuti podocnjaci,kosa kao ukljucena u struju,ni grama sminke,obuceni kao za pomusti krave,pa samo nabacite jaknu i kapu na glavu da skoknete do radnje.a tamo stojite u redu iza bivseg sa kojim immate nerasciscene racune jer se svojevremeno zaljubio u mladju,lepsu i doteraniju...a svetlo u radnji kao pod mikroskopom,a dok on caska i raspituje se za babino zdravlje valung ima svoj nastup u punom sjaju....
cetvoronoske sam dosla duci

- - - - - - - - - -



ne znam o cemu pricas

hahahahahhaahhaha
sve te razumem
imam takvog u svojoj biografiji, samo sto sam se ja od njega ocistila
ali sam imala situaciju da mi je eto bilo drago sto se desila
kad sma imala ovu frku, angazovala sam i momka sa ulice
izgleda kao 2m visok terminator od milion dolara sa neznim zelenim ocima :lol: ala sam detaljno opisala
nasla sam se sa njim u elitnom restoranu gde nemam pojma kako se nasao taj bivsi
sedeo je zarozano u stolici sa opustenim nogama na kojima je imao japanke, majica mu se podigla preko bermuda pa mu ej virio opusteni stomak, a sa glave je prosijavala cela ispod obrijanog dela temena..na licu mu je bilo nekoliko dana nebrijana brada iz koje su provejavale sede, pa je izgledalo u celoj prici aljkavao i neuredno umesto trendi
kad me video sa terminatorom, samo mu je pala vilica i od sludjenosti nije pomerao pogled
posle mi je rekla njegova sestra da je bio u soku kad me video :lol:
ona je znala za moju pricu,on nije, a posto ej gomno ispao i prema njoj - nije mu nista rekla
uz svo sranje sa kojim sam se nosila, bila je to iskra trijumfa
za njim sam inace patila pune dve godine
a terminator je ostao jedina osoba u citavoj ovoj prici koja je ostala sa mnom do kraja, i danas sam u kontaktu, cujemo se
 
E ja sam bila i osecala se kao taj celavi u japankama :lol:

- - - - - - - - - -

Inace me zove tata iz stana preko puta,sin otisao na posao,a devojka kuci.kaze kako je moguce da treca zaredom ne namesti ni krevet za sobom,puta sudopera sudova i casa....on je otisao u pola osam,a ona malo pre.javila se sinu,a on javio dedi da moze da ode u stan,znaci nije bezala
Ovo mu je treca duge plave kose,prelepa u licu i ocigledno lenja
 
E ja sam bila i osecala se kao taj celavi u japankama :lol:

- - - - - - - - - -

Inace me zove tata iz stana preko puta,sin otisao na posao,a devojka kuci.kaze kako je moguce da treca zaredom ne namesti ni krevet za sobom,puta sudopera sudova i casa....on je otisao u pola osam,a ona malo pre.javila se sinu,a on javio dedi da moze da ode u stan,znaci nije bezala
Ovo mu je treca duge plave kose,prelepa u licu i ocigledno lenja
Pa dosla devojka na sejs, nije se javila na oglas za kucnu pomocnicu :lol:
Ovo su Smokvo neke nove generacije..nece devojka da ostavi pogresnu sliku od prvog dana, pa da pomislite da je naklonjena ciscenju i sredjivanju
 
ali pazi, oboje izasli iz stana,a samo ona lenja..:zcepanje:

- - - - - - - - - -

nego, osim ove rupe za kukanje, jel imamo mi neku temu za pohvaltit se?:D
1. do kraja dana bice zavrseno 99% poslova vezano za zavrsni racun
2. mladje dete juce spremilo svoj prvi rucak..jel da je pieltina u 4 sira, ali nema veze prvi put uljucio rernu. jeeej, mi veri hepi:))
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top