Rupa V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
svaki mobilni operater treba da te pita da li želiš da ti broj bude,kao ono u imeniku...
ja sam skoro kad sam obnavljala ugovor,na takvo njihovo pitanje odrično odgovorila i više smaranja nema...
fiksni telefon sam prebacila na kablovskog operatera koji su takođe postavili isto pitanje i ni tamo nisam dala dozvolu da broj bude javan...
imaju ga smao oni kojima ga ja dam...
telekomovu fiksnu sam ugasila,fala lepo na pretplati od 700 din...fuj...

sada,uznemiravanja tipa prezentacija,besplatnih večerinki i ispitivanja javnog mnjenja nema više u našoj kući...molim lepo

Pa kablovski fixni je 500 a do kraja godine ce dici na 1000,tako je i kablovska bila 400 kad su uvodili sad 1200
 
Nije lose al nije ni malo,kako to da se niko od nas nije setio da trazi dodatne pogodnosti nego samo uvaljivanje za vise para

pa solidno je,ali pretpostavljam da postoji bar još jedan kablovski operater ovde,da bi i cene išle dole zbog konkurencije...
ovako,jedan operater koji diktira svoje uslove ..oš neš...
nama je za sada ok...
 
svaki mobilni operater treba da te pita da li želiš da ti broj bude,kao ono u imeniku...
ja sam skoro kad sam obnavljala ugovor,na takvo njihovo pitanje odrično odgovorila i više smaranja nema...
fiksni telefon sam prebacila na kablovskog operatera koji su takođe postavili isto pitanje i ni tamo nisam dala dozvolu da broj bude javan...
imaju ga smao oni kojima ga ja dam...
telekomovu fiksnu sam ugasila,fala lepo na pretplati od 700 din...fuj...

sada,uznemiravanja tipa prezentacija,besplatnih večerinki i ispitivanja javnog mnjenja nema više u našoj kući...molim lepo
Sluzbeni broj. Nisam ja sklapala ugovor

Послато са Lenovo A6000 уз помоћ Тапатока
 
bice ovo jedno veselo vece...boli me zub :rida:

- - - - - - - - - -

a danas mi je tjaletu rodjendan :lol:

- - - - - - - - - -

naravno nisma cestitala, posto nema nameru da mi da poklon :lol:

- - - - - - - - - -

drzim u ustima gazu natopljenu u propolis na zubu :rida:

- - - - - - - - - -

ziva nisam..umrecu nocas. :rida:

- - - - - - - - - -

jedva disem...ja se plasim zubara....:rida: onih zujalica...ono je previse traumaticno za moju neznu dusicu, uvek zamisljam kako ce zujalicom da promasi i da mi izbusi glavu. :rida:

- - - - - - - - - -

ja uglavnom vidim ovo kad krene na mene sa onom zujalicom. :rida:

p_20151222_010540_52253.jpg


- - - - - - - - - -

gotovo je samonom..ubice me zub. :sad2:
 
bice ovo jedno veselo vece...boli me zub :rida:

- - - - - - - - - -

a danas mi je tjaletu rodjendan :lol:

- - - - - - - - - -

naravno nisma cestitala, posto nema nameru da mi da poklon :lol:

- - - - - - - - - -

drzim u ustima gazu natopljenu u propolis na zubu :rida:

- - - - - - - - - -

ziva nisam..umrecu nocas. :rida:

- - - - - - - - - -

jedva disem...ja se plasim zubara....:rida: onih zujalica...ono je previse traumaticno za moju neznu dusicu, uvek zamisljam kako ce zujalicom da promasi i da mi izbusi glavu. :rida:

- - - - - - - - - -

ja uglavnom vidim ovo kad krene na mene sa onom zujalicom. :rida:

p_20151222_010540_52253.jpg


- - - - - - - - - -

gotovo je samonom..ubice me zub. :sad2:

Idi kjod zubara ODMAH!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top