Rupa V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...pa valjda ima smene ne radi valjda toliko svaki dan...znam da je tezak

Нема смене, она је ту цео дан, раднице по сменама.

Одмара само кад нека муштерија не инсистира да баш она мора да ради, или док оне перу косу, фенирају, ако нема гужве.
 
Нема смене, она је ту цео дан, раднице по сменама.

Одмара само кад нека муштерија не инсистира да баш она мора да ради, или док оне перу косу, фенирају, ако нема гужве.

....aha...kapiram tako je i tetka moja radila ali joj je lokal bio u kuci pa je mogla malo da ispruzi noge....
 
Јесте, али муштерије сад неће да чекају, хоће да дођу, заврше и оду...

Нема више времена као раније.

Ja kod mog frizera kad se nakanim da odem, zakažem za neki dan, odem, sednem, 15-20 minuta plafon i kući. Ali kosu operem kući i osušim, ne feniram se skoro pa nikad, samo mi osuši. Inače je muški frizer, ali me šiša savršeno. S tim da nisam bila jedno 3-4 godine. :fdlan:
Nisam videla dal ima proširene vene, uvek je u farmerkama...
 
Moja frizerka je imala operaciju proširenih vena.

- - - - - - - - - -

Probudila sam se sa glavoboljom, postajem meteoropat.:evil:

Па, да су неки заврнули фармерке својим фризерима, видели би да и они имају проширене вене :rotf:
 
Sve znam, meni je rodjena tetka frizerka, a i teca je bio i njihova je cerka, ali nikad nisu vfratili musteriju, bez obzira da li je nihova ili je neka usputna. Ovo sad mi je ludilo totalno.

kako bi mogla da resis situaciju da ti ulazi musterija u salon i pita za uslugu, a ti tek pocela da feniras nekoga, i za dvadeset minuta ti dolazi sledeca musterija na farbanje, a pauzu dok ta musterija ceka da se farba primi si popunila sisanjem sledece musterije? mislim, ja ovakve situacije redovno vidjam u salonu gde se feniram. frizerkin raspored je bukiran od 9-19h, retko kad moze da primi nekoga koji s vrata pita jel imas vremena samo da mi potkratis krajeve i slicno.

inace, ja sam svoj kvartalni firzerski remont zakazala za 14.12.
poslala sam mu fotke boja i nijansi koje zelim za pramenove i kaze da je izvodljivo. jedva cekam :D
jos mi je i obecao botoks kose kao poklon za dvadeset godina ljubavi :zaljubljena:
nemma pojma sta je to, ali dobro zvuci :lol:
 
kako bi mogla da resis situaciju da ti ulazi musterija u salon i pita za uslugu, a ti tek pocela da feniras nekoga, i za dvadeset minuta ti dolazi sledeca musterija na farbanje, a pauzu dok ta musterija ceka da se farba primi si popunila sisanjem sledece musterije? mislim, ja ovakve situacije redovno vidjam u salonu gde se feniram. frizerkin raspored je bukiran od 9-19h, retko kad moze da primi nekoga koji s vrata pita jel imas vremena samo da mi potkratis krajeve i slicno.

inace, ja sam svoj kvartalni firzerski remont zakazala za 14.12.
poslala sam mu fotke boja i nijansi koje zelim za pramenove i kaze da je izvodljivo. jedva cekam :D
jos mi je i obecao botoks kose kao poklon za dvadeset godina ljubavi :zaljubljena:
nemma pojma sta je to, ali dobro zvuci :lol:

naso zrtvu za eksperimentisanje. :mrgreen: :zcepanje:
 
nemoj ih menjati ako su ok nego zovi opet pa im se pripojavi 8og decembra :flert: standardna procedura takoreci :lol:

:rumenka: nisam kriva kad sam stalno bez glave

- - - - - - - - - -

kako bi mogla da resis situaciju da ti ulazi musterija u salon i pita za uslugu, a ti tek pocela da feniras nekoga, i za dvadeset minuta ti dolazi sledeca musterija na farbanje, a pauzu dok ta musterija ceka da se farba primi si popunila sisanjem sledece musterije? mislim, ja ovakve situacije redovno vidjam u salonu gde se feniram. frizerkin raspored je bukiran od 9-19h, retko kad moze da primi nekoga koji s vrata pita jel imas vremena samo da mi potkratis krajeve i slicno.

inace, ja sam svoj kvartalni firzerski remont zakazala za 14.12.
poslala sam mu fotke boja i nijansi koje zelim za pramenove i kaze da je izvodljivo. jedva cekam :D
jos mi je i obecao botoks kose kao poklon za dvadeset godina ljubavi :zaljubljena:
nemma pojma sta je to, ali dobro zvuci :lol:

Jaoooo.blago tebi.sto bih ja volela da imam takvu ljubav s frizerom

- - - - - - - - - -

Inace nocas sam imala pravi pravcati valung.valjda prvi pravi.probudi me vrelina u stomaku,kao velika vruca lopta.kad sam se oznojila,to je bilo kao kofa vode.morala da ustanem da se presvlacim
 
kako bi mogla da resis situaciju da ti ulazi musterija u salon i pita za uslugu, a ti tek pocela da feniras nekoga, i za dvadeset minuta ti dolazi sledeca musterija na farbanje, a pauzu dok ta musterija ceka da se farba primi si popunila sisanjem sledece musterije? mislim, ja ovakve situacije redovno vidjam u salonu gde se feniram. frizerkin raspored je bukiran od 9-19h, retko kad moze da primi nekoga koji s vrata pita jel imas vremena samo da mi potkratis krajeve i slicno.

inace, ja sam svoj kvartalni firzerski remont zakazala za 14.12.
poslala sam mu fotke boja i nijansi koje zelim za pramenove i kaze da je izvodljivo. jedva cekam :D
jos mi je i obecao botoks kose kao poklon za dvadeset godina ljubavi :zaljubljena:
nemma pojma sta je to, ali dobro zvuci :lol:

Upravo zbog toga sam protiv zakazivanja kao kod lekara, ko kad dodje ceka svoj red, zavrsi i ode, jer sam sigurna da ima onih koji zakazu pa ne dodju iz nekog razloga, i sta onda
prazan prostor, koji mozda mozes, a mozda i ne mozes popuniti.
Ajde srecno ti bilo, bas sam nestrpljiva da vidim kako ce to da izgleda ;)

- - - - - - - - - -

:rumenka: nisam kriva kad sam stalno bez glave

- - - - - - - - - -



Jaoooo.blago tebi.sto bih ja volela da imam takvu ljubav s frizerom

- - - - - - - - - -

Inace nocas sam imala pravi pravcati valung.valjda prvi pravi.probudi me vrelina u stomaku,kao velika vruca lopta.kad sam se oznojila,to je bilo kao kofa vode.morala da ustanem da se presvlacim

...ustvari su ti valunzi tek poceli...sve ovo do sad je bilo "mala maca"...
 
Смоки, ако ће ти бити лакше, и мени је јуче званично потврђено да сам ушла у климакс :zcepanje:

Али, мени ово није за Рупу, него за Похвалите се, јер сам се плашила да је у питању нешто друго...

Тако да, шта год ми се буде дешавало у климаксу, доживећу као песму, знајући да сам здрава.

А ово је само природан процес.
 
То су ти, Чиле, хормони, незадовољни што си пропустила још једну шансу :lol:

Е, кад скапирају да шанси више нема, онда одлепе начисто, па те презнојавају сваке ноћи.

И то се зове климаксеријум :lol:
 
Смоки, ако ће ти бити лакше, и мени је јуче званично потврђено да сам ушла у климакс :zcepanje:

Али, мени ово није за Рупу, него за Похвалите се, јер сам се плашила да је у питању нешто друго...

Тако да, шта год ми се буде дешавало у климаксу, доживећу као песму, знајући да сам здрава.

А ово је само природан процес.

Super a onda svake godine na kontrolni pregled zlu ne trebalo :ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top