Rupa V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...mene nervira sto mora da se registruje na Kupindo da bi se kontaktirao prodavac...

- - - - - - - - - -

...sto pojma nemam kakvog su kvaliteta neki Danlop koferi..navodno engleski...:mrgreen:
 
...mene nervira sto mora da se registruje na Kupindo da bi se kontaktirao prodavac...

- - - - - - - - - -

...sto pojma nemam kakvog su kvaliteta neki Danlop koferi..navodno engleski...:mrgreen:

ja imam jedan veliki sivi dunlop kofer vec 5 godina, preziveo je razna drndanja i bacanja po aerodromima, i dalje je u odlicnom stanju :D
 
Кад већ причате о коферима, има лепих ташни, торби и кофера у радњи на Булевару, преко пута Мадере - bau bau се зове.
 
sta je sad bilo?

Komsija odozgo me je (opet) poplavio. Stanar pre njega je imao problem sa odvodom i nije to uradio kako treba jer nije imao para. Kada je prodavao stan nije rekao ovom novom, a majstori koji su mu radili kupatilo su isfusarili. I sada je popustilo ono sto je majstor prethodnih stanara krpio. I ovaj mora celo kupatilo ponovo da radi i da sa moje strane stavlja tu cev. Nije veliki posao i svi troskovi su njegovi, ali mora da busi rupu u plafonu kod mene.

Ispizditis :besna:

P.S. Kada je renovirao stan pre nego sto ce da se useli u njega, isto je imao neke fus majstore sto su mu radili radijatore (on je nesto na svoju ruku premestao kako je hteo i nije zvao toplanu) i jedan od radijatora je izleteo iz zida kada su radili probu grejanja prosle godine. Ne samo da sam ja bila poplavljena, nego i komsija ispod mene.
 
Komsija odozgo me je (opet) poplavio. Stanar pre njega je imao problem sa odvodom i nije to uradio kako treba jer nije imao para. Kada je prodavao stan nije rekao ovom novom, a majstori koji su mu radili kupatilo su isfusarili. I sada je popustilo ono sto je majstor prethodnih stanara krpio. I ovaj mora celo kupatilo ponovo da radi i da sa moje strane stavlja tu cev. Nije veliki posao i svi troskovi su njegovi, ali mora da busi rupu u plafonu kod mene.

Ispizditis :besna:

P.S. Kada je renovirao stan pre nego sto ce da se useli u njega, isto je imao neke fus majstore sto su mu radili radijatore (on je nesto na svoju ruku premestao kako je hteo i nije zvao toplanu) i jedan od radijatora je izleteo iz zida kada su radili probu grejanja prosle godine. Ne samo da sam ja bila poplavljena, nego i komsija ispod mene.

Uzas!
Zbog budale nemas mira.
 
Komsija odozgo me je (opet) poplavio. Stanar pre njega je imao problem sa odvodom i nije to uradio kako treba jer nije imao para. Kada je prodavao stan nije rekao ovom novom, a majstori koji su mu radili kupatilo su isfusarili. I sada je popustilo ono sto je majstor prethodnih stanara krpio. I ovaj mora celo kupatilo ponovo da radi i da sa moje strane stavlja tu cev. Nije veliki posao i svi troskovi su njegovi, ali mora da busi rupu u plafonu kod mene.

Ispizditis :besna:

P.S. Kada je renovirao stan pre nego sto ce da se useli u njega, isto je imao neke fus majstore sto su mu radili radijatore (on je nesto na svoju ruku premestao kako je hteo i nije zvao toplanu) i jedan od radijatora je izleteo iz zida kada su radili probu grejanja prosle godine. Ne samo da sam ja bila poplavljena, nego i komsija ispod mene.
Чари колективног становања.:mrgreen:
Нико ме не поплавља, напањим музикицу до последњг зуба, све ормани скакућу ко кад веш машини оду амортизери, а и фрљачим петарде по дворишту... чак су џукци огуглали на исте.
 
Komsija odozgo me je (opet) poplavio. Stanar pre njega je imao problem sa odvodom i nije to uradio kako treba jer nije imao para. Kada je prodavao stan nije rekao ovom novom, a majstori koji su mu radili kupatilo su isfusarili. I sada je popustilo ono sto je majstor prethodnih stanara krpio. I ovaj mora celo kupatilo ponovo da radi i da sa moje strane stavlja tu cev. Nije veliki posao i svi troskovi su njegovi, ali mora da busi rupu u plafonu kod mene.

Ispizditis :besna:

P.S. Kada je renovirao stan pre nego sto ce da se useli u njega, isto je imao neke fus majstore sto su mu radili radijatore (on je nesto na svoju ruku premestao kako je hteo i nije zvao toplanu) i jedan od radijatora je izleteo iz zida kada su radili probu grejanja prosle godine. Ne samo da sam ja bila poplavljena, nego i komsija ispod mene.

sacuvaj Boze, da dobijes nervni slom
 
sta je sad bilo?

- - - - - - - - - -



e bas takav

..e super...hvala..
ja imam jedan veliki sivi dunlop kofer vec 5 godina, preziveo je razna drndanja i bacanja po aerodromima, i dalje je u odlicnom stanju :D

..jel ta velicina 66cm ok...jel mozes da spakujes bas dosta stvari?

..imam problem sto nikad ne mogu da se spakujem ko svet, nego vecito vuci jos bar jednu trobu uz onu koju vec spakujem i koja obicno hoce da pukne....a ta velika mi se
pritom jos i ostetila, pocepala sa jedne strane....

..znaci moram da kupim nesto sto ce da traje tako duze....
.

- - - - - - - - - -

affro, ja te sad skroz mesam sa jelenom, zbog avatara

...:lol: i ja sebe mesam sa Jelom...:lol: promenicu ga, nego sad nemam kad ..
 
..e super...hvala..


..jel ta velicina 66cm ok...jel mozes da spakujes bas dosta stvari?

..imam problem sto nikad ne mogu da se spakujem ko svet, nego vecito vuci jos bar jednu trobu uz onu koju vec spakujem i koja obicno hoce da pukne....a ta velika mi se
pritom jos i ostetila, pocepala sa jedne strane....

..znaci moram da kupim nesto sto ce da traje tako duze....
.

- - - - - - - - - -



...:lol: i ja sebe mesam sa Jelom...:lol: promenicu ga, nego sad nemam kad ..


ti bi od babe devojka da budes,a: :malav:

:zcepanje: :zcepanje:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top