Rupa V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
et tema...malopre pušim na terasu, izašo u gaćama, zavuko ruku u iste, češakam se i kad odjednom perifernim pogledom uhvatim matorog voajera koji se podlaktio na prozor i posmatra li me posmatra :neutral:
a nije mu to prvi put pizzda mu materina da me tako špijunira
pa se mislim i šta sad misliš da ćeš da vidiš nešto specijalno :I
 
et tema...malopre pušim na terasu, izašo u gaćama, zavuko ruku u iste, češakam se i kad odjednom perifernim pogledom uhvatim matorog voajera koji se podlaktio na prozor i posmatra li me posmatra :neutral:
a nije mu to prvi put pizzda mu materina da me tako špijunira
pa se mislim i šta sad misliš da ćeš da vidiš nešto specijalno :I

Spijuni na sve strane :mrgreen:
 
et tema...malopre pušim na terasu, izašo u gaćama, zavuko ruku u iste, češakam se i kad odjednom perifernim pogledom uhvatim matorog voajera koji se podlaktio na prozor i posmatra li me posmatra :neutral:
a nije mu to prvi put pizzda mu materina da me tako špijunira
pa se mislim i šta sad misliš da ćeš da vidiš nešto specijalno :I

A i ti nasao gde ces da ga drnadas, tako ti i treba :lol:
 
ne znam ko m je terao da udjem na temu prijateli sa beneficijama.dno dna.mene je sramota.nema jedan normalan post na poslednjim stranama

Одох да бацим поглед док није прорадила метла.

Не ти, Метло, ти одмарај :lol:
 
Sad možeš i na fitnes forumašice da se upišeš :lol:

Ubi me neka žgaravica, pojela sam jednu kiki bombonu i sad bih da mrem koliko me muči. Popila sam malo kisele pa ćemo videti :S
 
Sad možeš i na fitnes forumašice da se upišeš :lol:

Ubi me neka žgaravica, pojela sam jednu kiki bombonu i sad bih da mrem koliko me muči. Popila sam malo kisele pa ćemo videti :S

uzmi na vrh oza sode bikarbone, iscedi preko cetvrtinu limuna i kad odsusti dodaj 1dl vode
odmah ti neutralise kiselinu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top