Rupa V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gde sinoc da se popije neka kava, ajde na Obilicev venac. Tamo ne idem ni za dz da dele. Dobro, ajde samo da prodjemo. Ok, moze kroz onu prasincinu, nije problem. Ljudi, sta je devojaka koje sede u paru ili njih tri za stolom, pa to je da ne poverujete. Pitam se ima li i muskaraca u tim kaficima?
 
Pun mi k
Ali stvarno...
I dokle tako?
Dok je ziv jesti njegova govna... Jel? Pa jbt imam ja decu...
Mrs u tri lepe ***** materine olosu... Stoko sebicna retardirana bezobrazna bahata...
 
Još jednu ticu moje kuće pridavilo, sad sam i video, rastrese ga ko ciganče slinu...

Msm, ja ću to nekom lovcu duvalim kad je sezona lova na patke, pa nek lovi, ebogazetz... sad razmišljam, kao odvedem ga na selo negde, ono organski pilitji trče, ovaj pomlati 10 kfočaka i pilitja, ko bi to plaćao, pitam vas..ima samo u skupe hotele da ga vodim gde vode one drogirane kučiće i gde nama opasnosti.... Staro a ludo, ništa gore. Zgrožen sam.

- - - - - - - - - -

I šta mi je sad sa brauzerom, sve citate vidim razvučene heheh :lol:
 
...za malo da zaspim u busu...da bese jos samo dve stanice duze, bruka :eek: ovo vreme me oborilo skroz...

Moj muž u subotu u sekundi zaspa za volanom i umalo ne sletesmo sa puta.

Ali čudo jedno, pričamo, smejemo se, sve normalno i odjednom ga san zakuca.
Dobro da sam bila budna.
Na zadnjim sedištima naša tri deteta.
Dobro da nisu primetile šta se desilo, uhvatila bi ih panika.
 
Još jednu ticu moje kuće pridavilo, sad sam i video, rastrese ga ko ciganče slinu...

Msm, ja ću to nekom lovcu duvalim kad je sezona lova na patke, pa nek lovi, ebogazetz... sad razmišljam, kao odvedem ga na selo negde, ono organski pilitji trče, ovaj pomlati 10 kfočaka i pilitja, ko bi to plaćao, pitam vas..ima samo u skupe hotele da ga vodim gde vode one drogirane kučiće i gde nama opasnosti.... Staro a ludo, ništa gore. Zgrožen sam.

- - - - - - - - - -

I šta mi je sad sa brauzerom, sve citate vidim razvučene heheh :lol:

:lol:

Hoce li da pojede pticu, ili je samo lovi? Moja dalmatinka je lovila i sladila se, a kokerka samo ulovi, donese je unutra obavezno da se pohvali, malo je cuva i gleda i posle ostavi, kao - nije vise intersantna, evo vam je. Tako je ulovila i papagaja, ali sasvim svesno da ne sme...kad sam videla perje znala sam koliko je sati, krenem da je trazim, a ona u najmracnijem delu trepezarije se zavukla ispod onih kolica za posluzivanje, zagrlila persidu (tako je cerka krstila papagaja) i pogled kaze - ovaj put je ulovljena, jer smo joj vise puta prethodno papagaja vadili iz usta, najbukvalnije, kao u crtanom filmu. :lol:
A Persida je bila ludaca, imala je sistem kako da se provuce izmedju zica na kavezu i samo krene da nas nadlece...uglavnom je bila van kaveza, osim kad je sve otvoreno. I jednog dana...odabrala pogresan momenat da bezi.
 
:lol:

Hoce li da pojede pticu, ili je samo lovi? Moja dalmatinka je lovila i sladila se, a kokerka samo ulovi, donese je unutra obavezno da se pohvali, malo je cuva i gleda i posle ostavi, kao - nije vise intersantna, evo vam je. Tako je ulovila i papagaja, ali sasvim svesno da ne sme...kad sam videla perje znala sam koliko je sati, krenem da je trazim, a ona u najmracnijem delu trepezarije se zavukla ispod onih kolica za posluzivanje, zagrlila persidu (tako je cerka krstila papagaja) i pogled kaze - ovaj put je ulovljena, jer smo joj vise puta prethodno papagaja vadili iz usta, najbukvalnije, kao u crtanom filmu. :lol:
A Persida je bila ludaca, imala je sistem kako da se provuce izmedju zica na kavezu i samo krene da nas nadlece...uglavnom je bila van kaveza, osim kad je sve otvoreno. I jednog dana...odabrala pogresan momenat da bezi.

"Puštaj pticu", Persido... :lol: Ne pojede, samo ih ubije, zgrabi u trenutku i polomi ih...onda trči sa podignutom glavom uvis, nosi plen.... super sam baja, je l da sam pravi dasa. Retriveri su inače psi koji su željni konstantne ljubavi, pokazivanja, pružanja iste, beskrajnog strpljenja, naročito sa decom.....Da, znaš i sama, imaš flata crnog :heart: Da mi pas bude ubica, pašće odricanje preko novina. Znam da je to njihova priroda...al živ sam se bio sinoć potresao.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top