Jovanović: DSS izlazi iz turbulentnog perioda

Не знам зашто поједини форумаш отвара стално теме о ДСС.

ДСС су сви одавно заборавили. ДСС не постоји. ДСС никада више постојати неће. Не разумем уопште зашто се отварају ове теме. И то...по некад се зезам кад напишем за неког да је проп'о и сл. али ДСС је стварно ставила катанац у браву и више ништа о њима нема да се напише.
 
Не знам зашто поједини форумаш отвара стално теме о ДСС.

ДСС су сви одавно заборавили. ДСС не постоји. ДСС никада више постојати неће. Не разумем уопште зашто се отварају ове теме. И то...по некад се зезам кад напишем за неког да је проп'о и сл. али ДСС је стварно ставила катанац у браву и више ништа о њима нема да се напише.

:cepanje: :cepanje: :cepanje:

#ЗаПристојнуСрбију

14695389_318583538505096_760922797011754751_n.jpg


:cepanje: :cepanje: :cepanje:
 
....

Још шесторо осумњичених

Осим Јанковића, због сумње да су од голмана узели 107.000 евра на руке и уз фалсификовану документацију га преварили приликом куповине земљишта осумњичени су још и Владимир Ђурковић, Мирослав Стефановић, Слађана Танић, Александар Ракићевић, Марко Зорић и Исидора Дашић.

Koliko je od ovih,
gore spomenutih,
u Glavnom, Izvršnom, Predsedništvu (ili šta ti ja već znam) ???
 
Pozdravljam nove Vuciceve kuckice na politickoj sceni Srbije. Jovanovic je vec gurnut na pink. Morate se dokazati sa Seseljom ko je bolji i odaniji Vucicu. Dobra je konkurencija.;)

Збиља. Ја слик'о кад су се руковали. Колико Ђорђе Вла' нуди за слику, де распитај се. Неупућен сам у влашко тржиште капитала.
 
:cepanje: :cepanje: :cepanje:

#ЗаПристојнуСрбију

Pogledajte prilog 413002

:cepanje: :cepanje: :cepanje:


Истина је да госпођа воли да прави напитке од крила слепог миша и воде којом је окупан мртвац и сличних састојака, али то не може променити чињеницу да је ДСС муерто. Капут. Финито. Нема више ДСС-а.
 
Истина је да госпођа воли да прави напитке од крила слепог миша и воде којом је окупан мртвац и сличних састојака, али то не може променити чињеницу да је ДСС муерто. Капут. Финито. Нема више ДСС-а.

#ЗаПристојнуСрбију

15056276_339445753085541_1990108482412686740_n.png
 
BEOGRAD - Potpredsednik DSS-a Miloš Jovanović rekao je da je Demokratska stranka Srbije prošla kroz turbulentan period i da ona iz tog perioda izlazi.




Могло би се закључити по теми-посту да је било доста конзумирања лоше мекане босанке ракије за прање прозора.

Види донарај за странку неки комби код тебе има тих добрих половних комбија....за 9-13 људи.

Бог да Вас види.
 
Sada, kada su iz DSS proterani svi provokatori, saboteri i ostali ubaceni elementi, stranka je konacno spremna za velike pobede i preuzimanje vlasti.

Sledece godine Vojislav Kostunica ponovo postaje predsednik a na skorim parlamentarnim izborima osvajaju 52%. Podrzace ih ogroman broj Srba i onih koji se tako osecaju iz Los Andjelesa. Posle toga sledi i referendum na kojem ce narod konacno da odbaci evropski put.
 
Sada, kada su iz DSS proterani svi provokatori, saboteri i ostali ubaceni elementi, stranka je konacno spremna za velike pobede i preuzimanje vlasti.

Sledece godine Vojislav Kostunica ponovo postaje predsednik a na skorim parlamentarnim izborima osvajaju 52%. Podrzace ih ogroman broj Srba i onih koji se tako osecaju iz Los Andjelesa. Posle toga sledi i referendum na kojem ce narod konacno da odbaci evropski put.


И онда ће мрмот шапицама да завије чоколаду.

Једно питаање онако успут, а шта сте урадили са кадром ЈУЛ-а и СПС-а који сте примали на лопату 2000-тих?
 
Sada, kada su iz DSS proterani svi provokatori, saboteri i ostali ubaceni elementi, stranka je konacno spremna za velike pobede i preuzimanje vlasti.

Sledece godine Vojislav Kostunica ponovo postaje predsednik a na skorim parlamentarnim izborima osvajaju 52%. Podrzace ih ogroman broj Srba i onih koji se tako osecaju iz Los Andjelesa. Posle toga sledi i referendum na kojem ce narod konacno da odbaci evropski put.

I kad se probudiš
vidiš da si se upiškio u krevet ....

:zcepanje::mrgreen::zcepanje:
 
....

Још шесторо осумњичених

Осим Јанковића, због сумње да су од голмана узели 107.000 евра на руке и уз фалсификовану документацију га преварили приликом куповине земљишта осумњичени су још и Владимир Ђурковић, Мирослав Стефановић, Слађана Танић, Александар Ракићевић, Марко Зорић и Исидора Дашић.


Koliko je od ovih,
gore spomenutih,
u Glavnom, Izvršnom, Predsedništvu (ili šta ti ja već znam) DSS-a ???

Još mi S S D ili ovaj drugi smešni BOT
nisu odgovorili na pitanje ???


:zper::zper::zper:
 

Back
Top