Kako smuvati starijeg decka??

hm....serete mnogo sa tim razlikama u god.! nije to toiko bitno, mislim naravno treba imati granice...ali da ne pricamo sad o LJUBAVI, ipak je najvaznije da se to rvoje razumeju u potpunosti, i da znaju sta zele. hmmm...zato ima li meni neko da pomogne ,kako da smuvam jednog starijeg momka....????
 
bitno je da ja veceras imam piva. a sto se tice veza ako ste tu oko 15-18 i makar ste prosecne zbaricete svakog,pogotovu matorce zeljne mladog mesa. A ako muvate nesto izmedju 20-25 e onda tu trebate da delujete malo starije i da budete malo lepse jer niko nece da rizikuje da ga drustvo zajebava da je pedofil i naravno morate da date ****** tu diskusije nema.
pozzz :bye:
 
Šta da ti kažem kad su moji stariji ortaci počeli da gledaju ciljnu grupu mog godišta i godinu dana mladje od mene, a kad sam im skrenuo pažnju da mi ne zalaze u moju kategoriju razmatranja dobio sam odgovor "eno tebi one što još idu u srednju školu" :(
 
bitno je da ja veceras imam piva. a sto se tice veza ako ste tu oko 15-18 i makar ste prosecne zbaricete svakog,pogotovu matorce zeljne mladog mesa. A ako muvate nesto izmedju 20-25 e onda tu trebate da delujete malo starije i da budete malo lepse jer niko nece da rizikuje da ga drustvo zajebava da je pedofil i naravno morate da date ****** tu diskusije nema.
pozzz :bye:

Lepo receno.
 
pff smuvati starijeg decka, nista lakse...dovoljno da kazes da ti se svidja, a vecinom ne moras ni toliko...

Reci to njoj
fat_women.jpg
 
ljudi pomagajte ako boga znate !!!! z:poz: zaljubljena sam u decka jakooooo !!! on je od mene stariji 5-6 godina ... z;) kako da ga smuvam? znamo se skoro ceo zivot ali se ne druzimo bas nesto ... on voli da izlazi a ja sam onako povucena , pomalo riznjikava , nisam bas nesto zgodna ...sve najgore moguce :P molim nekog da mi pomogne bar da postanemo malo bolji prijatelji :) hvala u napred :)
 
Ne mozes ti koja si 98 da budes sa nekim 93.. U tim godinama je to velika razlika, plus nisi nesto zgodna niti lepa.. 96 je po meni donja granica! Mada sta znam, kad vidim jednu devojku koja je 97 a izgleda kao 93, sve je moguce onda..I plus to zakonski nije dozvoljeno, on je punoletan a ti si 5 godina mladja od njega-pedofilija
Pedobear_RE_Whats_Your_Halloween_Costume-s200x324-245408.png
 

Back
Top