1982

Protiv klanja zivotinja! 82. pamtim po kultnom albumu Thriller, Michael Jackson, vegetarijanac.
60909d4284d7a1387e13e8d92a01c3fe.jpg

Haha. Inače je na koncertima naručivao KFC :hahaha:

Čak je i onaj košarkaš o tome pričao na njegovoj sahrani...

The troubled pop star, 45, demands the Colonel's KFC original chicken breasts to go with mashed potato, corn and biscuits with spray butter, according to travel documents seized by police.
 
Nisam siguran da je Blizanac u podznaku, a i da jeste verovatno bi ostao privržen vegeterijanskoj ishrani. Blizanci više vole pečurke. To im je neka idila... hehehe
 
screenshot_528m.png


Da, ova vlasnica Oscara koja se nalazi na 12. mjestu Playboyevog popisa najpoželjnijih žena 20. vijeka, uistinu sjajno nosi svoje godine.

Svjetskim je tabloidima otkrila “tajnu” mladolikog izgleda koju prenosi portal “Aura".

http://recelti.info/r10706/

Riječ je o ovih pet stavki:

Ne izlažite previše kožu suncu.
Ne jedite meso. Nikakvo. Nikad.
Ujutro se ne umivajte! Zašto? Noću koža proizvodi kolagen, zaslužan za mladolikost!
Barem jednom mjesečno radite piling morskom solju.
Šminkajte se, ali umjereno – tako da drugi ne primijete šminku na vašem licu. Manje je često više.
Zanosna Salma dijeli istu tajnu – i detaljnije objašnjenje

Glumica Salma Hayek također je otkrila istu tajnu odličnog izgleda.
 
po cemu je pamtite?
ako ni po cemu znacajnom, mozete po mesu koje neki matijevic, atijevic,ijevic namerava da uveze u srbiju
hocete li da jedete svinjetinu u narednom periodu?
hocete li da kupujete njeguski specijal prsut koji se nudi sapecijalno samo srpskom trzistu?
kome biste glavu zbog uvoza ovakovog mesa najradije videli iza resetaka?
http://www.ekonomski.net/zamrznuto-meso-iz-1982-godine-stiglo-u-bar-uprava-carina-preduzima-mere
sta cete da preduzmete da se takvo meso ne nadje na vasoj trpezi?
da li verujete drzavi?


samo sloga spsava srpskog seljaka i srbe

ajde sada vi :)


Što se tiče mesa, verovatno kao i dosad. Ponekad u megamarketu, ponekad kod malih prodavača. Što se tiče kvaliteta, pomirio sam se s tim da jednostavno ne mogu da kontrolišem što se nalazi u njemu (ni u njemu ni u ostaloj hrani). Jedino mogu da pravim razliku po ukusu, pa da kupujem gde mi se dopadne

A 1982 imao sam 11 godina i išao sa mamom u Selce na more:srecan:
 

Back
Top