ONA nema posao

esperanca137:
ko to dozvoljava da nikovi sa jednim postom mogu da otvore temu?:roll:
Ne mogu da verujem!!!! Pa sta treba da rade novi ljudi na forumu, da iscitavaju teme vas "starih, uigranih clanova" do besvesti, pa da malo salju postove koji ce se (opet) vama svideti, pa da "komisija clanova sa vise od 1000 postova" odobri, aminuje i ispecatira dozvolu za otvaranje prigodne teme?!?
Pa, forum je valjda otvoren za sve i svakog, ukoliko nije neprijateljski nastrojen, a ti si, cini mi se, bas to.Ne poznajem te, i ne znam da li si ovo ozbiljno mislio/la, ali ovo je vrlo, vrlo, iskljuciva izjava, i mislim da joj samim time nije mesto na forumu, bez obzira na tvoje trajanje na istom.
Btw, ovo nije nikakav poziv na verbalno -virtuelno prepucavanje, samo sam vrlo neprijatno iznenadjena, po prvi put na forumu.
 
malavelika:
Ne mogu da verujem!!!! Pa sta treba da rade novi ljudi na forumu, da iscitavaju teme vas "starih, uigranih clanova" do besvesti, pa da malo salju postove koji ce se (opet) vama svideti, pa da "komisija clanova sa vise od 1000 postova" odobri, aminuje i ispecatira dozvolu za otvaranje prigodne teme?!?
Pa, forum je valjda otvoren za sve i svakog, ukoliko nije neprijateljski nastrojen, a ti si, cini mi se, bas to.Ne poznajem te, i ne znam da li si ovo ozbiljno mislio/la, ali ovo je vrlo, vrlo, iskljuciva izjava, i mislim da joj samim time nije mesto na forumu, bez obzira na tvoje trajanje na istom.
Btw, ovo nije nikakav poziv na verbalno -virtuelno prepucavanje, samo sam vrlo neprijatno iznenadjena, po prvi put na forumu.

ako si se izduvala,odgovori coveku na pitanje;)
 
Počinjem da se pitam zašto se ljudi konstantno "prepucavaju" na Forumu? :o
Zar je uopšte bitno ko je otvorio temu, ko nije? Jednostavno, ako želiš da odgovoriš, odgovori, a ako ne, ništa, idi dalje, ne moraš ni da čitaš. :-o
Nekad i neko od nas bude (sigurno) nervozan, neraspoložen, ali to ne treba da bude povod za prepucavanje na ovom mestu. Čini mi se da se time ništa ne dobija. :x
Ajde, ljudi, lepo i polako! :-D
 
esperanca137:
ako si se izduvala,odgovori coveku na pitanje;)
E, ovo je vec korektna primedba, te se izvinjavam postavljacu teme i odgovaram sledece:

Naravno da je bitno da i "ona" radi, pogotovu ako dvoje ljudi zivi zajedno, pa zajedno i treba da uspesno kalkulise budzetom, ne bi li bar na momente sebi priustilo "zivljenje kao sav normalan svet". Muka mi je od devojaka-sponzorki koje jedino zele da se bogato udome, ne bi li dokraja zivota "radile" samo na "unapredjenju i ocuvanju svog fizickog izgleda"; ne znam kako neko uspe da osmisli svoj izvot, a da pritom ne radi nista???
Druga je stvar ako neko ne moze da nadje iole pristojan posao, sto za zene mozda ume da bude malo teze, mislim, retko gde muskarce stipaju za dupe ukoliko su prodavci u buticima, ili im se namece "fleksibilno radno vreme (do pola noci)", ako se prijave za posao sekretarice-a, to su dve stvari koje se najvise nude devojkama, ako bas nemas nekog izbora.
 
Pa sad.. da li to tebi (@esperanca) smeta pitanje ili broj postova?
Ja mislim da zena treba da radi, pre svega da bi imala pravo na izbor i sacuvala svoje dostojanstvo. Ovu temu sam otvorio posle tri strane o tome da li vredi(?) muskarac koji nema posao, a da se, ocigledno niko nije zapitao da li je isto sa zenama, pa sam, eto, to ucinio ja. Izvinjavam se ako sam bio drzak.
 
Hvala, ne bih ja ni postavljao temu nego je ovo bila stvar principa. Izvinjenje je bila cista ironija.
@malavelika
Slazem se. I meni je muka kad se pocne sa pricom „mora da ima dobar posao i stan”. Cisto se zapitam kako ce se sve te devojke udati sa takvim stavom, jer je takvih muskaraca veliki manjak, a oko njih je i najvise devojaka. E, kad dodje do toga onda muskarcu porastu ocnjaci, kao kod Drakule, pa „kolje li kolje”. Sledstveno tome, posle „klanja” sutne, a onda ona onako unesrecena dodje kod nekog dobrice kome pa ona upropasti zivot svojim kompleksima.
 
Devojka MORA da ima posao da bi imala sredjenu materijalnu situaciju, lični integritet i suverenitet :) Ne volim kad čujem da devojka očekuje da joj dečko kupi nešto ili kad čeka da joj donese uloške zato što je bez kinte. Moj novac, moj ponos - koliko god da je to.
 
petrof:
Pa sad.. da li to tebi (@esperanca) smeta pitanje ili broj postova?
Ja mislim da zena treba da radi, pre svega da bi imala pravo na izbor i sacuvala svoje dostojanstvo. Ovu temu sam otvorio posle tri strane o tome da li vredi(?) muskarac koji nema posao, a da se, ocigledno niko nije zapitao da li je isto sa zenama, pa sam, eto, to ucinio ja. Izvinjavam se ako sam bio drzak.

Ne smeta mi ni broj postova ni tema,ali nacin na koji si formulisao pitanje je:roll: ..........zasto biti takav u samom startu?
Vidis,mnogo si lepsi odgovor dao sada nego na pocetku.Moj post je bio postavljen bas iz tog razloga - mala mina,sta ces:p a ribice se same pecaju :lol: :lol: :lol:
salu na stranu i ja sam za to da zensko radi i treba da radi jer se onda oseca ispunjeno i zadovoljno.Zena koja sedi u kuci i u nemogucnosti je da radi zbog dece ili nekih drugih,nama nebitnih razloga posle odredjenog vremena postaje depresivna,zapada u krizu,pocinje da se oseca manje vredna,gusi se izmedju 4 zida........Zato treba da radi,da bi "bila ziva"
Ne zelim da se domacice osete prozvano,ovo je moje misljenje i misljenje nekih mojih drugarica koje su iz ......razloga morale da napuste posao i sada su u velikoj depresiji.
Mada ima zena koje su savrseno srecne u kuci,pronasle su sebe u nekim drugim stvarima i to je ok.
Eto,toliko od mene
@malavelika,ne nasedaj tako lako na provokacije,ovde se ljudi zezaju svakako,mahom se svi poznaju ovako ili onako pa su navikli jedni na druge i ovakvu vrstu postovanja;)
sta da ti kazem drugo nego dobrodosla na Krstaricu:D ;)
 
Uf bre... drustvo nam je izgleda otislo u ofsajd...
Imam neki utisak da ce svaka tema na ljubavi i sexu biti o parama... :lol:
Ma briga me dal radi... Ne mora da radi... Svakako da je + ako radi...
Al ako planiramo brak... onda bi trebalo da radi... ili bar da ima u planu da ce raditi... a posto sam ja daleko, daleko od te faze... onda ne vredi ni da se OPTERECUJEM sa trenutno nebitnim stvarima...

I naravno da je gledanje u tudj novcanik skakljiva tema i mnogi ce se tu naci i uvredjeni, a mozda i prozvani...
 
malavelika:
E, ovo je vec korektna primedba, te se izvinjavam postavljacu teme i odgovaram sledece:

Naravno da je bitno da i "ona" radi, pogotovu ako dvoje ljudi zivi zajedno, pa zajedno i treba da uspesno kalkulise budzetom, ne bi li bar na momente sebi priustilo "zivljenje kao sav normalan svet". Muka mi je od devojaka-sponzorki koje jedino zele da se bogato udome, ne bi li dokraja zivota "radile" samo na "unapredjenju i ocuvanju svog fizickog izgleda"; ne znam kako neko uspe da osmisli svoj izvot, a da pritom ne radi nista???
Druga je stvar ako neko ne moze da nadje iole pristojan posao, sto za zene mozda ume da bude malo teze, mislim, retko gde muskarce stipaju za dupe ukoliko su prodavci u buticima, ili im se namece "fleksibilno radno vreme (do pola noci)", ako se prijave za posao sekretarice-a, to su dve stvari koje se najvise nude devojkama, ako bas nemas nekog izbora.

Tacno, i ne samo devojkama, na danasnje vreme se uglavnom nude poslovi od koga ti puca kichma, ako nemash zavrsen fax.. No zato posao uvek moze da se promeni, ili makar da se tezi tome.
 
Ali ja nisam odgovorila na temu:).
Ne vidim ni jedan razlog zashto 'ona' ne bi trebalo da radi. Istina, to posmatram sa iskljucivo moje tacke gledista:) - finansijska nezavisnost nije zanemarljiva stavka.
 
hanibal77:
e al su ovi novi osetljivi na svoj nizak broj postova :roll: jbt recite mi da nisam bila takva
Nisi imala kad da budeš takva, za dva dana si iskucala sto postova:razz: :lol:

Ne znam da li ima veze sa temom, ali ja sam već drugi dan na bolovanju i jaaaakooo mi je dobro:-D 8-) Baš bi bilo dobro kad ne bih morala da radim.
da ne bude zabune - radim od svoje petnaeste, bez prekida skoro:-? Kad će ta peMzija:roll:
 
petrof:
Zašto bi žene bile izuzetak? Ili je to prirodno da devojka ne mora da radi ali da ON mora. Šta vi mislite?
Svako normalan ko zivi u ovoj zemlji treba da radi i muskarac i zena ,..jer ja ne znam kako oni ljudi prezivljavaju koji nista ne rade,..i ne volim ljude koji po ceo dan vise po kaficima i kladionicama ili tracare po kafama sa drugaricama...sve je to ok ali Ipak treba da se radi Treba da rade oboje....
Mada znam primer gde muz radi po ceo dan a zenina nedelja se svodi na firzera sminkera pedikira manikira,...sve je to oK ,...ALI JA BIH UMRLA DA MORAM DA ZAVISIM OD MUZA i da ga molim svake nedelje da mi ostavi koju hiljdarku za mene .....Ali svaka cast i onima kojima je to ok....SVE JE STVAR UKUSA I NACINA ZIVOTA
 
Samantha Jouns:
Svako normalan ko zivi u ovoj zemlji treba da radi i muskarac i zena ,..jer ja ne znam kako oni ljudi prezivljavaju koji nista ne rade,..i ne volim ljude koji po ceo dan vise po kaficima i kladionicama ili tracare po kafama sa drugaricama...sve je to ok ali Ipak treba da se radi Treba da rade oboje....
Mada znam primer gde muz radi po ceo dan a zenina nedelja se svodi na firzera sminkera pedikira manikira,...sve je to oK ,...ALI JA BIH UMRLA DA MORAM DA ZAVISIM OD MUZA i da ga molim svake nedelje da mi ostavi koju hiljdarku za mene .....Ali svaka cast i onima kojima je to ok....SVE JE STVAR UKUSA I NACINA ZIVOTA

А шта ако би ти остављао 1000 евра?
 

Back
Top