(VIDEO) MARIN LE PEN ZA NOVE VOĐE SVETA: Putin, Tramp i ja bismo svima doneli mir i b

*Hannah*

Iskusan
Poruka
5.708
(VIDEO) MARIN LE PEN ZA NOVE VOĐE SVETA: Putin, Tramp i ja bismo svima doneli mir i bezbednost

PLANETA 09:43, 17.11.2016. 0

Predsednica Nacionalnog fronta Marin le Pen izjavila je da će svet postati bezbedniji ako ona pobedi na francuskim predsedničkim izborima jer će raditi rame uz rame s predsednikom Rusije Vladimirom Putinom i izabranim predsednikom SAD Donaldom Trampom.

Le Penova, koja je pozdravila Trampovu pobedu na američkim predsedničkim izbirma, kaže da se narodi u državama širom sveta sve više okreću protiv političkih elita i establišmenta.

 
Marina je blijeda kopija svog tate, nije čudo što je se odrekao.

Ma naravno, zbunjola koja se loše fura na svog starog, pazi ti koja ona sebe faktorom smatra: Putin, Tamp i ja.

:hahaha:

- - - - - - - - - -


Sta mislis, dal bi ovi pali na vase antifasisticke fore i cmizdrenje kao 1945?

A ako su pali Srbi, što ne bi Francuzi.
 
Soko zove orla prijem.....:hahaha:

soko zove orla.jpg
 
Ma naravno, zbunjola koja se loše fura na svog starog, pazi ti koja ona sebe faktorom smatra: Putin, Tamp i ja.

:hahaha:

- - - - - - - - - -



A ako su pali Srbi, što ne bi Francuzi.

Zato sto ste vi faktor nestabilnosti u okruzenju, pa sve do Mardeburga i Staljingrada,........ i samo gazdini konjusari, a take niko normalan ne voli.
 
Shtovana kolegice, svi su bili uvjereni 100% da neće biti Brexita, da će Kilari pobijediti, i da će Novorusija pasti najkasnije sutra, kad ono prc ...z:D

Ja ne, uvek sam bila ubedjena u ostvarene ishode gore navedenih dogadjaja, .......cak sam pogodila i da ce se Seselj vratiti, da ce sve pohapsiti:mrgreen::mrgreen:............. ali Nemacka nema sanse:sad2:

- - - - - - - - - -


Ja ne, uvek sam bila ubedjena u ostvarene ishode gore navedenih dogadjaja, .......cak sam pogodila i da ce se Seselj vratiti, da ce sve pohapsiti:mrgreen::mrgreen:............. ali Nemacka nema sanse:sad2:

Ajd jos malo, Srbija ce vratiti Kosovo, Hrvatska ce biti zapadni protektorat bez RSK, Srbija ce biti glavni Baja u juznoj Evropi,:mrgreen::mrgreen:...........al Nemacka nema sanse.:sad2::sad2:
 
Јучерашњи Дејли експрес пише како је Обама изјавио да ће Европом тећи реке крви ако се ЕУ распадне.

Still here Barack? Now Obama says Europe will be ‘bloodbath’ if EU breaks up

Ваљда мисли на ове његове муслије?

Иначе, ако неко није испратио, Мрки је ових дана боравио у Јелади, где су Јелини дочекали каменицама и молотовљевим коктелима. :lol:

183716.jpg


Да није било полиције, продали би га у Солуну као роба, неком енглеском баруну. :per:
 
Nije se vjerovalo ni u dosadašnji izborni uspjeh AfD, pa su u svim pokrajinama gdje su bili izbori osvajali 2 ili 3 mjesto.
Ne podcjenjuj tzv. "Rückenwind" koji dolazi zbog Trampa i Brexita.

- - - - - - - - - -

Јучерашњи Дејли експрес пише како је Обама изјавио да ће Европом тећи реке крви ако се ЕУ распадне.

Still here Barack? Now Obama says Europe will be ‘bloodbath’ if EU breaks up

Ваљда мисли на ове његове муслије?

Иначе, ако неко није испратио, Мрки је ових дана боравио у Јелади, где су Јелини дочекали каменицама и молотовљевим коктелима. :lol:

183716.jpg


Да није било полиције, продали би га у Солуну као роба, неком енглеском баруну. :per:

On je prognozirao i propast Btexita, i pobjedu Kilari, i pad Asada ...
On je ko Blajbisha s klempavim ušima.
 

Back
Top