Odumiranje humora

момоа

Legenda
Poruka
71.529
Sta mislite da li je danas humor češća ili ređa pojava kod ljudi nego ranije? I da li je, ono sto je najbitnije kvalitetniji, da li je evoluirao od Žiline dinastije ili je sve to relativna stvar? I jedno pitanje koje me je oduvek intrigiralo iako sam negde uvek imao odgovor, da li su duhovitiji muškarci ili žene ili je nemoguće izvesti tako generalizaciju?
 
Humor Zikine dinastije mi nikada nije rastegao misice na licu,smoreno...Vise su me osvojili Balkanski Spijun,Maratonci,Ko to tamo peva,Nacionalna klasa,itd...
Humor se menja ,u skladu sa drustvom i vremenom,i mislim da muskarci imaju jacu dozu humora od zena,ali zna se pojaviti i dama,koja opcini svojim humorom,ako nista drugo onda
zenskim cinizmom
 
Poslednja izmena:
Sta mislite da li je danas humor češća ili ređa pojava kod ljudi nego ranije? I da li je, ono sto je najbitnije kvalitetniji, da li je evoluirao od Žiline dinastije ili je sve to relativna stvar? I jedno pitanje koje me je oduvek intrigiralo iako sam negde uvek imao odgovor

Humor u Srbiji je generalno seljacki i primitivan, u skladu sa mentalitetom naseg naroda.

da li su duhovitiji muškarci ili žene ili je nemoguće izvesti tako generalizaciju?
Cesce muskarci, mada ima i duhovitih zena
 
Poslednja izmena:
Mislim da su ove današnje serije koje su pokušaj komedije, a zapravo više tragedija, odraz realnog stanja nivoa nedostatka inspiracije za humor kod nas ili odraz onoga što ljudi traze. Kao najveće ***** na planini nabasanoj govnima nalazi se onaj dnevnjak ili kako se već zove. Pa to je stvarno već žalosno. Zdravog humora ce uvek biti, ali je problem medijsko nametanje raznih govana poput zikinih dinastija ili ovih novih serija i udoovljavanje penzionerima.

- - - - - - - - - -

Humor u Srbiji je generalno seljacki i primitivan, u skladu sa mentalitetom naseg naroda.


Cesce muskarci, mada ima i duhovitih zena

Možda jeste generalno, ali nije u celosti, nikako. Mislim da smo daleko ispred zemalja u regionu po tom pitanju, što i oni sami priznaju.
 

Back
Top