SATANISTICKE SEKTE U SRBIJI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I sada je. Osnovni cilj svake crkve, kao zatvorene i strogo hijerarhizovne organizacije, je sticanje bogatstva i politicke moci u drustvu (drzavi) u kojoj deluje. To postrize uz pomoc drzavne organizacije kojoj je relgiozna NVO uvek na usluzi; - uzajamna korisnost..

Ima istine tu naravno. Zato je najbolja japanska vera Shinso. Oni nemaju monahe valjda ili ako imaju nemaju nikakve veze sa politikom.
Ja to sada vise gledam kao identitet i kulturu.
 
Ima istine tu naravno. Zato je najbolja japanska vera Shinso. Oni nemaju monahe valjda ili ako imaju nemaju nikakve veze sa politikom.
Ja to sada vise gledam kao identitet i kulturu.
Sta gledas kao identitet i kulturu, ovo sto je u nas ili ono sto lje japansko? Ideologija u zapadnom kalpitalisticom drustvu je hriscanska dogma, u ovom slucaju Biblija koja propisuje trpljenje, ropsku pokornost, poniznost vladajucoj klasi i vlastodrscima, a kao nagradu nudi blagodatan i vecni zivot na onostranom svetu.

Najgori moguci vid hipokrizije.
 
Poslednja izmena:
Sta gledas kao identitet i kulturu, ovo sto je u nas ili ono sto lje japansko? Ideologija u zapadnom kalpitalisticom drustvu je hriscanska dogma, u ovom slucaju Biblija koja propisuje trpljenje, ropsku pokornost, poniznost vladajucoj klasi i vlastodrscima, a kao nagradu obecanje blagodatnog i vecnog zivot na onom svetu.

Najgori moguci vid hipokrizije.

Tacno sam znao da si komunista.:lol:

Trebao bi nekad da svratis na politiku i posteno se izraspravljas i mozda i posvadjas sa nasim neoliberalima iz dijaspore, ali i Srbije koji su ponovo pronasli veru i ovde na pdf Politika vode antikomunisticku kontrarevoluciju.:)
Simaticno kako je pdf Politika evoulirao. Nekad su bili patriote vs demokrate, pa rusofili vs evrofili, i sad na kraju kapitalisti vs komunista.:lol:
I ja u neku ruku podrzavam kapitalizam i neoliberalizam.

Salu na stranu, hriscanstvo nema veze sa kapitalizmom da budemo posteni vec pre svega sa Rimom i Rimskim carstvom i hriscanstvo je rimski produkt ili produkt feudalizma ako ti se vise svidja.

Tacno, religija je opijum za mase.

A pojavom industrijske revolucije koja se dogodila prvo u Engleskoj, desila se dominacija Anglosfere i mi danas zivimo ne samo u dominaciji Zapada vec pre svega u dominaciji Anglosfere.

A anglosaksonska idologija nije hriscanstvo vec liberalizam. Socijalni i ekonomski liberalizam.:)

Mada i liberalizam moze da predje u sistem gde drzava i velike korporacije imaju jaku ulogu i predstavljaju svojevrsnu pretnju ekomonskim slobodama uz pomoc monopola, oligopola i komplikovanih regulativa itd. To se naziva korporacionizmom i neki zlonamernici ga nazivaju jos i novom vrstom komunizma.:lol:

Medjutim, treba videti kako ce se EU i Nemacka ponasati kada budu poceli da se udaljuju od SAD & Engleske, jer EU ideologija ne mora da bude liberalna.
U Poljskoj i Spaniji je na primer zabranjen abortus, a Hrista su proglasili svojim kraljem, kraljem i zastitnikom Poljske. Poljaci su inace hardcore katolici.

Cvrst politicki savez Nemacke i Vatikana moze dovesti do noviteta u EU na socioloskom planu po mnogim pitanjima iako vecina ljudi smatra liberalizam i pojam slobode nedodirljivim, ja ipak mislim da je sve moguce, ali mozda lupam, ko zna.:)

Svrati na Politiku ponekad, narocito ako si komunista :okok:, sta drugo da ti kazem.:)
 
Tacno sam znao da si komunista.:lol:

Trebao bi nekad da svratis na politiku i posteno se izraspravljas i mozda i posvadjas sa nasim neoliberalima iz dijaspore, ali i Srbije koji su ponovo pronasli veru i ovde na pdf Politika vode antikomunisticku kontrarevoluciju.:)
Simaticno kako je pdf Politika evoulirao. Nekad su bili patriote vs demokrate, pa rusofili vs evrofili, i sad na kraju kapitalisti vs komunista.:lol:
I ja u neku ruku podrzavam kapitalizam i neoliberalizam.

Salu na stranu, hriscanstvo nema veze sa kapitalizmom da budemo posteni vec pre svega sa Rimom i Rimskim carstvom i hriscanstvo je rimski produkt ili produkt feudalizma ako ti se vise svidja.

Tacno, religija je opijum za mase.

A pojavom industrijske revolucije koja se dogodila prvo u Engleskoj, desila se dominacija Anglosfere i mi danas zivimo ne samo u dominaciji Zapada vec pre svega u dominaciji Anglosfere.

A anglosaksonska idologija nije hriscanstvo vec liberalizam. Socijalni i ekonomski liberalizam.:)

Mada i liberalizam moze da predje u sistem gde drzava i velike korporacije imaju jaku ulogu i predstavljaju svojevrsnu pretnju ekomonskim slobodama uz pomoc monopola, oligopola i komplikovanih regulativa itd. To se naziva korporacionizmom i neki zlonamernici ga nazivaju jos i novom vrstom komunizma.:lol:

Medjutim, treba videti kako ce se EU i Nemacka ponasati kada budu poceli da se udaljuju od SAD & Engleske, jer EU ideologija ne mora da bude liberalna.
U Poljskoj i Spaniji je na primer zabranjen abortus, a Hrista su proglasili svojim kraljem, kraljem i zastitnikom Poljske. Poljaci su inace hardcore katolici.

Cvrst politicki savez Nemacke i Vatikana moze dovesti do noviteta u EU na socioloskom planu po mnogim pitanjima iako vecina ljudi smatra liberalizam i pojam slobode nedodirljivim, ja ipak mislim da je sve moguce, ali mozda lupam, ko zna.:)

Svrati na Politiku ponekad, narocito ako si komunista :okok:, sta drugo da ti kazem.:)
Ne, nisam komunista, sebe smatram marksistom, sledebnikom jedinstvenog i genijalnog mislioca koji je maestralno analizirao ondasnje liberalno kapitalistickio drustvo i sagledao moguci razvoj ljudskog drustva u narednom periodu.

U istoj ravni se nalazi i Engels. .

Interesuje me koji su ti elementi u mom prethodnom postu ukazali da sam "komunista".
 
Ne, nisam komunista, sebe smatram marksistom, sledebnikom jedinstvenog i genijalnog mislioca koji je maestralno analizirao ondasnje liberalno kapitalistickio drustvo i sagledao moguci razvoj ljudskog drustva u narednom periodu.

U istoj ravni se nalazi i Engels. .

Interesuje me koji su ti elementi u mom prethodnom postu ukazali da sam "komunista".

Ateizam plus pljuvanje kapitalizma sta drugo, a i marksizam nije daleko od komunizma uopste ako cemo posteno.;)

Jedina razlika je u autoritativnosti drzavnog aparata.

Kapitalizam je vezan za ateizam i za konzumerizam i sve sto je moderno ili mozda cak vise korporacionizam nego sam kapitalizam.

Korporacionizam mu dodje napredni kapitalizam sto je zbog monopola/oligopola i saveza sa drzavom cak jako slican komunizmu.
 
Mislim cim si ono sto najvise mrzis, religiju, stavio u isti kos sa kapitalizmom sta vise ima da se prica.;)
Evo, to je merilo kolicine opsesije kojom si opsednut. Ja ni slucajno ne mrzim religiju, ali osudjujem, kritikujem, neuvazavam i raskrinkavam nacin na koji klerici deluju. Jedino je njima zakonom zagarantovano pravo da se ponasaju kao vracevi, gatare, prevaranti, itd. itd.pod parolom sloboda veroispovesti.Jedino je njima - kleru - dozvoljeno da propagiraju ubijanje neistomisljenika, pljackanje tudje imovine i to, kroz biblijske spise uce u drzavnim skolama nas podmladak. Oni mogu bez straha od sankcija da se bave pedofilijom, da lece narkomane i da ih slobodno ubijaju lopatama, da siluju maloletnice, itd. itd. Aferim.
 
Evo, to je merilo kolicine opsesije kojom si opsednut. Ja ni slucajno ne mrzim religiju, ali osudjujem, kritikujem, neuvazavam i raskrinkavam nacin na koji klerici deluju. Jedino je njima zakonom zagarantovano pravo da se ponasaju kao vracevi, gatare, prevaranti, itd. itd.pod parolom sloboda veroispovesti.Jedino je njima - kleru - dozvoljeno da propagiraju ubijanje neistomisljenika, pljackanje tudje imovine i to, kroz biblijske spise uce u drzavnim skolama nas podmladak. Oni mogu bez straha od sankcija da se bave pedofilijom, da lece narkomane i da ih slobodno ubijaju lopatama, da siluju maloletnice, itd. itd. Aferim.

Opsednut?

Pa ja sam bas stekao utisak da mrzis religiju.

Ne smatram to losim. Pa ja mrzim religiju.
 
Ateizam plus pljuvanje kapitalizma sta drugo, a i marksizam nije daleko od komunizma uopste ako cemo posteno.;)
Pazi sada, novitet - "pljuvanje kapitalizma"? A sta bi trebalo po tebi, da ga velicam?

Jedina razlika je u autoritativnosti drzavnog aparata.
O kakvoj razlici je rec?

Kapitalizam je vezan za ateizam i za konzumerizam i sve sto je moderno ili mozda cak vise korporacionizam nego sam kapitalizam.
Prikoci malo! Poverovacu da si Neca Smeca broj 2. Samo je njemu dozvoljeno da fantazira. Mozes li da objasnis kako je to kapitalizam vezan za ateizam???

Korporacionizam mu dodje napredni kapitalizam sto je zbog monopola/oligopola i saveza sa drzavom cak jako slican komunizmu.
Sve sto mogu da kazem je:: opepeli se!

- - - - - - - - - -

Opsednut?

Pa ja sam bas stekao utisak da mrzis religiju.

Ne smatram to losim. Pa ja mrzim religiju.
Svaka mrznja je losa.
 
Misli sta god hoces... Nakon one teme "Zena u trendu" i svega sto si tamo pisao meni uopste nije bitno sta ti mislis...

Mislio sam da mozda zavredjujes da se bar o necemu razgovara sa tobom, ali je tebi izgleda samo cilj da ponizis sagovornika verujuci da si bolji po svemu.

Eto slicne osobine koju imas sa Necom Smecom.:)

:bye:
 
Posto cela ova sadasnja prozivka datira od tog vremena, kada smo se prepucavali na temi "Zena u trendu" porucicu ti sledece da SHVATIS.:rtfm:

Postojimo i mi koji ne moramo da moljakamo za sex i koje zene jure sa svih strana. I udate i zauzete i razvedene i slobodne. Znam da ti je tesko da shvatis, ali postojimo.;)

A to ako je neko spreman da bude sluga i rob neke zene i da joj daje sve svoje pare i ispunjava svaku pa i najblesaviju zelju uopste ne znaci da nije ozenio sponzorusu u kojoj ceo komsiluk pere qitu.

SHVATI ovo kao nepobitnu istinu, Sveto Pismo.:deda:
 
Poslednja izmena:
Posto cela ova sadasnja prozivka datira od tog vremena, kada smo se prepucavali na temi "Zena u trendu" porucicu ti sledece da SHVATIS.:rtfm:

Postojimo i mi koji ne moramo da moljakamo za sex i koje zene jure sa svih strana. I udate i zauzete i razvedene i slobodne. Znam da ti je tesko da shvatis, ali postojimo.;)

A to ako je neko spreman da bude sluga i rob neke zene i da joj daje sve svoje pare i ispunjava svaku pa i najblesaviju zelju uopste ne znaci da nije ozenio sponzorusu u kojoj ceo komsiluk pere qitu.

SHVATI ovo kao nepobitnu istinu, Sveto Pismo.:deda:
To je meni toliko nebitno da se jednostavno i ne secam sta sam tada pisao, niti da sam sa tobom imao bilo kakvu raspravu, diskusiju. Sta se, koji moj, mene tice s kim ko ima seks, to je toliko beznacajno, a vidim da je tebi to od zivotne vaznosti. Uzgred, nema nepobitne istine, a pogotovu ne u Svetom pismu. Ta mitologija o jevrejskom bogu je prepuna lazi i prljavih ubistava. Sreca sto je samo mitologiija, ali je bila uzbenik za masovna ubistva koja su cinili hriscani..Cudi me da si izabrao da se klanjas bas jevrejskom bogu, a ne nekom drugom, recimo kineskom ili arapaskom.
 
Католицизам такође. Све врви од идолопклонства и начина славља наводног Христовог рођендана. Сем тога православна црква барем никада није правила логоре смрти за децу за од католика мислим пре свега на НДХ.

- - - - - - - - - -

Не можеш бити паган већ само политеиста јер паганин значи сељак.
Logore smrti za odrasle i decu nije pravila ni katolicka crkva. To su tvoje svetosavske opsesije. Zasto se ti toliko naprezes u odbrani svetosavlja, a tvrdis da si ateista. Nisi ti ateista, ti si sitan nacionalisticki svetosavski sledbenik. Da si ateista, tebi bi sve monoteisticke i politeisticke religije bile iste - laz i atak na ljudsku svesti i savest.
 
Католицизам такође. Све врви од идолопклонства и начина славља наводног Христовог рођендана. Сем тога православна црква барем никада није правила логоре смрти за децу за од католика мислим пре свега на НДХ.

Не можеш бити паган већ само политеиста јер паганин значи сељак.

Katolicka crkva nije to radila samo u NDH i iako u NDH nije radila direktno itekako je imala veze sa tim i podrzavala sve to.

Katolicka crkva ima veoma dugu istoriju genocida. Mnogo ljudi u Nemackoj je stradalo u verskim ratovima izmedju katolika i protestanata itd.
 
4_E5_D130_E00000578-0-image-a-1_1531896936981.jpg


Pastor je tvrdio da je proveo ritualna ubistva vise od 600 dece koje su mu date kao zrtve od strane lekara i medicinskih sestara u Gani. Rekao je kako je trebao napraviti zrtve da bi odrzao svoju moc - ali je kasnije napustio 'sotonsko kraljevstvo'.

Srecom nije kod nas nego u Gani ali sistem je svuda isti. Deca i zrtve.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top