Subotica i b.v

Šta ti znaci pojas ako stvarno ne znas nista ? Ako te na takmicenju pobedi zuti pojas a ti kao imas , na primer, plavi.
Pojasi nisu nikavo merilo. Na takmicenju se vidi pravo stanje znanja. I u katama se gleda godiste kod dece, ne pojas. U borbama misIim da je kilaza presudna.
Mnogi karatisti koje znam nose manje pojasve u odnosu na znanje koje poseduju.
 
kilaza predsudna, jbg, u borbama ali kako ja imam svega a i manje od 60 kila za mene je jedino onda dzudo, jer tu nije bitna uopste kilaza, bar mislim da nije? ajkido,dziudzicu i slicno, a jbg tu nema udaranja

Kilaza nije presudna u odabiru bilo kog borilackog sporta, uvek ces naci nekog sparing partnera slicnog tebi a ako resis da se takmicis kategorije su težinske tako da nem se brines :) Čisto info Conor se ja msm bori u kategoriji do 70 kg i trenutno je jedan od najpoznatijih MMA boraca.
 
Spomenuli ste ako ima... neki bas dobar karate... klub...
kakav je enapi?
a hbt googl mi izbacio da samo u Subotici ima karate, dzudo i kickboks! nema mma, nema brazilska dziudzicu ni obicna, ni ajkido! ko da je neka selendra!
 
imas karate klub palić, odrzavaju treninge utorkom i cetvrtkom u palickoj osnovnoj skoli od 19 h a sredom,petkom i subotom u desetom oktobru u subotici ( ne znam ukojim terminima). Nadji ih na fb pa pitaj
 

Back
Top