qda ide ovaj svet

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
pre par dana...moja keva majka il kako god...pravila ispratjaj u penziju...samo za familiju....20tak ljudi....da ne mrsim kako je sve to bilo....uglavnom....imam sestru od strica....mala je 8mi razred i sva je popularna i ide na qrs za manekene....i sad stric i strina prichali shta da qpe mome roditelju....i sestra tje..."a shto joj ne bi uplatili vreme na internetu da mozhe da chatuje?".....da napomenem da ona nema komp...mislim otishlo sve u q....za koju godinu bitje 70% klinaca na internetu....conversation software version 7.0....e al mala ima kosu za medalju....postovatju jedan dan....neverovatno....
 
pa i sada ih ima...i da....bice ih sve vise...jer roditelji sve manje razmisljaju i psiho fizickom stanju svoje dece....i ona sede i bleje u te dve kutije po ceo dan (tv i comp)....
i zato i ima kod dece sve vise obolelih od bolesti -starijih- :holesterol, ukostavanja, los pritisak......
samo...mislim da imaju svoj kutak-za tinejdzere......
 
lupe tvoju sestru misim da znam iz vidjenja....ako nije ona lezbo dragana (:
a evo i njene kose (: ....kad nadjem neq vlasnicu ovakve kose....a da nije maloletna i da mi nije sestra...zhenim se (:

sanjinakosa2hi.jpg
 

Back
Top